1. Fórum
  2. Tipy na levné letenky
  3. Ryanair Krakow - Tenerife (South) 24/2 - 3/3 2016

Ryanair Krakow - Tenerife (South) 24/2 - 3/3 2016

Napsal cakajik 2016-01-19T09:58:31+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
3 odpovědí

ahojte, měl někdo zájem o letenky pro 2 osoby na Tenerife z Krakow 24. února - 3. února s Ryanair? Cena letenek byla 7 tis. Kč Kvůli práci, ve které mi zrušili dovolenou, nebudeme moc vycestovat. Neporadíte, jak to vyřešit? Děkuji moc

Ahoj, vyřešit se to dá tak, že nepoletíte, letenky jsou bohužel ale prakticky neprodejné. Změna jména stojí 110EUR za jeden směr a jednoho pasažéra, což je cena větší, než aktuální cena nových letenek, takže si je v tuto chvíli od vás nikdo nekoupí.

Jsou pouze 2 možnost:
1. Počkat do doby krátce před odletem a doufat, že aktuální cena bude v tu chvíli vysoká a zároveň v tu chvíli najdete zájemce, který si od vás letenky přesně na ten termín a tuto destinaci koupí. Na vás pak ale zbude max. aktuální cena letenky zmenšená o 110EUR za každý směr a každého pasažéra.

2. Najít zájemce, kteří mají přesně stejné jméno jako vy. Pak lze prodat letenku beze změny jména.

Šance úspěchu jsou v obou případech minimální.

Samozřejmě existuje ještě třetí možnost - prodat letenky se zapůjčením občanky. Takže zájemce poletí na jméno původní a nic se v rezervaci měnit nebude.
Tahle varianta asi není pro každého smiley

Ještě doplnění - bod 1. lze aplikovat i pouze na 1 směr samostatně. Pokud aktuální cena jednosměrné letenky na daný termín přesáhne 110EUR, je možné prodat samostatně jednosměrnou letenku změnou jména.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!