Na základě poptávky na letenky na Madeiru příkládám screen z cesty. Lze letět z Madeiry o den později a celou cestu tak strávit pouze ve 2 dnech místo 3.  .

Funchal, Madeira

Založil ve fóru Hledám letenku

17 reakcí

Na základě poptávky na letenky na Madeiru příkládám screen z cesty. Lze letět z Madeiry o den později a celou cestu tak strávit pouze ve 2 dnech místo 3.

0

kdyby někdo našel, jak se nechat na Madeiře otestovat před odletem z ostrova, napište to prosím. Zatím se mi daří dohledat jen nejisté info o testech za 125€ ve státní nemocnici ...

0 Citovat

V polovině ledna jsem si to zjišťovala a kontaktovala přes mail SYNLAB BOM JESUS, HOSPITAL PARTICULAR DA MADEIRA a HOSPITAL DA LUZ s prosbou o více informací ohledně PCR testů pro turisty. Odpověď od všech přišla do cca 48 hodin. Všude stejná cena - 125 EUR. Ve směs všichni poslali formulář, který jsem měla v případě zájmu o test vyplnit (jméno, datum narození, tel., email, datum a čas letu, číslo pasu). Někdo sliboval výsledky do 48 hodin, někdo do 24. 
Seznam všech odběrových míst pro samoplátce najdeš tady: http://www.visitmadeira.pt/en-gb...-madeira 

 

0 Citovat

Třeba Synlab ve Funchalu ? https://www.synlab.com/coronavirus-tests

0 Citovat

Hledáme levné letenky na přelom března a dubna nejlépe z Prahy (zhruba na týdenní trek). Smartwings létají přímo, ale stojí přes 10 tis., KLM přes Amsterdam jsou v březnu levné (do 7 tis.), ale na duben zatím nemají vypsané termíny. TAP už se pohybují okolo 8-9 tis., navíc jsou dlouhé stopovery v Lisabonu. Měl by někdo nějaký tip? Předem díky. 

0 Citovat

Pokud Praha není úplná nutnost, tak z Norimberka lítá Ryanair. Momentálně třeba 27/03-03/04 je za 150 eur (holá letenka). Ale jestli to chcete na velikonoce, tak to bude samozřejmě dražší.

0 Citovat

Z Prahy se da i pres Londyn, nebo pak i z Berlina je primak s Easyjetem.

0 Citovat

Wizz to lítá z Vídně a z Katowic

0 Citovat

Velikonoce 2024 z Vídně 100 Euro s WDC :)

0 Citovat

mxp napsal(a):

Pokud Praha není úplná nutnost, tak z Norimberka lítá Ryanair. Momentálně třeba 27/03-03/04 je za 150 eur (holá letenka). Ale jestli to chcete na velikonoce, tak to bude samozřejmě dražší.

Jsme z Jižních Čech, takže Norimberk by nebyl špatný. Něco od Ryanairu jsem našel, nevýhodou jsou přílety do Norimberka večer, kdy už se do ČR vlakem ani busem nedostaneme. Ale ještě zapátrám, díky. 

0 Citovat

Jdu pro radu, když jsem našla na skyscanneru pro nás výhodné spojení PRG-FNC s přestupem v Paříži za dobou cenu (čekání 4 hod), ale nabízí nákup jen přes Kiwi/Mytrip/Gotogate a do toho se nám nechce. Mám koupit tedy 2 samostatné letenky u Ryanair Praha - Paříž a Paříž - Funchal, protože garantovaný let s přestupem PRG-FNC jsem u nich nenašla ? Jinak Pelikan nebo Student Agency podobné lety v našem termínu nabízí výrazně dražší.

0 Citovat

Lepší koupit přímo u Ryanairu, ale v tomhle případě je to asi skoro jedno - riziko problémů je tam velmi velké. Asi bych takový itinerář koupil jen v případě, že by byl let v následujícich týdnech, cena byla v nižších desítkách eur a cestoval bych sám, určitě ne při cestování s partnerkou, rodinou... Ale hádám, že tohle není ten případ. Pokud se změní jeden ze 4 letů, může padnout celý itinerář. Ve výsledku pak můžeš letenky vyhodit, dokupovat nějaký dražší přípoje nebo strávit i víc než 24 hodin v Paříži.

 

 

Radši se podívej na odlety z Norimberku, Polska nebo Vídně, odkud jsou přímé lety s Ryanairem/Wizzem.

3 Citovat

Otázka jak moc cenově a časově výhodné, a pro kolik lidí. Ale jak bylo řečeno, riziko je velké, ani Kiwi a další v případě problémů nic nevyřeší. Asi je lepší si připlatit a letět např. s TAP nebo Eurowings, nebo případně z jiného letiště přímo. Ono když to klapne, tak je to fajn, ale když ne, tak se to může dost zkomplikovat a prodražit.

2 Citovat

Díky moc, mrkneme raději na ten Norimberk, ten se taky nabízí. Sice s příletem do Funchalu o půlnoci, ale asi lepší než to riziko.

0 Citovat

No, budu předpokládat, že jste z Prahy nebo okolí, když jste hledal odlet z Prahy. Oni tady zase ne všichni chápou, že ne všichni jsou z jižní Moravy a létají z Vídně :D Nebo ignorují, že náklady na to dostat se na zahraniční letiště mnohdy dorovnají cenu letenky z Prahy. To bohužel nebude případ Eurowings letů z Prahy. Takže ano, nejlevnější lety na Madeiru jsem taky tradičně vídala z Norimberku.

2 Citovat

Nevím, jak jste flexibilní s termíny, ale pokud trváte na Praze, TAP i Eurowings mívají akce. EUrowings přímo, TAP s přestupem v Lisabonu, neměli jsme problém, anvím to prodávají na jedné letence. Jinak okolní letiště viz starší příspěvky

0 Citovat

Případně z Lisabonu líta na Madeiru za pár desítek EUR, tak to spojit s návštěvou Lisabonu... :-)

0 Citovat

Nejlevnějším způsobem, jak se dostat na Madeiru z Lisabonu, je nízkonákladová letecká společnost https://tiny-fishing.com EasyJet. Zpáteční letenky do tohoto směru najdete snadno 70-100 eur, během propagačního období ještě levnější. Další možností je využít služby portálu Skyscanner, kde můžete porovnat ceny letů od různých leteckých společností. Například zpáteční lety z Lisabonu na Madeiru můžete najít již od 1 087 Kč. 

0
17 reakcí