Koupili jste někdo od katarských aerolinek let do Thajska z Budapesti za 9990,-???? Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk .

[QR] Qatar Airways

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

smiley ... jsou to děsné kobylky

0 Citovat

som myslel, ze az WAW/BUD skonci o jednej, ze bude aky taky pokoj. nedoslo mi, ze zacnu rabovat Nemecko. teraz je to este horsie.

0 Citovat

No, chytil někdo něco?

0 Citovat

Já se ani nelognul, error pořád.

0 Citovat

Tak odpo web naskočí s tím, že Qatar děkuje za zájem, ale podmínky byly jasné - free letenky jen od 12 do 14h smiley

0 Citovat

stejne si myslim, ze aj ti "stastni zaujemcovia" boli fake. sanca, ze stranka nevyhodi 404 na X krokoch od search po booking complete, sa limitne blizi nule.

dalsi raz by mohli psonci dostat samostatny slot, idealne so ziadnou free letenkou, nech sa od zlosti zadrhnu smiley

0 Citovat

Qatarskej poklad v reálu smiley

0 Citovat

Co se letenek tyka tak souperit s Polakama je jako zavodit se Somalcem v behu pro free big mac menu smiley Vcera jsem to videl na FF a jen sem se usmal pri predstave jak dlouho bude trvat nez to QR polozi web, ani sem nezkousel se lognout smiley

Spis me stve ze QR a EY porad nelitaj z Prahy, ty jejich akce (krome tehle) jsou fakt super..

0 Citovat

Možná si je tu EK nepřejí smiley

0 Citovat

Napísali tam ale Stay tuned! takže to asi zopakujú smiley

0 Citovat

Tak repete v pondělí! Dáme sázky, jestli bude poklad 404 nebo levnější letenky? smiley

0 Citovat

Asi doufají, že v pondělí bude muset většina poláku muset makat na rozdíl od pátku smiley

0 Citovat

ze som sa ja blbec kvoli tomuto ponahlal z obeda ...

0 Citovat

Dobre rano. Mate niekto skusenost s pouzitim wifi na palube letov qatar airways?

0 Citovat

Fungovala celkem bezproblému, ale myslím, že ji nemají v economy zdarma.

0 Citovat

Presne na to som myslel.

0 Citovat

U long-haul letů to je myslím $20.

0 Citovat

A nebolo tam aspon nejakých 15 minut zadarmo? lebo viem ze som si nieco pozeral ale neplatil som urcite nic. letenka bola v economy

0 Citovat

Prvních 15 minut je zdarma.

0 Citovat

15 min zadarmo tam je, pak 5 USD za hodinu nebo 20 USD za let.

0 Citovat

Nevíte někdo, jestli dávájí meal voucher na letišti v Doze? Změnili mi itinerář a z původně krátkých cca 90 minutových přestupů jsou najednou 4 hodiny na cestě tam a 7 hodin na cestě zpět smiley

Na jejich webu se mi k tomu nic najít nepodařilo.

0 Citovat

Byli jsme tam v lednu s 12hodinovým přestupem a nechtěli nám dát žádnej voucher, přej je to zrušený.

0 Citovat

No super, hlavně že 5* aerolinka ...

0 Citovat

A na nádraží Ti nějakej voucher na jídlo dají, když přestupuješ? Která další aerolinka, až na čestný výjimky ho dává? Buď jedeš na rozpočet, koupíš letenku v economy a máš smůlu nebo můžeš letět v business a máš vyřešeno, případně za pětikilo můžeš do lounge. A to, že Ti změnili časy přestupu je sice nepříjemné, ale stává se to a člověk s tím musí počítat.

0 Citovat

No myslel jsem, že třeba patří mezi ty čestné vyjímky. Nijak si nestěžuju, jen mě to překvapilo, protože se mi zdálo že jsem někde četl, že voucher taky nabízí asi holt stará informace. Lounge za pětikilo? Já našel za 55USD: http://dohahamadairport.com/relax/lounge

0