Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ? E-mail: info@globair.cz Rezervace letenek: flytap.com .

TAP Air Portugal

Založil ve fóru Letecké společnosti

Mám vouchery za 20K, expirují v půlce června. Chtěli jsme jako rodina letět na Azory, ale aktuální ceny jsou dvakrát vyšší a nechce se mi dát TAP ani kačku navíc. To radši poletím skládačkou s easyJet. A teď babo raď, co s tím kreditem?

0 Citovat

Snad jedině za to koupit Madeiru, tam mají ještě pořád slušný ceny.

0 Citovat

TAP nabízí velmi slušné ceny do Mexika, Brazílie, nebo do JAR. Do půlky června musíš uplatnit vouchery, ale letět můžeš až za rok.

0 Citovat

Ale výše se píše, proleťte co nejrychleji, než zkrachují. 

0 Citovat

Letět můžeš už zítra.

0 Citovat

Ahoj,

našel jsem letenky na září 2021 Praha - San Francisco cca 8600Kč, myslíte, že to bude reálné?
V případě, že bude ještě travel ban, lze u Tap-u změnit termín zdarma? Na stránkách mají někde že ano a někde zase že se platí poplatek.

Díky

 

0 Citovat

Osobně bych to do toho nešel, jednak na otevření USA to zatím vůbec nevypadá a za druhé u TAPu je téměř nemožné s podporou cokoliv vyřešit a navíc tou dobou už možná budou v insolvenci.

0 Citovat

Taky bych si to nelajznul, USA vidím na příští rok nejdřív

0 Citovat

Tak uvidíme, někde psali že ten ban pro UK a Schengen by měli při stávajícím vývoji zrušit nějak v květnu ale co je jisté v dnešní době žejo. 
Já věřím že minimálně s očkováním nebo testem by to už na podzim šlo ale s nákupem pro jistotu ještě počkám, pokud to otevřou tak snad budou podobné akce i u jiných aerolinek.

0 Citovat

To dobře děláš. Protože kupovat cestu do SF s TAPEm je hodně špatný nápad :-) 8600 Kč není rozhodně nijak omračující cena, která by opodstatnila to riziko.

0 Citovat

Asi tak. Být to třeba od Lufthansy tam dejme tomu, tam přeci jenom ten faktor hození vidlí do plánů aerolinkou je podstatně menší.

0 Citovat

Já si to myslel, s Tap zkušenosti nemám, zaujalo mě hlavně že je to z Prahy a za celkem dobrou cenu, protože do Californie moc toho z Prahy nelítá, většinou z Vídně a to už není tak pohodlný. 

0 Citovat

Mam San Francisco z Londyna s TAPem na tenhle srpen za 4tis otocku... let zrusen... budu resit na zacatku sprna posun na srpen 2022 a zmenim Londyn za Prahu... u Cancunu mi to takhle vyslo

0 Citovat

https://zdopravy.cz/evropska-kom...ice-80105/

0 Citovat

Tak s tím už snad přežijí...

0 Citovat

Aby řeč nestála, tak Tribunál EU teď zrušil podporu pro KLM a TAP.

https://www.idnes.cz/ekonomika/z...nicni_vebe

0 Citovat

Tak to fofrem kupte něco za ty vouchery, nejlépe s odletem zítra, jinak si můžete připravovat přihlášku pohledávky do insolvenčního řízení. :D

0 Citovat

Tak ja jsem dneska v ramci akce Ryanairu koupil  Lisabon za 5 euro s tim ze zvazim jeste  Azory ,nebo Madeiru  ,pripade pujcime auto a zajedeme na sever Portugalska  nebo naopak  na Algarve .easyJet ma pomerne porad jeste dobre ceny na  Madeiru TAP jsem zvazoval ale moc jsem se na to jeste nedival  

0 Citovat

Bože jak já miluju tyhle skrytý komentáře. Vlákno o TAPu, ale vrchní kolenovrt sem zase musí natlačit informaci o tom, jak si koupil Lisabon od Ryanairu. To je fakt neskutečná diagnóza. 

0 Citovat

Jo jenze TAP je portugalsky a s Lisabonu  treba zrovna ta Madeira jde s TAPEM letet  a zkus mi najit  levnejsi let  s Prahy do Lisabonu kdyz Ryanair ma  Dublin za 5 euro a Lisanon pak taky za 5 euro a je to asi lepsi nez  riskovat ten TAP 

0 Citovat

Jasně chápu. Cena je vždy nejdůležitější. Co na tom, že v tom Dublinu na sebe ty lety vůbec nenavazují. A mimochodem, těch letů z Prahy do Dublinu je taky spousta. Dvě rotace týdně. Koukám, že zase perlíš.

0 Citovat

Tak jsem teď po nějaké době kontroloval letenky do JAR z akce z minulého listopadu a segment LIS - CPT je v obou směrech zrušený, je to u nich standardní, že nepošlou ani upozornění? :D

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

Tak jsem teď po nějaké době kontroloval letenky do JAR z akce z minulého listopadu a segment LIS - CPT je v obou směrech zrušený, je to u nich standardní, že nepošlou ani upozornění? :D


pokud si kupoval pres Flytap.com tak by upozorneni melo dorazit na 100%.. nejak se mi to nezda :D

0 Citovat

ano, kupoval jsem to napřímo přes flytap.com a upozornění žádné, pokud dobře vidím, tak už JAR nemají v nabídce 

0 Citovat

Maj v tom bordel

0