Zkusil jsem 4 kousky 20.6. - 1.7. za 117,- EUR, tak uvidíme  .

Skočil někdo do akce z FF na letenky DUB to LAX?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Zkusil jsem 4 kousky 20.6. - 1.7. za 117,- EUR, tak uvidíme smiley

0

117€ za každý? Či dokopy? Ja som sa dostal najnižšie na 42€ za jeden smiley Ale nemôžem to kúpiť, nemám už čas smiley (a plus by som si kvôli Iránskym vízam musel vybavovať US víza, na čo im môžem tak hodiť bobek smiley )

0 Citovat

Neuč orla lítat:) Já měl i za 9,- ale ve finále neprocházelo, hrál jsem si půl hodiny... Ale přišly i etixy, tak super.

0 Citovat

Tak už len držím palce smiley

0 Citovat

Chvili sem na to pred spanim koukal, ale do LAX me to nak netahne tak sem to nakonec zapek smiley Doufam ze to dopadne dobre a nebudes se s nima muset dohadovat, edreams jsou pekny smejdi smiley

0 Citovat

Dej vědět, mě tyhle chyby na trase kayak-ota už začínají pěkně štvát, neboť jsou s tím akorát problémy, nejde to věčně koupit a lidi jsou naštvaní..
Nic s cenou letenky to nemá společného a to je ten největší průser.

0 Citovat

Let na stránkách AF je potvrzený, i etix přišel přímo od nich, tak zatím to vypadá slibně. Jednou jsem na nějakém fóru vyčetl, že je přímá závislost mezi zakoupenými lety přes edream a stornovanými bez zakoupené podpory, tak jsem hned tu střední za 3,5 EUR zakoupil a ejhle...

Pro Kickassone: Když já nikdy nebyl ve Vegas a děti touží po kaňonech smiley

0 Citovat

Tak jinde už zrušeno...

0 Citovat

Tak s námi edreams klasicky vydrbalo. Přesto, že už byly lety v systému AF, provedený seating atd. No nic, platí jako kdysi za studií VŠ : "Nedají dnes, dají příště..." smiley

0 Citovat

Já po téhle akci skákal, ale nedoskákal jsem to do konce (a jak čtu o tom zrušení, tak aspoň mě to nemusí štvát). A měl jsem screenshot dokonce s 5 €. smiley Nejníž jsem se dostal na cenu něco přes 40 €, ale nedostal jsem se k platbě (asi to bylo v tu chvíli přetížené). Pak jsem chtěl ještě kupovat za cca 90 €, ale házelo to error a pak už byly jen částky přes 100 € a do toho už jsem nešel, protože s přískoky jsem byl někde na 6000 CZK, plus ubytko a další náklady a už jsem byl skoro na 20k, takže už by to nebyl ten superlevný výlet. Navíc v LA už jsem byl, takže už jsem to dál nehrotil a nakonec se stejně ráno začaly objevovat zprávy, že to zrušili. Ale škoda no, zase jsem trochu podráždil letenkové buňky a hezky si u toho pošpekuloval smiley

0
9 reakcí