Dobrý den, všimla jsem si na stránkách Ryanair.com akce na letenky, která platí do pondělí, ale nějak mi nejde tuto akci zobrazit pro zabookování, nevím, jestli je třeba individuálně hledat v termínech a narazit tak na tuto cenu, nebo kde je zakopaný pes, děkuji za odpověď  .

Ryanair - akce na letenky

Založila ve fóru Letecké společnosti

Heh :) Kdyz ja chodil do školy,  a naši s náma chtěli ve školním roce na týden k moři, tak se musela poslat žádost a škola musela vystavit oficiální "uvolnění z výuky"... :)

Byla to střední škola a psal se rok cca 1996 .)

0 Citovat

Na gymplu mají moje děti ve školním řádu, že absenci delší než 3 dny musí odsouhlasit ředitel. Takže jsme vypsali papír a třídní to s ním vyřídily. Když se to ví dopředu, tak v tom nevidím problém. 

0 Citovat

Eliana napsal(a):

.Nevím jak teď, ale kdysi když jsem byla na základce a na střední, tak se akorát dala žádost řediteli školy a běžně mě na dva týdny v červnu pustili.

Já když byla na základce a na střední, tak se jezdilo akorát tak do p***** :) To jen pro odlehčení. Děti jsem potom také čas od času omlouvala, na gymplu na to koukali divně, ale to byl spíš problém konkrétní učitelky. 

Stanovila jsem si limity - po Evropě jaro, podzim 1,3-1,5k, léto 2k, když to bude něco "extra" tak 3k, za tyhle ceny se dá, mírný nekomfort v podobě brzkého nebo nočního odletu se dá přežít, jsme dva dospělí ;) 

Smartwings - nechápu... a btw jejich odlety bývají také velmi často v 01:00 hod. atp - co jsem tak vyslechla od známých a kupodivu jim to přišlo za ty prachy v pořádku :) 

 

 

 

0 Citovat

Tak ono u sw záleží na tom kam a kdy... třeba do Dubaje bývají často  nejlevnější, a časy odletů mají taky skvělé :)

0 Citovat

Tak ja koupila Dubaj u Wizzu z Vidne prvne za 100€, jsme 4, takze to lita, SW do Dubaje by se mi kroutily panenky, i kdyz je to z Prahy.

3 Citovat

Dnes Ryan z Prahy od 356,- Kč ow, Vídeň od 12,99 E ow; lety do konce května. Někdy se takhle utrhnou a doplňují asi místa v letounech :D 

0 Citovat

Slušný. Doufám, že něco podobnýho vypustí i během července na září.

1 Citovat

Některý letenky do Prahy jsou skoro za pusu :-D


ryanair.jpg

1 Citovat

Dnes vyhodil Ryan várku letenek za pár stovek ow z PRG i VIE. Lety do konce října. 

0