Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ? E-mail: info@globair.cz Rezervace letenek: flytap.com .

TAP Air Portugal

Založil ve fóru Letecké společnosti

Za penize ti dovoli cokoliv. Zdarma az na zmenu terminu vubec nic. Doby kdy to menili zdarma uplne kamkoliv jsou pryc. Ale zkus to na infolince a uvidis… treba chytnes kouzelnyho operatora.-)

0 Citovat

Chápu, v pohodě, hlavně aby šel rozumně změnit termín. A otočit ten open-jaw snad taky nebude tak nereálný.

0 Citovat

Termin ti daji jaky si reknes. Ten OJ ti zdarma neotoci… respektive mel bys neskutecnou kliku. Jak jsem psal… casy se zmenili a uz je to opet tvrdej business. Ale drzim palce… diztak dej info jak si dopadl. 

0 Citovat

Nemáte aktuálně někdo na prodej voucher od TAPa?

0 Citovat

Mate s tim nekdo zkusenost? V rezervaci na webu vidim cancelled nase lety a zaroven jeste znova nase lety, uplne stejne vc. cisel. 🤷 Ja jenom jestli to mam nejak resit, nebo to je jen jejich chaos.

0 Citovat

Vetsinou tam nejaka zmena je… o 5 min delsi stopover , ale prilet stejny… pokud teda letis pres Lisabon

0 Citovat

U TAP je možné úplně vše, o té aerolince kolují doslova legendy - u mě 4 ze 4 cest zrušené (Mexiko 2x, JAR, Azory).

0 Citovat

Eda Novak napsal(a):

Vetsinou tam nejaka zmena je… o 5 min delsi stopover , ale prilet stejny… pokud teda letis pres Lisabon

Stejne na chlup, tak nevim. I v prodeji jsou stejne casy.

0 Citovat

Me zrusili vsechny lety, ktery jsem u nich kdy mel. Na druhou stranu jsem z toho vytezil neskutecny zmeny… lety z Madridu do USA zmeneny na Praha-Cancun/Punta Cana, atd. Ale to bylo pred rokem kdy tu mistni hejlove psali o tom, jak druhy den krachnou… ted uz by tyhle zmeny neprosli. Jinak to, ze je s nima hrozna domluva a vraceni penez temer nemozne plati na 100%. Ale treba Finnair za me jeste vetsi tragedie. Posunuli mi let, pak zrusili a na infolince mi uz 2x rekli, ze jiny termin si vybrat nemuzu a na refund nemam narok.-))) To sem jako nepobral. Tohle budu resit asi jeste dlouho.

1 Citovat

Mandre napsal(a):

Stejne na chlup, tak nevim. I v prodeji jsou stejne casy.

[/citace]

Tak muzes zkusit zavolat na TAP, ale doufam, ze mas nervy ze zeleza… nebo pockat par dni jesťi se jim ta rezervace nesrovna. Nicmene nejjednodusi asi bude napsat na ten cesky email kde ma TAP podporu. Nekde ho tu asi najdes.

0 Citovat

Jo to zkusim na tu ceskou podporu, par dni pockam.

0 Citovat

Jeste by me zajimalo, kolikrat jste menili letenky resp. termin, nez jste skutecne proleteli. ….Nebo jste to pak vzdali a chteli refund (resp.chargeback😊)? Ja jenom, jestli je vubec realna sance letet😇 a zarizovat to okolo (auto, ubyt…)

0 Citovat

Eda Novak napsal(a):

Me zrusili vsechny lety, ktery jsem u nich kdy mel. Na druhou stranu jsem z toho vytezil neskutecny zmeny… lety z Madridu do USA zmeneny na Praha-Cancun/Punta Cana, atd. Ale to bylo pred rokem kdy tu mistni hejlove psali o tom, jak druhy den krachnou… ted uz by tyhle zmeny neprosli. Jinak to, ze je s nima hrozna domluva a vraceni penez temer nemozne plati na 100%. Ale treba Finnair za me jeste vetsi tragedie. Posunuli mi let, pak zrusili a na infolince mi uz 2x rekli, ze jiny termin si vybrat nemuzu a na refund nemam narok.-))) To sem jako nepobral. Tohle budu resit asi jeste dlouho.

Já ten zrušený JAR (kde jsem už byla) vyhandlovala za Rio (kde jsem ještě nebyla) a to Mexiko sehnala ještě levněji s Iberií. Takže si nestěžuji. Momentálně čekám u TAP na vrácení peněz.

Jedno Mexiko mělo být za dva dny a v itineráři TAP je jen zpáteční let, takže čekat, že se rezervace srovná u nich nemá vůbec smysl.

 

 

0 Citovat

Mandre napsal(a):

[citace="Eda Novak"]

Vetsinou tam nejaka zmena je… o 5 min delsi stopover , ale prilet stejny… pokud teda letis pres Lisabon

Stejne na chlup, tak nevim. I v prodeji jsou stejne casy.

[/citace]

 

TAP má nějaký error v systémech. Ze zkušeností - většinou to chce tak dva dny klid a vrátí se to zpátky.

0 Citovat

Já se svého času nemohl docela dlouho přihlásit do účtu na webu TAP. Jméno a heslo jsem nezapomněl ani nepopletl. Musel jsem to nakonec řešit telefonicky s podporou, kde mi cosi v jejich systému nastavili, aby mi přihlášení zase fungovalo...

0 Citovat

Pořád jsem to odkládal, ale teď už to spěchá, potřebuju přebookovat open jaw PRG-LIS-TER-PDL-LIS-PRG. Přesunuli mi let LIS-TER tak, že se nestíhá přestup. Ideálně bych to chtěl přesunout z března na srpen.

Chci se tady ale zeptat, máte někdo zkušenost, jaký kontaktní kanál je u TAP nejspolehlivější? Našel jsem tyhle kontakty:

TAP Miles&Go Help Center +351 211 234 408

TAP Head Office +351 218 415 000

Lokální kontaktní centrum pro CZ +351 211 234 400

Jsou někde ochotnější než jinde, čeká se někde kratší dobu? Případně, existuje ještě nějaký jiný kontakt? Taky jsem našel ještě e-mail customer@tapmilesandgo.com a určitě by se dal zkusit i Facebook. Prošel jsem celé vlákno, ale když někdo píše, že uspěl, tak tam není, přes jaký kontakt.

0 Citovat

Zkus to první emaiem přes Globair tap@globair.cz. Pokud nepůjde, zkus TAP +351 21 1234400, přes ně jsem vyřešil rerouting. Jen chce to tpělivost... A nervy.

0 Citovat

Ok, moc děkuju! Akorát, když to projde přes ten Globair, půjde pořád rezervace spravovat přes flytap.com, nepřenese se někam jinam? Navíc je to v tarifu Plus, aby to v něm zůstalo…

0 Citovat

Neboj:-) Je to ofiko zastoupení TAP u nás, jen něco neumí/nechtějí dělat. Pak případně si kup kredit na Skype na volání do Portugalska za 3,63 EUR a jdi na to...

0 Citovat

Dobře, tak kéž by to vyšlo přes ně. Moc děkuju za rady!

0 Citovat

No tak přeji příjemnou zábavu s TAP.

0 Citovat

Mně loni odmítli změnu výchozího letiště, i když jsem byl ochoten si připlatit.

0 Citovat

Zpráva, jak jsem uspěl na tap@globair.cz s přebookováním letů na Azory z března na srpen. Jak jsem psal, posunuli mi první z letů PRG-LIS-TER PDL-LIS-PRG, takže se nestíhal přestup. Napsal jsem tam dnes v 10 ráno, už v 11 zpráva o změně z rezervačního systému a i odpověď od Globair. Prý na to byla potřeba zvláštní autorizace, jinak by to bylo proti pravidlům, ale vyřízeno. Bohužel operátorka přebookovala zpáteční let špatně, i když jsem v mailu dokonale vypsal dny, časy i čísla letu, které chci. Obratem jsem tam psal znovu a tak po hodině zase zpráva o změně z rezervačního systému, z Globairu už nic. Ale všechno už mám správně a hned se to i propsalo do účtu na webu TAP.

Takže moc díky za tip na ten e-mail, úplně v klidu to nebylo, ale určitě lepší, než tam volat. A díky CL za tip na akci loni v červnu, máme to za 2800 na osobu a to v tarifu Plus, což je de facto premium economy. Teď v březnu bychom to neproletěli, ale TAP nezklamal, to by byla opravdu smůla, kdyby za 9 měsíců nezměnili ani jeden ze čtyř letů :D

2 Citovat

Nema nekdo zajem o voucher na Tap? Mame dva, kazdy za 4344, platne do 18.3.2023.

0 Citovat

Využil jsem voucher, ale nevyčerpal celou částku ( zbylo tam 42 EU). Podle jejich stránek je možnost tyto peníze dočerpat, ale voucher se tváří již jako použitý a na dotaz mailem samozřejmě neodpovídají. Nemá někdo podobnou zkušenost?

0