Ahoj, mam dojem, ze jsem se tu nekde drive docet, ze je mozne (tusim na azairu?) najit ceny letenek za nejake minule obdobi. Ovsem ted tu informaci nemohu dohledat.. Zajimal by me vyvoj letenek na Maltu z Wroclawi za duben 2015. Poradite, prosim, jestli a kde je mozne takove info zjistit? Diky! .

Azair

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Bylo by možne přidat Kamkoliv i do políčka "odkud"? Občas by se mi to hodilo při nějakých eurotripech.smiley

0 Citovat

no to by sa asi ten algoritmus asi aj zblaznil smiley ale vsak vzdy mozes zadat nazov regionu alebo celej krajiny - Balkans, United Kingdom, zaujimave je napr. Czech and wider airports a pod smiley zase nemoze to by az take lahke. Kde su tie casy ked som kombinoval eurotripy s 10 otvorenymi tabmi a zositom s perom smiley

0 Citovat

No nevím, ale sebelepší nástroj ti nenaplánuje eurotrip tak jako tužka a papír, já u toho zůstávám pořád smiley

0 Citovat

Na KIWI to právě jde. Vyhazuje to pak zajímavý výsledky smiley

0 Citovat

Zdá se, že má azair i nějaký problém s Norwegian - když si zadávám vyhledávání Oslo - Iceland na březen, hází mi to "No results were found", nicméně u Norwegianu letenky k dispozici jsou.

0 Citovat

Achjo. s těma cenama od Pegase by už měli něco udělat. :-( Ale aspoň jsem dneska vstal rychle z postele. :-D

Nevíte, odkud to tahaj? :-D 7 kč je lákavý!


prg-saw.png

0 Citovat

Taky jsem se ráno nachytal :) čekal jsem chybu u Pegase, ale on to azair. Zřejmě chyba v datech, kdy z 273 € udělali 0,273.

0 Citovat

Problém je v ceně v TRY kdy na webu Pegasu je třeba 1,423 TRY, myšleno jako tisíc čtyřista dvacet tři a azair si to interpretuje jako desetinou čárku. Tak jsem se 3 dny zpět nechal nachytat :-D

0 Citovat

Tak tu desetinnou carku jsme uz opravili ;)

0 Citovat

Sorry jako dostaly se mi do databáze AZair letenky za jednu tureckou liru. Chybka v čárce mezi tisíci.

0 Citovat

Tak ta chyba by nám tolik nevadila. Spíš tam chybi tlačítko "koupit u azair" :-D

0 Citovat

Azair ja by som sa chcel opytat či sa vam nedá do databázy pridat aj Tap portugal

1 Citovat

Nevíte někdo, jestli Azair umí nadefinovat přes které město/letiště chci letět do cílové destinace? Příklad chci letět do Fara, ale po cestě chci zůstat 1 den v Lisabonu, takže bych si navolil jako "přestupový bod" Lisabon.

Samozřejmě můžu hledat nejdřív letenky do Lisabonu a pak z Lisabonu do Fara nebo jakoukoliv jinou kombinaci, jen mě to napadlo, že takhle by to mohlo být jednodušší. Případně kombinace typu chci do Lisabonu a další den odtud kamkoliv.

0 Citovat

@toncek

Vyborny napad , casto hledam z Irska letenky do CR a ceny me neuspokojuji , treba ted konkretne o prazdninach se do CR dostanu draz , nez nekam do Spanelska nebo Portugalska , samozrejme kdyz zadam na Azairu Cesko a sirsi okoli najde mi to priznivejsi cenu . ale uvital bych treba i jine misto , treba i s noclehem tam , kdy by me neslo uplne o cenu .ale se tam proste jen podivat na 1 noc

Podle meho, takove pridani vloby mista , tak jak pises , by nemuselo byt az tak slozite ,co na to zastupci Azairu ?

0 Citovat

Je to nějaké rozbité...


azair-flyok.png

0 Citovat

Re: Je to nějaké rozbité...

... njn, CSA zmenilo web se svymi akcnimi nabidkami schvalne tak "sikovne". Ale uz jsme to pred casem opravili.

Re: @toncek - ano, to je vyborny napad. Nad necim podobnym uz se nejakou dobu zamyslime. Tak az se z toho neco urodi, dame vam tu urcite vedet ;)

0 Citovat

V posledni dobe se vyskytuji na azairu chyby ,zejmena u letu spolecnosti Norwegian a Binter Canaries

Pretrvava to uz dost dni , pricemz primo na strankach techto spolecnosti jsou aktualni ceny

Taky treba chyba v delce letu na Madeiru , navic tam nejde o primy let ale let s prestupem , pak samozrejme ta doba letu odpovida .

i u LGW je chyba v case UK a Kanarske ostrovy maji stejny cas takze spravne je doba letu 4.o5

z Azairu

TAM po 08.01.2018 19:15 Fuertevent FUE 23:20 Londýn LGW 5:05 h / bez přestupů

€29.01

TAM so 06.01.2018 21:30 Fuertevent FUE 12:20 Madeira FNC 15:50 h / bez přestupů

€50.00

primo ze stranek spolecnosti

19:15

23:20

Direct

161.66

196.66

344.66

Fuerteventura

London-Gatwick

Duration: 4h 5m

a ta Madeira ....

21:30 12:20

+1 day FUE-LPA

LPA-FNC

NT235 NT912 No seats available 230, 00€ 155, 00€ 120, 00€ 85, 00€

0 Citovat

JJ, u Smartwings z LGW do PRG ukazovali jiný čas a jinou cenu než bylo na webu dopravce.

0 Citovat

No myslel jsem , ze zastupci azair budou nejak reagovat, napsal jsem jim o chybach i primo , odezva zadna a spis se vse jeste zhorsilo , norwegian, binter canaries - nezdarilo se , opravujeme , pribyl easyJet vse v terminu 6.1.-8.1 s Kanarskych ostrovu kamkoliv same neplatne ceny , a oznameni ze nezdarilo se , opravujeme ...

0 Citovat

EasyJet na Azairu už dlouho nemají správné ceny a nejspíš ani správné časy letů. U Norwegianu to z Prahy občas nabízí neexistující lety ve večerních hodinách, což zamrzí, protože jinak by to byl super itinerář.

0 Citovat

EasyJet pripravuje lety z Vidne na Azairu ted v tuto chvil nemozne vyhledat lety EasyJetu asi ne vsechny ale co jsem hledal u vseho opravujeme , cim dal vic to vypada ze Azairu dochazi dech ,,,zatim porad i s chybama super vyhledavac ovsem tohle co se deje ted to nebyvalo

0 Citovat

jj, té nefunkčnosti easyjetu, už možná i pár týdnů, je velká škoda.

0 Citovat

Azair zacina byt cim dal casteji nefunkcni a s neaktualnima cenama nekolik tydnu uz nema aktualizaci cen u norwegianu, easyJetu, Binter Canaries , dale se pak neotvira vybrany radek , zamrza kalendar , je to skoda byl to nejlepsi vyhledavac letenek po Evrope... bohuzel v soucasne dobe je nespolehlivy

0 Citovat

Chybí tam i AirBaltic :(

0 Citovat

Dá se použít AZair po lety s JV Asii? Nebo je to omezeno jen na Evropu?

Pořád mi to píše, že se nepodařilo najít žádné spojení a to ani když dám třeba Bangkok všechna letiště. 
0