Vraceni penez za zruseny Let

Založil calvix před rokem ve fóru Obecně o cestování letadlem
2 odpovědí

Ahoj,

cca pred pul rokem jsem nakoupil letenky (Grand Canaria -> Cape Verde) od lastminute.com.
Nasledne cca pred mesicem jsem dostal email, ze pry dopravce zrusil let a ze mi nabizeji jiny let (Lisabon -> Cape Verde) nebo vraceni penez.
Samozrejmne je pro mne takova zmena odletu nemozna takze jsem zazadal o vraceni penez.

Nasledne mi dosel email, ze kontaktovali leteckou spolecnost a ze mne budou dale informovat ohledne vraceni penez.
Nicmene od te doby (cca 22 dnu) zadna dalsi zprava. Parkrat jsem jim psal s otazkou jak to teda vypada s tim vracenim penez, ale vzdy mi jen odepisou, ze predali zpravu letecke spolecnosti a ze mam cekat na odpoved.

Jake jsou moje prava v tomhle ohledu? Pripadne do jake doby musi letecka spolecnost vratit penize za zruseny let? Mate nekdo zkusenosti s vracenim penez od lastminute.com ?

Predem dekuji za jakekoliv rady.

Vasek

o kolko bola letenka na lastminute.com lacnejsia? smiley
s Bravofly group som mal tu cest volat niekolkokrat, vzdy ale som musel urgovat telefonicky, inak by sa asi nic nepohlo
takze asi ja odporucam Skype, prip. ine lacne VOIP a zavolat na +44 800 083 4000

Přihlášení a registrace