Ahoj, obracím se na Vás s prosbou o radu. Za 10 dní letíme na Srí Lanku. Letenky byly koupeny přes Saudi Arabian Airlines a máme to právě s přestupem v Jeddahu. Nevíte jak je to s vízem? Je třeba vyřizovat, když se budem pohybovat jen po letišti?  .

Přestup na letišti v Jeddahu

Založil(a) ve fóru Letiště

3 reakce

Ahoj,
obracím se na Vás s prosbou o radu.
Za 10 dní letíme na Srí Lanku. Letenky byly koupeny přes Saudi Arabian Airlines a máme to právě s přestupem v Jeddahu.
Nevíte jak je to s vízem? Je třeba vyřizovat, když se budem pohybovat jen po letišti? smiley
Druhý dotaz je, jak je to s odbavením a zavazadly? Někde jsem četl, že se o ně nemusím starat, ale na zpáteční cestě máme prostoj 8 hodin, tak nevím, jak se zachovat, jestli se po nich shánět nebo ne..
Díky předem za rady. smiley

0

Chce to trošku hledat na google smiley
Čili stojí tam, že pro pobyt, který nepřekročí 18 hodin, tranzitní vízum není potřeba!
Pokud jsou všechny lety na jedné letence, o zavazadla se nemusíte starat, budou přeloženy na návazný let, resp. do cílové destinace na letence!

0 Citovat

Hledat nebo se zeptat zkušenějších a znalejších... smiley
Tak či tak, mnohokrát děkuju za radu, moc mi to pomohlo! smiley

0 Citovat

Dobrý den. Koncem září 2022 poletím do Manily, také přes letiště Jeddah. Doba přestupu by měla být 7hodin. Vím, že tu bylo vícekrát psáno, že trnzitní vízum není třeba, ale ukazuje mi to diskuze z roku 2013 apod. Nevíte zda se něco nezměnilo? Dnes už mame rok 2022. Opravdu mužu byt v klidu na letišti 7 hodin bez viza? Pripadně da se tam na mistě nejake instantni par hodinove vizum obstarat? dekuju

0
3 reakce