Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ? E-mail: info@globair.cz Rezervace letenek: flytap.com .

TAP Air Portugal

Založil ve fóru Letecké společnosti

Je mozne, ze to pujde, ale chce to resit skrz infolinku

0 Citovat

TAP penize vrací. Zrušili mi let do Mexika a penize vrátili, dokonce o 210 korun víc než jsem platila  

0 Citovat

A hned byla lahvinka Stoličné doma:-)

0 Citovat

2 bolšoje butylky - ja pokupala tradičnuju samohonku.

0 Citovat

Tak asi další várka zmatků ze strany TAP :D 

PRG - LIS - CPT v rezervaci jako kompletně zrušené (žádná notifikace nepřišla), už to není jen určitý segment

po dotazu na globair následující odpověď:

"Dobrý den,

Vaše rezervace je komplet zrušená. Kontrolovala jsem systém, lety do Lisabonu normálně jsou, ale není žádný let do Kapského města. Ke mně se žádná informace nedostala, že se budou rušit lety. .takže úplně nevím, jak poradit.  Možná chvilku vyčkat, a když se neobnoví, tak normálně požádejte o refundaci, na to máte nárok."

0 Citovat

Tož je to v pérdeli, pane hrábě... Asi odepíšu tento výlet a budu se dívat jiným směrem;-)

0 Citovat

Asi zkusím štěstí a pokusím se o rebooking na Mexiko :)

0 Citovat

Čteš mně myšlenky;-)

0 Citovat

@Cali

Hurá do toho. My to Mexiko uděláme :-))

0 Citovat

Já myslím, že v té JAR je nejistá epidemická situace tak TAP otevření té nové linky do Kapského města možná jen posunul. 

Vrácení peněz mi přijde jako škoda vzhledem k tomu že to moc nestálo a bylo to z Prahy - zkusím z nich vymámit Rio ve stejném termínu. Nebo něco jiného v jižní Americe.

0 Citovat

Dejte pak nekdo vedet jak jste dopadli… ja se jeste klepu, ze bych zmenil NYC pokud mi ho zrusi. Jinak pozoruju, ze uz to zacinaji dost skrtit… nove pri koupi letenek, ktery jsou v akci uz nejde udelat ani zdarma zmena terminu s doplatkem

0 Citovat

Změna termínu nebo destinace z tvé strany nejde prakticky nikdy. Jiná situace je pokud ty lety ruší aerolinka.

Tohle byla akce přímo u TAP - uvidíme co nabídnou. Možná se v rezervaci objeví nové lety v ty samé dny, jen jiné časy, už se mi to u této rezervace stalo. Tohle se ale děje u všech aerolinek, když kupuješ rok dopředu. 

0 Citovat

Kam byste doporučili jet s TAPem místo toho Cape town ve stejný termín pokud dovolí změnu destinace? Cancun už jsem byl. Díky

0 Citovat

Punta Canu by měli létat taky.

Jinak rovněž létají na Kapverdy a do Maroka. Otázka je, jestli chceš takto degradovat svou letenku.

0 Citovat

Létají i Miami a NY, ale v tomhle případě dává smysl hlavně Jižní Amerika, případně Mexiko, ale tam už mám s TAP jinou letenku

0 Citovat

Jeste litaj Kanadu… ale pomer cena/vykon za me Rio. Plus kdybys chtel jit do hardcore verze, tak se nabizi nejaky multi… to by me hodne zajimalo jestli by tohle TAP akceptoval

0 Citovat

To by neakceptoval a hlavně v době kdy se letenky pořád ruší a vstupní podmínky mění dle epidemické situace bys ještě někde uvíznul...

0 Citovat

USA jedině když Biden otevře oficiálně svoje vrátka povlu ze Schengenu :-D Ale Miami by bylo fajn :)

0 Citovat

Jak to muzes vedet… ja zmenil uspesne LON-SFO-LON za PRG-GIG-PRG. Ano, neni to multi, ale co ty vis, kdyz si tam ani nevolal.-)

0 Citovat

Změna destinace je sice bez poplatku za změnu, nicméně s doplatkem rozdílu aktuální ceny a letištních poplatků. Aktuální info:(

 

0 Citovat

Tady je spíš otázka co se z těch letenek od TAP dá vůbec proletět.

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Tady je spíš otázka co se z těch letenek od TAP dá vůbec proletět.

Tak nějak. To Mexiko je z těch možností jednoznačně nejjistější volba. A podle toho co píše Cali, tak už jsou podmínky úplně někde jinde, než když Eda něco ukecával před x měsíci, kdy se prakticky nelétalo. 

0 Citovat

Trošku z jiného soudku. Letím na Svatý Tomáš (mimochodem s tím nehli ani o minutu, kupováno v lednu). Když kouknu na výběr míst tak v jejich A321LRneo mají nějaká basic místa (aktuálne 10 EUR) a potom extracomfort místa za 30 EUR u nich se píše, že jsou sklápěcí, tedy ty basic nejsou sklápěcí? 8 hodin v tom no to teda uff.

Lze se na tyto "premium" místa dostat při checkinu za free ať už online nebo na letišti anebo tam usazují, až ty co se nevejdou jinam? 

0 Citovat

SFO za GIG jsem menil cca 14 dni nazpatek. 

Cali : info mas z infolinky? Kdy si volal? Je mozny, ze za tech 14 dni to uz zarazili. 

0 Citovat

Dnes 12:45

 

0