Chybně zadané jméno na letence Vueling

Založil sebinka20 před rokem ve fóru Letecké společnosti
9 odpovědí

Dobrý den, máte někdo zkušenost se změnou jméno v rezervaci/boarding pass u Vueling?
Bohužel mi tam chybí 4 písmena u křestního jména smiley
Děkuji všem za info

Pokud je přes chybějící znaky zjevné, že se jedná o Vás, zkuste letět i tak. Z vlastní zkušenosti vím, že kontrola shodnosti jména s dokladem totožnosti je povětšinou tak blesková, že není možné, aby si toho někdo všiml smiley

A jak je to dlouho, co jsi ten mail posílala?

a co tam zavolat?
+34 931 518 158

díky, to číslo mám taky, ale než jim za tel. nechat to, co asi zaplatím za změnu jména, jsem se chtěla poradit zde.

Mich určitě projde. To je to poslední, čeho bych se bál.

tak to ti nikto nepovie na istotu. 2 pismenka su v pohode, podla tohot threadu aj tri
https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g ... ravel.html
Tak mozno skus zavolat, povedz ze sa vola Michael/Michala a potom uz na checkine keby nieco..vsak chyba len v jednom pismene smiley

Já osobně bych do toho taky šel, navíc, když je to v křestním jméně. A k tomu volání, tak zavolej přes nějakou online aplikaci a bude to za pár korun.

Na letech v Schengenu jsou kontroly celkem benevolentní. Mám pocit, že jsem zažil i situace, kdy jsem snad ani neukazoval OP. Když má člověk udělaný OLCI a BP na mobilu, tak je to úplně ideální. Ve Vídni třeba člověk prochází s BP jen přes turniket, nikomu se neprokazuje, na gate taky nic, jen palubenka.

Přihlášení a registrace