Doha - přestup

Založil ZuziL před rokem ve fóru Letiště
10 odpovědí

Ahoj,

koupili jsme si v akci s Qatar Airways letenky z Mnichova na Bali s přestupem v Doha. Ještě nikdy jsem neletěla tak daleko, takže mám otázku na ostřílené zkušené cestovatele: Zavazadlo odbavené v Mnichově si musíme v Doha vyzvednout a znova odbavit, nebo poletí rovnou do Denpassaru? Díky za odpovědi.

vzdialenost nerozhoduje, skor si asi neletela s prestupom smiley batozinu si vyzdvihnes az na Bali.

Díky za odpověď, myslela jsem si, že to tak bude.

Jinak bych řekla, že vzdálenost a přestup jsou v tomto případě ve vzájemné korelaci, mám pocit, že takto dlouhé lety bez přestupu bývají jenom výjimkou. smiley

niet zac:)
na prestup sa da letiet aj Budapest-Vieden-Praha smiley

Jasně, že dá, o tom žádná.

Ok, nešťastně formulovaný dotaz, beru.

Ahoj, jsme v Doha a hledame misto kde dostat voucher na jidlo, mame prestup 12hodin. Ptali jsme se na jednom miste, a tam nam rekli, ze neposkytuji zadne vouchery. Vite nekdo presne kde vouchery ziskat? Diky

Je dostačující 50 min. na přestup v Doha (Hamad International Airport)? Díky za odpověď.

Bez zpoždění úplně v pohodě. Minimum connection time v Doha pokud letíš s QR je 45 minut. Minulý týden jsem měl 54 minut a ještě jsem 20 minut seděl na gatu.

Letiště je celkem malé, takže v pohodě. Já měl 1:05 a stihl jsem i sprchu v lounge.

Díky za odpověď...hodně štěstí na cestách.

Přihlášení a registrace