Ahoj, mam dojem, ze jsem se tu nekde drive docet, ze je mozne (tusim na azairu?) najit ceny letenek za nejake minule obdobi. Ovsem ted tu informaci nemohu dohledat.. Zajimal by me vyvoj letenek na Maltu z Wroclawi za duben 2015. Poradite, prosim, jestli a kde je mozne takove info zjistit? Diky! .

Azair

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Jen Evropa. Navíc mi přijde, že už na tom ani nepracují.

0 Citovat

Je to tak, Azair už je téměř nevyužitelný vyhledávač. Nejen, že většinou nesedí ceny, ale často jsou neaktuální i časy/dny letů.

0 Citovat

Děkuji za informaci, snažím se najít nějaké levnější letenky z Hongkongu na začátek února (ideálně do Thajska, Malajsie, Indonésie, Singapuru) a je to všechno kolem 4 .000 czk. Asi Hongkong vynechám. 

0 Citovat

Náhodou, dneska jsem koukal, že už znovu funguje proklik na Ryanair tlačítkem koupit. Nemyslím, že by FR změnil odkaz na starý formát. Spíš došlo k updatu od autorů... 

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Je to tak, Azair už je téměř nevyužitelný vyhledávač. Nejen, že většinou nesedí ceny, ale často jsou neaktuální i časy/dny letů.

A existuje nejaký iný podobný web okrem kiwi?

0 Citovat

Google Flights

0 Citovat

Ten má omezený funkce v porovnání s azair. Bohužel druhej vyhledávač s tak detailním nastavením asi není.

0 Citovat

Ahoj, 

máte někdo tip na podobnou alternativu Azair? Ty neaktuální ceny jsou fakt průser. 


0 Citovat

Neaktuální ceny by nebyly úplně nejhorší, protože se dá kliknout na Koupit let a cenu ověřit. Větší problém je neaktuálnost letů.

0 Citovat

Tip nemam ,ale  ono se to porad da pouzivat   ,klikni klidne na koupit  i kdyz ti to  nahlasi ty jejich hlasky  a ono te to presmeruje  na  tu spolecnost primo ,alespon u Ryanairu to takto funguje  ,dokonce se mi ukaze stara werze webovek Ryanu  ,ktera mi vyhovuje   lip nez  ta nova

Bohuzel to nefunguje to presmerovani u vsech spolecnosti ,ale i tak  to porad pouzivam a nevim, jestli je u low costu neco lepsiho, ,jako zakladni info je to pouzitelne porad


0 Citovat

[citace="J0x"]

Neaktuální ceny by nebyly úplně nejhorší, protože se dá kliknout na Koupit let a cenu ověřit. Větší problém je neaktuálnost letů.

Toho jsem si uz taky vsiml ,ale nemelo by jit koupit let ktery v tu hodinu nebo den neleti  nebo leti jinak ,,ale radeji to vzdycky  overuju jinak

0 Citovat

Samozřejmě, ale když vidím seznam letů a v něm jsou některé neexistující a naopak nejsou některé existující, tak to je fakt super. 😁 

0 Citovat

No právě potřebuju co nejrychlej najít nějakou destinaci kam vyrazit na příští týden, jelikož mi dnes v práci řekli, že mám mít home office nebo si vzít dovolenou. Takže jsem brala možnost třetí, home office na dovolené. A tohle mi to dost komplikuje :D Hlavně Wizz air tam dost hapruje a když už jsem nadšená že pojedu támhle, tak zjistím že cena je uplně jinde. 

Sakra, kam mám takhle narychlo odjet abych mohla makat po kavárnách a bylo tam trochu teplej jak tu? :D

0 Citovat

A kam chces  vyrazit a do jake  ceny ?A taky odkud  ? Zitrek asi nestihas  ,ale od nedele do utery tam nejaky  ten vyber   OW najdes  treba  do litru  a zpatky to pak dohledas  ,ja hledam vzdycky OW  klidne Cesko a sirsi okoli a  kamkoliv  a  treba  od nedele do utery  ta casta tam  a skace mi to jak houby po desti  Sicilie , Porrto , Malta , Ejlat ...urcite budou dalsi

0 Citovat

jo, je tam toho hodně, ale ty ceny do litru jsou všechno ten neaktuální Wizzair. Kromě snad Bologni a Říma.

Ideálně z Vídně/Bratislavy, klidně od pondělí do pondělí. Ale těch teplějších destinací tam moc neni no.

Ještě to dneska pošpekuluju. Mám tam víc podmínek, tak nakonec pochybuju že vůbec něco vyhraje :D

0 Citovat

Z Vídně po-po Porto nebo třeba tel Aviv.

Vše okolo 60e wizzair

0 Citovat

Lauda  z Vidne ma  urcite taky   a nezda se mi ze by vsechno byl neaktulani Wizzair ,moc vahas ,ja se dival myslim v patek v noci a ty ceny uz skocily ale treba ted koukam Larnaku tam mas  na pondeli za   40 e a pri clenstvi za  30 e OW  a pondel i  +16  utery +17 .pres den ,

Solun mas za 30 e
0 Citovat

Ahoj, pouzivate k vyhledani letu azair? Ceny mi +- prijdou ok ale casy odletu jsou uplně jiné nez na webu (např. wizzair) Mate to stejne nebo jsem v tom sam? :-D

0 Citovat

Mají to věčně rozdrbané.

0