Ahoj, chci se zeptat, mam na prestup hodinu od ryanairu v Londyne, pokud by bylo zpozdeni z Prahy a nestihl bych to, dostanu automaticky moznost letet dalsim spojem za 3 hodiny nebo ne ? Nebo doporucujete pro priste si dat rezervu 3 hod, ktera je jistota ?  .

Ryanair prestup 60minut

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

7 reakcí

Ahoj, chci se zeptat, mam na prestup hodinu od ryanairu v Londyne, pokud by bylo zpozdeni z Prahy a nestihl bych to, dostanu automaticky moznost letet dalsim spojem za 3 hodiny nebo ne ? Nebo doporucujete pro priste si dat rezervu 3 hod, ktera je jistota ? smiley

0

Nemáš nárok na nic, kupuješ si 2 různé letenky smiley

0 Citovat

Zpoždění jsem s nimi zažila určitě častěji než v poměru 1:10, hodina na přestup je zbytečný risk.

0 Citovat

Přesně tak, moje zkušenost je podobná, z posledních 10 letů na čas tak 2 a zrovna v Londýně na Stanstedu je hodina nic a v žádným případě bych do toho nešel.

0 Citovat

Těch 60 minut už je dost limitních. Na Stanstedu není trasportní zóna, takže je potřeba vyjít ven a znovu projít přes bezpečnostní kontrolu.

0 Citovat

Minule jsem hodinu stihnul mela byt hodina a 25 minut v Praze strikali kridla , pristali jsme o 10 minut pozdeji nez jsem se dostal z letadla , prosel i s biometrickym pasem ven tak zbyvalo 50 minut,, je tam ted fast track a pusti te tam , pokud prokazes zpozdeni predchoziho letu a mas do dalsiho odletu malo casu na tu frontu, nakonec jsem byl na gate 30 minut pred odletem a jeste nepousteli do letadla ...kdysi jsem stihl v Londyne i 40 minutovy prestup, ale zrejme jen diky tomu ze jsme pristali o 10 minut driv a odlet dalsiho letu byl o 10 minut opozdeny ..takze tam ta hodina byla ...
Pokud to je nejaky levny let a nejde o let mimo Evropu sel bych do toho... jestli to je ale let nekam dal tak bych to neriskoval
Letenku mi Ryanair v Londyne uz vymenil ale slo o prokazatelne zpozdeni autobusu co uvizl v zacpe a jel dvojnasobek casu , vymenili mi ji i pri vybuchu sopky na Islandu a zrusenem letu... mam ale dojem ze u toho busu to zdarma nebylo a mohl jsem pak tu castku zadat po autobusovem prepravci u Islandu to bylo zdarma

0 Citovat

Zrovna jsem se koukal na statistiky posledního letu: tam 1:41, dříve o 16 minut, zpátky 1:25 minut, dříve o 23 minut. Ale vzhledem k těm frontám nejdříve u pasu a pak bezpečnostní kontrole a vzdálenostem bych do toho nešel. Jen chůze zabere přes dvacet minut.

0 Citovat

On hlavně je ten dotaz měsíc starý, tak předpokládám, že let už proběhl nebo byl objednán, moc nevím, proč se "obnovujou" takovéhle "technické" témata po měsíci smiley

0
7 reakcí