Prodám výherní poukázku v hodnotě 30 000,-Kč na nákup letenky/letenek podle vlastního výběru od ČSA. Je potřeba letenku/letenky zakoupit jednorázově do 31.3.2016 s tím, že platnost letenek je až 12 měsíců od jejich vystavení. Navíc zdarma přidám poukázku na bezplatný vstup pro 2 osoby do luxusního all-inclusive VIP salonku Citigold na letišti Václava Havla. Více info a vaše nabídky pište na taraslukas@gmail.com. .

Prodám poukaz na letenky s ČSA v hodnotě 30.000 Kč

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Kdyby do nich nesypal stát peníze horem spodem a neprodaly až na 5 letadel vše co mají, tak už dávno neexistujou. Jinak prostě jak už bylo řečeno, ten poukaz by byl super na jakoukoliv velkou aerolinku, bohužel ne na CSA, který nikam nelítají a když už někam letí, tak mají o 1/3 vyšší ceny než je standard, což znamená, že ta nabízená sleva na poukaz pouze dorovná cenu na úroveň jiných, kde aspoň dostaneš v ceně nějaký servis. Podle mého názoru má smysl s CSA letět pouze v případě, kdy jde o destinaci, kam lítají denně a ty se potřebuješ dostat někam v konkrétní datum a ideálně z Česka.

0 Citovat

Jj naprostej souhlas - CSA jsou dobre akorat na kratke sluzebky po Evrope - nebo smer Rusko..

Nicmene myslim ze poukaz si kupce najde - treba pro rodinu co chce na vylet do Spana smiley

0 Citovat

JEŠTĚ JEDNOU ODKAZ NA DESTINACE, KDE ČSA LÉTAJÍ A NENÍ JICH JEN NĚKOLIK !!!

http://www.csa.cz/cs/portal/info-and-se ... ht-map.htm

0 Citovat

nemusis nas presvedcovat, destinacie si najdeme..ide o to, ze to nie je na tomto fore moc predajne

0 Citovat

Dej to do aukce a očekávej max 50%, koncem měsíce tak 35%.

Tady si každý raději počká na akce a chybové tarify (Tokio, Rio, NY, ad. za cenu už kolem 5000 czk).

0 Citovat

Upřímně řečeno:

1) vyšší ceny letů
2) nemnoho lokalit
3) krátící se čas (ne do prodeje pro tebe, ale pro výběr letu u kupce)

Toto jsou fakta, která dle mě stanoví prodejnost poukazu na max 15k korun. A to se bavím o prodeji do 20. 3. 2016.

0 Citovat

Zeptám se úplně debilně ale můžu na ten poukaz letět do New Yorku? Lety jsou s totiž s mezipřestupem a přes oceán už letí jiná společnost... smiley

0 Citovat

Nemůžeš, už se to tu řešilo, musí to být lety operované CSA a to je jeden z těch háčků, teda spíš háků smiley

0 Citovat

Prodat jsem to mohl i za více než 20 tisíc, ale bohužel jsem to neudělal. Důvody proč se mi rozepisovat nechce...je to trošku složitější. Uvidíme, možná to nakonec neprodám a zaletím si s rodinou někde sám než to prodat za 15 nebo za 10 tisíc. Teď to ale každopádně chci ještě zkusit, čas ještě relativně je. Obešel jsem i všechny pobočky co znám, kde prodávají letenky. Udělal jsem, co jsem mohl, napsal na různá fóra, inzeruji na bazoši atd. Tak teďuž nezbývá než čekat smiley

0 Citovat

Tady je stručný důvod:

Jeden dobý známý prodejce letenek, od kterého jsem zakoupil už mnoho letenek mimo jiné do USA, Kanady apod. včetně all inclusive zájezdů se mi zaručoval, že poukaz prodá za 25 000,-Kč. Měl prý na 95% domluvené klienty na koupi. Jelikož jej znám už více než 10 let, tak jsem mu věřil. Bohužel mne hodně zklamal. Pořádně mi to ani nevysvětlil proč to nevyšlo. Mám to k němu kousek cesty autem, znám jej atd. atd....důvodů proč věřit, že to dopadne bylo hodně...co k tomu více napsat.

0 Citovat

Tak stane se.

Problém je imho v tom, že pokud to někdo koupí a nebude to osamělý střelec, bude muset sehnat lidi, co s ním poletí, domluvit kam, domluvit kdy, ověřit dovolené... A to vše trvá nějakou dobu, přičemž čas e potencionálnímu kupci krátí, tím i kapacita letů, ceny letenek se zvedají...
Doporučuju ti preventivně naplánovat si dovolenou a vybírat kam si zaletíš s rodinou sám. Propadnout to nechat by byla škoda.

0 Citovat

Škoda, že nedojíždím pravidelně vlakem z Ostravy do Prahy – to bych si poukaz koupil a dával tu trasu letecky smiley

0 Citovat

Vzhledem k tomu,že musíš nakoupit najednou by Ti museli říkat Pán Plánů,protože za to bys měl těch letenek 30 smiley

0 Citovat

Ja bych koupil za 16 tis. Napište mě . Do kdy musím použit poukaz a jestli mužu koupit nejen pro sebe letenku ?

0 Citovat

A proč si neprectes nejdřív to vlákno než chceš,aby ti někdo odpovídal na co se tady už několikrát odpovídalo?

0 Citovat

To právě chci ať mi řekne smiley

0 Citovat

A já to vezmu za 9.000,- ať nežeru smiley

0 Citovat

Co jsem si četl tuhle diskusi, tak by mohlo jít to co napíšu teď

Sháním letenky Praha - Moskva zpáteční pro dva a vychází to na necelejch 15 tisic, nechtel by si nekdo koupit nejaky letenky za zbyvajicich 15? smiley

Samozřejmě se podělit na půl při placení toho poukazu.

0 Citovat

Ja potrebuji na rijen Praha Řím 4x vychazi to asi na15 tisic s CSA tak by jme se mohli podelit

0 Citovat

Do Moskvy za 7500? To je cenově výhodnější letět tam z Bratislavy. Tam máš téměř každý den cenu za jednu letenku od 59 do 89 Euro. Do Bratislavy a zpět se z Prahy dostaneš za pár stovek.

0 Citovat

Dal bych tak do 10 000 pak uz se mi to nevyplati Řím koupim kolem 2500

0 Citovat

Takže poukaz prodán nakonec za 17 000,-Kč. Není to moc, ale aspoň něco. Navíc kupující nevyužil z poukazu 2 500,-Kč, takže si zaletím z Ostravy do Prahy a zpět letecky smiley

0 Citovat

Takže happy end smiley Za mě myslím, že můžeš být nakonec velmi spokojen.

0 Citovat

Solidní cena, opravdu jsem čekal prodej okolo 12000 Kč.

0 Citovat

Tak jsem se stal hrdym majitelem:)

Ten voucher se mi skvěle hodil na přípoje na letošní chyby CPH-JFK a AMS-asie...samozřejmě, že do amstru i kodaně se dostanete levněji s norwegian/easyjetem, nicméně v případě amstru jsou odlety tak, že to bez noci ve městě nedáte, takže i když spousta lidí na ČSA plive kudy chodí, tak s nima (nebo s KLM) nakonec se sklopenejma hlavama poletí. Navíc máme ve skupině i starší ročníky, který na nějaký pospávání na letišti nebo jiný pankáčský praktiky nejsou stavěný, takže tu zkrátka jiná možnost dopravy nebyla a my tak máme úsporu cca 9 000Kč.

Zajímavou zkušeností byla rezervace letenek po telefonu, kde vyšlo najevo, že touhle cestou můžou být letenky levnější než na internetu (v některých případech klidně 250kč), naopak letenka ostrava-praha touhle cestou byla trochu dražší. U jedný letenky nepodstatnej rozdíl, u čtrnácti už slušná úspora...

0