Dobrý den, budeme cestovat s malým dítětem.....v hlubokém kočárku, který se dá složit.....sklapnout bouda a pouze snížit......je to tak možné? Nebo je povolený pouze golfáč Dík .

Kočárek

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

8 reakcí

Dobrý den,

budeme cestovat s malým dítětem.....v hlubokém kočárku, který se dá složit.....sklapnout bouda a pouze snížit......je to tak možné?
Nebo je povolený pouze golfáč
Dík

0

Zatím jsem neviděl případ, že by jakýkoliv kočárek neprošel, takže v klidu smiley

0 Citovat

Dobrý den, chystáme se letět s TAP Portugal v rámci EU s dítětem starým 1 rok. Dítě bude mít golfový kočárek. Z informací na jejich stránkách (viz níže) nejsem příliš moudrá z toho, co s kočárkem máme provést (zda odbavit či s sebou na palubu, zda je zdarma či ne). Prosím, zda mi můžete poradit. Moc děkuju.

Note: Except when flying tap|discount babies have a 10kg baggage allowance. Only folding buggies can be carried as hold baggage. Passengers may only carry one completely foldable baby stroller, child seat or basket as hold baggage.

https://www.flytap.com/en-cz/bag...ld-baggage

0 Citovat

kocarik (skaldatelny) budes mat pri sebe az do nastupu do lietadla, potom ti ho zoberu a dostanes ho naspat po prilete.

0 Citovat

tonic napsal(a):

kocarik (skaldatelny) budes mat pri sebe az do nastupu do lietadla, potom ti ho zoberu a dostanes ho naspat po prilete.

Moc děkuju a je teda zdarma?

0 Citovat

ano urcite, tam je to len nestastne napisane. 10kg bagaze ma dieta zaplatene ak cestuje s vyssou tarifou ako Discount. to, ze moze mat kocarik sa nemeni. Kocarik zdarma maju asi vsekty aerolinky, ked uz to ma aj Wizz a Ryan, tak netreba sa bat TAPu :)

0 Citovat

tonic napsal(a):

ano urcite, tam je to len nestastne napisane. 10kg bagaze ma dieta zaplatene ak cestuje s vyssou tarifou ako Discount. to, ze moze mat kocarik sa nemeni. Kocarik zdarma maju asi vsekty aerolinky, ked uz to ma aj Wizz a Ryan, tak netreba sa bat TAPu :)

Moc děkuju.

0 Citovat

Dobrý den, 

 

zkusím oživit toto téma (přiznám se že nevím, jak založit nové). 

S kočárkem jsem už párkrát letěla, ale vždy jen přímý let. V pátek mě čeká přestup v Paříži CDG, letím s AirFrance VIE-PARIS-ATLANTA

A moc prosím o radu zkušené rodiče - kde mi v Paříží dají zpět kočárek, pokud s ním ve Vídni půjdu až k letadlu - vrátí mi jej na CDG opět u letadla - nebo to nemusí být pravidlo a i když přestupuju, můžou mi ho dát do nadrozměrných zavazadel?

Jsem nervózní ze samotného přestupu na CDG, natož představa hledání kočárku na letišti... na přestup mám cca 2h, takže se nechci zdržovat,.. ale kočárek se mi bude s dětmi hodit a taky se bojím že by nemusel odbavení s kufry přežít.. 

Díky moc za radu!! 

Nikol

 

0 Citovat

U letadla, ale radsi si to tam domluvte.

0
8 reakcí