Ahoj, potřebovala bych poradit:) Letím poprvé s Lufthansou, konkrétně Praha- Istanbul. 1.) Když jsem to kupovala jako letenku Praha-Istanbul a je tam přestup v Mnichově, znamená to že během přestupu se nemusím starat o zavazadla? 2.) Na stránkách Lufthansy jsem četla něco o tom, že musím mít s sebou na check inu platební kartu, kterou jsem uskutečnila převod peněz..je to opravdu nutné? Neplatila jsem to svojí a asi by bylo komplikované si půjčovat cizí, která je ještě na jiné jméno.. Děkuju moc za všechny připomínky!:) .

Lufthansa

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Nedokážu si představit, že po USA budu tejden chodit a nemít kam dát pití a další blbosti. Díky :-) 

naco existuju igelitky z Lidla alebo Kauflandu?

0 Citovat

Dalsi spolecnost co se zblaznila 

https://zdopravy.cz/jen-latkove-...9-71851/ 

Ac nikomu nepreju aby zkrachoval ,ani aby se nakazil covidem , tak  KLM i Lufthanse  a dalsim  prestavam rozumet  Misto aby podporily  cestujici a prestali kontrolovat a vyzadovat vladni nesmysly , tak jeste jdou sami proti sobe ..

Komu neni rady tomu neni pomoci ,,pak at zkrachuji kdyz si prestavaji vazit zakazniku a hazeji jim klacky pod nohy , asi je lepsi dostavat dotace  a kompenzace od statu  a logicky ho pak podporovat ,nez se rozcilovat z cestujicima 

0 Citovat

Stejně bys s ní neletěl, tak tě to nemusí trápit. Nedejbože, abych takového blba potkal na palubě nebo jinde.

 

0 Citovat

takových blbů potkáváš denně mraky, kéž by byl jen jediný mikir na světě.  čím jsem starší, tím víc mám pocit že přibývá mikirů. asi je to taky nějaká mutující viroza ta mikirovina a napadá hlavně jedince co se nechrání správně nasazenou rouškou. 

0 Citovat

Proc bych neletel  s Lufthansous jsem letel naposledy v 2019 a  s KLM  taky ..ted bych samozrejme s nima neletel a nepoletim 

Me nic jeste nenapadlo tak to asi spravne nemutuje ,ale vim bylo to mysleno jinak

Doufam,ze bude pribyvat lidi  s mensinovym  nazorem a vsiml jsem si jiz drive ,ze podporovatelu restrikci je vic mezi mladymi a strednim vekem nez mezi starsimi ,asi je pro to logicke vysvetleni, nezazili totalitu ..

0 Citovat

Bič boží napsal(a):

takových blbů potkáváš denně mraky, kéž by byl jen jediný mikir na světě.  čím jsem starší, tím víc mám pocit že přibývá mikirů. asi je to taky nějaká mutující viroza ta mikirovina a napadá hlavně jedince co se nechrání správně nasazenou rouškou. 

Máš pravdu, ale tenhle exot mě sere, protože je v 90% vláken a v každém druhém příspěvku. Kdo to má pořád filtrovat? 

Mikire, založ si FB skupinu a piš si svá moudra tam a uvidíš, že za chvíli najdeš spoustu dalších mikirů a budete si náramně rozumět. Sem už proboha nepiš ty své žvásty 

0 Citovat

tak já jsem taky CL Jirásek, ale snad občas alespoň trošku někomu poradím. Ono s mikiry,zdisami, aluskami, alenami atd. nemá smysl nějak bojovat, oni si melou ta svoje hovna no matter what, protože ta jejich RAMka víc nepobere než sračky z Novinek.cz, což je hodnověrný zdroj informací s impact factorem blížící se 10. Já se striktně vyhýbám tématu Covid, přestože bych k němu mohl mluvit mnohem fundovaněji než drtivá většina diskutujících zde. Snažím se také nereagovat na ty všechny mikiry, protože to vyvolá jen víc hoven. dobrý tip - mrkni kdo dal příspěvek a jen jej přeskoč. Hlavní mikirobijec eremi se už několik let pere jako lev, a?? A nic. Hrách na zeď. 

 

EDIT: po možnosti filtrování vláken, přispěvatelů atd. se tady debatovalo již několikrát a k ničemu. Prostě si skryješ co tě nezajímá, přispěvatele co tě nezajímají a uvidíš co? Pravidelný nášup LC skládaček od Lukáše Horáka.

0 Citovat

Impact faktor! Co to je? A ještě deset. To ty Novinky jsou hodně kvalitní oddíl. Klobouk dolů. Hned se tam jdu podívat, co se opravdu děje ;-). Jo Eremi ztrácí čas, ale je to poslední samuraj. 

0 Citovat

Koukám, že mikir metastázoval i na zdopravy.cz

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Koukám, že mikir metastázoval i na zdopravy.cz

:-) Jeho styl je nezaměnitelný

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Koukám, že mikir metastázoval i na zdopravy.cz

to je hodně trefné sloveso

0 Citovat

Bič boží napsal(a):

[citace="Petr76"]

Koukám, že mikir metastázoval i na zdopravy.cz

to je hodně trefné sloveso

[/citace]

 

pod jakým nickem tam publikuje svá moudra?

0 Citovat

Jan Sůra

0 Citovat

Mirek napsal(a):

pod jakým nickem tam publikuje svá moudra?

cali: :)))

Mirek: "mik"

0 Citovat

Tak já jsem před pár lety když jsem si koupil motorku také jeden čas ovládal diskuse na motorkáři.cz, přes rok jim trvalo než mě zablokovali. Asi jim vadily mé "teplé příspěvky". Občas si to sám najdu když se chci zasmát.

0 Citovat

Pošli odkaz... Až budu smutnit, tak se na to podívám;-)

0 Citovat

Ono je to tam dost roztroušené, ale ještě se něco dá najít. Jak to zpětně čtu, úplně mě tam pranýřovali.

https://www.motorkari.cz/tema/?t=176698

https://www.motorkari.cz/tema/?t=176686

 

0 Citovat

:-))) Trolil jsi je tedy luxusně...

Založená témata:

- nádrž mě tlačí do koulí
- teplo od motoru mi přehřívá koule
- teplej přítel shání teplej skůtr
- Honda je jen pro teplouše
- Homopochod

 

0 Citovat

Tak už jsem se fakt dlouho nezasmál

😂

”Padrino11 není gay, ale anální gurmán se sklony k extrémní debilitě.”

0 Citovat

to bych si dal do profilu jako popisovku

0 Citovat

tady je výběr:-) https://www.motorkari.cz/search/...p;act=tema

 

0 Citovat

Jo to byla mladá léta, ještě než jsem dostal rozum...

Měl jsem tam ještě jeden nick jako holka, ale pořád jsem dostávala nemravné návrhy...

0 Citovat

A už aspoň víš, kam s kabelkou na motorce? :-)

0 Citovat

padrino kloboucek,dobre jsi to tam daval:)))) 

0 Citovat

Některý jsou fakt bomba :D

0