Zdravím vás, zjistil jsem zajímavou věc - když si rezervujete letenky přes Wizz air a přepnete si jazyk do angličtiny, po potvrzení vám to nabídne CashBack 15 liber při dalším nákupu. Když přepnete zpět do češtiny, zmizí to. Je to pouze pro Angličany. Problém je, že to chce postal code z Anglie - což není problém si vymyslet, ale české číslo účtu vám to již nevezme Pokud se tu o tom již psalo, tak se omlouvám. .

WizzAir cash back

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Zdravím vás,
zjistil jsem zajímavou věc - když si rezervujete letenky přes Wizz air a přepnete si jazyk do angličtiny, po potvrzení vám to nabídne CashBack 15 liber při dalším nákupu.





Když přepnete zpět do češtiny, zmizí to. Je to pouze pro Angličany. Problém je, že to chce postal code z Anglie - což není problém si vymyslet, ale české číslo účtu vám to již nevezme smiley
Takže pokud máte účet v Anglii, vyplatí se smiley

Pokud se tu o tom již psalo, tak se omlouvám.

0

Nevíte, kdy hodlá Wizz air přičíst 5% z ceny utracené na Bookingu na můj Wizz účet?
Ubytování jsem měl v půlce ledna, dnes po měsíci jsem od nich stále nic nedostal. smiley

Máte někdo podobné zkušenosti s tímto?
Díky za reakce

0 Citovat

Driv jim to trvalo plus minus max mesic, ted klidne i 2.. Takze no stress, driv nebo pozdeji to prictou..

0 Citovat

Okay... smiley
Jinak nevíš, jestli se dá třeba využívat jak tenhle cash back s 5% a pak současně např. toto na 3% zpátky?

http://www.vratnepenize.cz/obchod/booki ... _1_booking

0 Citovat

Nedá, funguje to na připsání doporučení. Tzn. poslední klik = poslední doporučil a ten za tebe získává provize, o které se s tebou v tomto případě cashbacky podělí.

0 Citovat

Tak jsem si přes web Wizz rezerovoval několikrát ubytko přes booking za víc než 40 tisíc (s vidinou, že mi daj těch 5% zpátky) a ono nic. Šmejdi.
Všechno už jsem probydlel do března, takže nějaká lhůta dvou-tří měsíců taky nehraje roli. Připsali mi na účet akorát 3 Eura, tot vše.

Řešili byste to nějak? Komunikovat asi nejlépe přes Facebook?
Přeci jenom mít dva litry na účtu je nějakej ten trip zadarmo...

0 Citovat

Zrovna včera jsem měl chuť už to taky řešit. Ubytování přes Wizz na booking.com od začátku roku skoro za 10 tisíc již, mně dokonce slibují 10% zpět, ale prozatím mi připsali jen cca 35 korun zpět... Takže jestli nejsem jediný, tak to budu dnes určitě reklamovat.

0 Citovat

Kdybyste to raději daly na rozvoj CL smiley

0 Citovat

Mne zatial pripisali za kazde jedno (hoc aj 1 dnove) ubytko to co mali, vecsinou nasledujuci mesiac okolo 12-14. , ked vam to taha na 3. mesiac,tak to by som ich uz urcite kontaktoval

0 Citovat

Rovnako aj u mna, rezervoval som ubytovanie cez WizzAir vela krat za posledne 2 roky, kredit som mal vzdy pripisany priblizene v polovici nasledujuceho mesiaca po ubytovani, takze ak to je viac ako mesiac tak podla mna tam bude nejaky problem...

0 Citovat

No a jak to máte plánu to řešit?
Volat tam provolat majlant?
smiley

0 Citovat

Loni jsme byli ubytování v Londýně přes Wizzair / booking a skutečně mi po měsíci pár stovek připsali.

0 Citovat

Dneska som bookoval cez wizz odkaz a vyskocilo na mna v bookingu toto smiley Vidim to prvy krat, co su akoze tie wizz credity?

0 Citovat

Máš u toho otazník smiley zřejmě 1 credit = 1 euro.

0 Citovat

Otaznik len informuje, ze kredity budu pripisane po absolvovani pobytu smiley Ze to bude 1 kredit = 1 € samozrejme napadlo aj mna, ale nejako to nekoresponduje s bannerom lebo 1 kredit z 14,9€ nie je 10% smiley Mna skor napadlo ,ze wizz vymyslel nejaku novu sprostost, ale v systeme nic nevidim, tak asi len upravil odmenovanie z 5% na 10% s tym ,ze to budu zaokruhlovat pre jednoduchost, aby potom chlapci necakali na kredity mesiace smiley

0 Citovat

Ahoj,

jak dlouhá je u Wizzu platnost kreditů, když mi přijdou za ubytování na bookingu, nikde jsem tuto informaci nedohledal. :D

0 Citovat

ked ti pridu, tak to tam budes mat napisane :) je to asi pol roka

0 Citovat

Chci se zeptat, zda jste nejak vyřešili ten nepripsany kredit. Vzdycky mi wizzair vrátil na účet daný pocet Eur kolik mel, ale letos jsem byl ubytován 3x v unoru a 1x v březnu za dohromady docela slušný penize a stále nic nepřipsali. Na tu jejich blbou linku se mi kvůli tomu úplně volat nechce 😃

0 Citovat

Michael napsal(a):

Chci se zeptat, zda jste nejak vyřešili ten nepripsany kredit. Vzdycky mi wizzair vrátil na účet daný pocet Eur kolik mel, ale letos jsem byl ubytován 3x v unoru a 1x v březnu za dohromady docela slušný penize a stále nic nepřipsali. Na tu jejich blbou linku se mi kvůli tomu úplně volat nechce 😃

To by mě taký zajímalo. Připsali mi nějaké drobné za první dvě rezervace (BTW není to 1  kredit - jedno euro, to je jen takové zaokrouhlení na efekt) a dalších asi 9 kreditů mi visí. Se cvičenými opicemi na FB není rozumná řeč, klidně člověku poradí i něco, co nefunguje, např. vyplnit formulář na webu, který ale požaduje číslo rezervace LETENKY a člověk by na odpověď čekal třeba měsíc. Jinak při použití kreditu na nákup letenky zřejmě zaokrouhlují na celá eura dolů, takže mi web hlásí, že mi zbývá 0,7 eura; aplikace pro změnu hlásí 0 a oproti webu ani neukazuje historii.

Taky se mi nechce nikam volat.

0 Citovat

Dnes mi připsali 20 éček za ubytování v dubnu. Přes mobilní aplikaci to dokonce u cashbacku ukáže číslo booking rezervace, takže se dá přesně zjistit, za který ubytko to je. Přišla odměna z jednoho ubytování, kde jsme to nakonec zrušili a nepřišla z toho, kde jsme byli ubytovaní :-) Rentalcars cashback za duben došel na Wizz účet už začátkem května.

0 Citovat

To číslo rezervace bude zřejmě novinka z dubna. Taky mi dnes něco připsali - nejstarší rezervace 2 měsíce stará, nejnovější měsíc a půl. Moc se s tím nepředřou...

0 Citovat

Asi tu Wizzair čte diskuzi, protože mi připsali kredit také :D .  Naštěstí mi připsali z toho vyššího ubytování. Nicméně z února mi 2 ubytování nepřipsali vůbec. Jinak to číslo rezervace ubytování tam mám taky

0 Citovat

Dnes mi vrátili vše až do cca půlky května. 

0 Citovat

Mně taky. O den později, než jsem potřeboval. To je pech. 😊

0 Citovat

J0x napsal(a):

Mně taky. O den později, než jsem potřeboval. To je pech. 😊


To víš Maďaři, za to může Soros :)

0