Ahoj, prosím o radu. Koupil jsem v akci letenky do Patagonie - Ushuai. Měli jsme rezervaci s přestupem mezi dvěmi letišti v Buenos Aieres. Bohužel díky místní dopravě a neustále zácpě jsme nestihli přijet na druhé letiště včas. Ulětělo nám tedy letadlo do El Calafate a Ushuai. Zástupci TAMu se s námi odmítají bavit, že prý je náš problém, že jsme nestihli dojet na letiště. Nabídli nám nový spoj, který je asi 6x dražší než celá letenka z evropy. Chtěl jsem si nechat zavolat nějakého jejich vedoucího, ale na to nikdo nereaguje. Nechtěli se s námi moc bavit. Strávili jsme tedy noc na letišti a teď čekáme u kanceláře LAN až otevřou a budeme to zkoušet zde. Nemáte někdo nějakou radu co s tím a jak se bránit? Docela propadáme zoufalosti. Domluvit se anglicky je fakt šílené. Díky, Michal .

LATAM

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

muf2muf napsal(a):

Jojo, to jsem byl já. 

tyjo, to jsem mel taky booknout.. já furt doufám v to, že se to znovuzrodí na nějaký pěkný datumy a vykoupim to aspon 3x :D :D 

0 Citovat

fridgy napsal(a):

tyjo, to jsem mel taky booknout.. já furt doufám v to, že se to znovuzrodí na nějaký pěkný datumy a vykoupim to aspon 3x :D :D 

To mam stejne :D Taky jsem to prosral :D

0 Citovat

nechci zbytečně zakládat nove téma, nicméně má někdo zkušenosti s Latam, létá někdo častěji? ony letenky s nimi vycházejí nejlépe-do Brazílie, jen si nikam, zda funguji, když jim nefunguje ani rezervační system na letenky, který v průběhu objednání mise, že mají problémy-a aplikace? pouze login, registrace a tedy následně přihlášení je pasé...

0 Citovat

LATAM funguje bezvadne. Co mne vadi, je to boardobani po skupinach, ale to neni problem LATAMU. Co je pomerne spatne, je customer support. S nimi jsem resil (a nevyresil) pripsani mili, nastesti nic zavaznejsiho. Pred par mesici jsem s nimi bookoval asi 4 prelety po Kolumbii. V minulosti mnozstvi letu po Brazilii a nevzpominam si na problem. Ani jeden let zpozdeny, vse odsypalo. Nevim jestli to funguje i u jinych mutaci, ale kdyz jsem nakupoval na kolumbijske verzi, tak ceny byly snad tretinove, takze jsme litali tim jejich premium economy kolem 1200 CZK/let. Jinak  eco check in byla vzdy velka fronta a kazdy Kolumbijec cestuje asi s 50kg zavazadel. Predpokladam, ze sebou takaji i bezdratove velke reproduktory na salsu, stolicky na vysedavani u promenad a set na michani rumu s cimkoliv. Sorry za OT. Zkus se na stranky ci apku mrknout zitra, treba vychytaji muchy, ale vzhledem k tomu ze je vikend tak spis ne a tedy mrkni az tak v pulce tydne, az budou OK po vikendovem rosambu.

 

EDIT: zkousel jsem dummy booking na PC na britske mutaci a funguje uplne OK

0 Citovat

Tak Bič to hodnotí z pozice toho, že mu všechno fungovalo. Já u nich ve stejnou dobu nakoupil taky ty super levné letenky premium economy na kolumbijské mutaci. Daly se pak přehodit zdarma na jiný termín, Když jsem to potřeboval přehodit, nebyl jsem schopný se přihlasit, což je nutnost, aby to šlo přehodit. Psal jsem jim a odpověd byla, že řeší problémy až 48 hodin před odletem a at se obrátím na evropskou podporu. Když jsem volal, nikdo to nezvledl. Takže mi nakonec propadly 2 letenky a po měsíci, co jsem se vrátil z Kolumbie, tak mi nějaká slečna píše, že co za problém a že si můžu vybrat jiný let ( v Kolumbii) v nejbližším roce. Pobavila. Takže za mě jejich podpora tragická. Ale pokud ti funguje přihlášení na jich stránky, tak to že ti to zrovna nefungovalo, nemusí nic znamenat. To je dost časté i u evropských aerolinek. . A je pravda, že s brazilskou podporou zkušenost nemám.

0 Citovat

a "forgotten password" zkusals?

0