Hezkej error na F4F - z Milana se do Belo Horizonte da aktualne doletet za neuveritelnych 250 euro ! .

[SkyTeam] PRG - GIG 267e/7200kc

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Hezkej error na F4F - z Milana se do Belo Horizonte da aktualne doletet za neuveritelnych 250 euro !

0

Posledni vecerni prispevek (omlouvam se za ty 3 thready, ale netusil sem, ze se v tom jeste budu vrtat smiley ) - paradni cena s Prahy do Ria za 7200 s jednim prestupem !!!

http://www.momondo.it/flightsearch/?Sea ... liates(ppc)&utm_campaign=179903#Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=PRG&SD0=RIO&SDP0=04-03-2016&SO1=RIO&SD1=PRG&SDP1=15-03-2016&AD=1&CA=1&TK=ECO&DO=false&NA=false

PS: Na CL se mi nepodarilo tyhle letenky najit, tak davam rovnou odkaz, kdyztak si v tom URL panove z CL prehodi affiliate tag smiley

0 Citovat

Vy nás tedy zásobujete pane Karfík... Kde na to mám brát čas a love:-)

0 Citovat

Nějak se mi to nepozdává. Je tam nastavenej 1x adult a 1x infant v tvym odkazu. Když to změnim na 2x adult, ceny skočí na reálných €500/os.

0 Citovat

Achjo, to nevim jak se mi to povedlo, tak v tom pripade se omlouvam za paniku smiley Takovou sem mel radost ze jsem obevil MIA za 7500 smiley:D:D

0 Citovat

Lukasi, Dave, please odmazte ty prispevky a nechte tam akorat Belo Horizonte za 250e smiley:D:D

0 Citovat

Stane se smiley

0 Citovat

Cas jit do postele smiley

0 Citovat

Mimochodem, dívám se na F4F a tu chybu mají v odkazu oni. Proto to tam hází €138 míst €260 za 1x adult.

0 Citovat

To jsou mi věci smiley f4f začínají hackovat s infantama, které však cenu nesníží, jen opticky zpříjemní?

0
9 reakcí