Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ? E-mail: info@globair.cz Rezervace letenek: flytap.com .

TAP Air Portugal

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak uz mlcim.-(

0 Citovat

A myslíte, že tedy nemá cenu ani zkoušet více agentů? 

0 Citovat

To ti asi nikdo nepovi… ale ja budu rad kdyz to zkusis a das vedet.-)

0 Citovat

Zkusím a dám vědět, dnes pokus o spojení - 30 minut a bez úspěchu, tak snad zítra 

0 Citovat

Dam ti tip… chce to volat hned v 9 rano naseho casu… to zacina fungovat TAPu infolinka a mas skoro jistotu, ze te hned spoji s operatorem.

0 Citovat

Tak po 25 minutách to zvedl agent který mluvil pouze portugalsky, na další pokus to zvednul anglicky hovořící agent a změna z PRG - CPT - PRG na PRG - CUN - PRG prošla, do večera má přijít potvrzení na email.

0 Citovat

@Patrik Č

Gratulace. Tak se to Cali má dělat. Já při posledním hovoru poznal hned 3 operátory. Jsou tam všichni mimo. Každý říká něco jiného.

 

0 Citovat

tak už mám letenky v emailu :)

0 Citovat

Tak gratulace. Se mnou vzdycky cekal operator jeste na lince abych mu potvrdil, ze mi prisly e-tickety na mail… chodilo to hned obratem.

0 Citovat

Vyzkouším Pedra místo Joseho. Každopádně gut! A ještě tedy zkusím popřemýšlet o finální destinaci:-)))

0 Citovat

Zkusím Rio místo Kapského města, ožrat se můžu i tam....

0 Citovat

Takže to bude smršť caipirinhas? Nebo pro Vás raději caipivodka (čti kajpivodžka) 😃. 

Špatné není ani pivo Bohemia. Mohu vřele doporučit!

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

změna z PRG - CPT - PRG na PRG - CUN - PRG prošla


Super, taky mi změnili bez problému MXP-YYZ na PRG-YYZ. První agent neměl problém, ale vypadnul hovor. Druhý agent řekl, že musím zaplatit rozdíl v ceně. Tak jsem to položil a třetí agent to udělal zdarma bez diskuzí :D Prostě aerolinky a kontaktní centra no :D

0 Citovat

Ahojte, udelal jsem na Flytap online checkin pro let Viden-Lisabon a pise mi to "Document not available – please collect it at the airport" to jako nevydavaj online boarding pas ve Vidni? To se mi jeste nestalo. Je tam aspon nejaky kiosek nebo musim vystat frontu na normalnim checkinu?

0 Citovat

Protoze chtějí abys přišel na prepazku,aby zkontrolovali zda máš všechny požadované dokumenty (např. ockovani/test, vstupní formulář atd.). Je to teď celkem běžné.

0 Citovat

Ahoj, co doporučite prosím? Mám zrušené letenky do Cape town za 6 tisíc.

- nechat si vrátit money/chargeback

nebo 

- zkusit přeložit na jinou destinaci? (Brazílie/Dom. Rep)?

 

diky moc 😊🙃

0 Citovat

Já myslím, že máš hlad a je ti zima.

0 Citovat

😂😂

0 Citovat

Zkus si založit anketu, kde by mohli lidé hlasovat.

0 Citovat

Dekuji za vaše přínosné názory 👍💩

0 Citovat

Uz se to tu resilo. Pokud nepujdes pod most kvuli tomu, ze prijdes o 6tis, ze TAP zkrachuje, coz za me neni aktualne moc pravdepodobne, tak zmenit na jinou destinaci. Pomer cena/vykon nejlepe vychazi Rio. Jinak pokud budes menit za jinou destinaci, tak co nejdriv. Ono neni nikde napsano, ze to TAP dela automaticky… nemas se vubec o co oprit kdyz te s tou zmenou vyfaknou. Je to v podstate zalozene na tom, ze TAP vychazi lidem vstric… muzou to kdykoliv utnout.

0 Citovat

Ahojky. Ráda bych si koupila letenky z Prahy na Madeiru v tarifu Basic. V Lisabonu by bylo na přestup pouhých 45 min. Chtěla jsem se zeptat, jestli letecká společnost přestup garantuje, zda-li je to dostatek času a co by se dělo, kdybych přestup nestihla. Díky moc.

0 Citovat

Ano, pokud kupuješ jednu letenku skládající se z více segmentů, tak ti aerolinka neprodá letenku, kde bys to neměla stihnout. V takovém případě ti má zajistit náhradní let (třeba i s jinou společností, což se mi stalo u BA). Je to aspoň stejný terminál (lze zjistit z historie letů pro stejný den, pokud to nevidíš)?

0 Citovat

PS já osobně vybírám pohodlnější časy na přestup. Koukni se i na průměrné zpoždění linky na příletu do Lisabonu. Nemám rád stres a změny itineráře, přijít třeba o den z výletu  apod.

0 Citovat

@Nikola_8 - případně ti TAP bude muset navíc zaplatit hotel a užiješ si pěkný večer v Lisabonu;)

0