Zdravim uz jsem tenhle dotaz polizil v dotazech asi 3 dny se mi stranky nacitaji spatne zlkusim sem dat odkaz zda po klilknuti na nej se nekomu jinemu otevrou stranky dobre nebo stejne blbe jako me ..pouzivam firefox Mozilu jine stranky se nacitaji tak jak maji .,,dik za radu http://cestujlevne.com/ .

Chybné načítání stránky cestujlevne.com

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Zdravim uz jsem tenhle dotaz polizil v dotazech asi 3 dny se mi stranky nacitaji spatne zlkusim sem dat odkaz zda po klilknuti na nej se nekomu jinemu otevrou stranky dobre nebo stejne blbe jako me ..pouzivam firefox Mozilu jine stranky se nacitaji tak jak maji .,,dik za radu http://cestujlevne.com/

0

Aj mne sa stava celkom casto ze stranku nenacita, potom to musim par krat refreshnut a uz to ide. Vypise len tuto hlasku:

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Ctete instrukce v nasi znalostni bazi: Chyba 503 Service Temporarily Unavailable

0 Citovat

Ted to chvili blblo i mi - myslim hlaska "Service Temporarily Unavailable", problem bude na strane serveru.

0 Citovat

hej ano, sem tam to je asi pretazene smiley

0 Citovat

Tak dik za overeni ... u me v tom je rozdil jen v tom ze mi to zadnou chybu nehlasi... zkousel jsem to i pres explorer takze ve vyledavaci to neni , asi tedy pretizenim a dost mozna i netovym pripojenim .. ja sama taky za svuj notas ruku do ohne nedam ze pracuje uplne jak ma .. mel jsem pred casem problem se esetem i kdyz ho povazuju za jeden z nejkvalitnejsich antiviru ale asi tam byla nejaka nesrovnalost s microsoftem u me ze mam visty .,.a cele se mi to sesypalo... nejakym zazrakem a pomoci zachraneho disku jsem to sice nakonec zprovoznil ale jsou chyby o kterych vim, a odstranit je neumim ani uz do toho prilis vrtat nechci kdyz me to funguje ...takze budu cekat az se to zase zlepsi nakonec oklikou se sem dostanu jen to je znacne neprehledne a slozitejsi na nejake vyhledavani

0
4 reakce