Zdravím, chystáme se někdy letět na Mallorcu (přesnějí do Palmy). Hledám letenky pro dva. V termínu někdy od února do června. Může se letet z Prahy,Brna,Vídně nebo Bratislavy. Hledám,co nejlevnější letenku. Nevadilo by mi 1-2 přestupy( Barcelona,Madrid,Milano,řím atd) . Našel jsem jenom cestu na zpátek z Palmy do Vídně za 49 eur ale cesta do palmy je už za 100eur ( takže může být do Palmy jednosměrna) . Hledám nějakou hodně levnou letenku. A tímto bych požádal někoho o nějakou radu , kde takové lety hledat. ( myslím tím najít kombinaci letu s prestupy a aby byly levné) . Díky moc .

Letenka do Palma de Mallorca

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Zdravím, chystáme se někdy letět na Mallorcu (přesnějí do Palmy). Hledám letenky pro dva. V termínu někdy od února do června. Může se letet z Prahy,Brna,Vídně nebo Bratislavy. Hledám,co nejlevnější letenku. Nevadilo by mi 1-2 přestupy( Barcelona,Madrid,Milano,řím atd) . Našel jsem jenom cestu na zpátek z Palmy do Vídně za 49 eur ale cesta do palmy je už za 100eur ( takže může být do Palmy jednosměrna) . Hledám nějakou hodně levnou letenku. A tímto bych požádal někoho o nějakou radu , kde takové lety hledat. ( myslím tím najít kombinaci letu s prestupy a aby byly levné) . Díky moc

0

S Ryanairem se z Bratislavy se dostaneš do Palmy do 100 EUR za osobu tam i zpět, v ceně je jen kabinové zavazadlo. Zavazadlo k odbavení je zpoplatněno 15 EURy, v letní sezóně to dělá 20 EUR, vždy se počítá za jednoho cestujícího a za let.

0 Citovat

Ahoj, potřeboval bych poradit. Chceme letět na Mallorcu - 4 osoby, v rozmezí od 2.9 do 17.9 na 11 dní. Aktuálně jsem našel nejlevnější přes ryanair z Bratislavy za 135 EUR/os 7-17.9. Myslíte že ta cena půjde ještě dolů nebo raději koupit takhle dopředu?

Díky.

0 Citovat

Na tyto termíny ještě nekupovat, ceny půjdou na sto procent ještě dolů, obecně 1-2 měsíce před termínem odletu.

0 Citovat

já zase slyšel že nejlepší je to 3 měsíce dopředu.. ale tak např na konec prázdnin takové pravidlo neplatí co? smiley

0 Citovat

Doba, kdy jsou nejlevnější letenky s co největším předstihem je dávno pryč.

easyJet - nejlevnější letenky vždy s maximálně nejdelším předstihem
Wizzair, Ryanair - nejlevnější letenky 2 týdny až 2 měsíce do odletu
klasické aerolinky - cca 3 - 5 měsíců do odletu

0 Citovat

Super díky.

0 Citovat

Na jaký lince, jaké období?

0
7 reakcí