Zdravím, plánujem v strede listopadu výletík Praha-Hanoi-Ho Chi Minh-Praha na dva týždne. Momentálne sú tieto multicity letenky s Turkish za 13510. Myslíte, že to ešte padne? Čo som sa pozeral na cestujlevne, moc to pod 12 nešlo. A čo termín? Čítal som, že sezona v listopadu práve začína, na selectiveasia sú polosmutné smajlíky, ale počase je zblaznené, takže to tak nemusí byť. Bojím sa ale, že bude celá sezóna posunutá a teda bude v listopadu napr. ešte stále zarijove počasie. Nejaké tipy, názory? Díky .

Vietnam listopad

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

1 reakce

Zdravím, plánujem v strede listopadu výletík Praha-Hanoi-Ho Chi Minh-Praha na dva týždne. Momentálne sú tieto multicity letenky s Turkish za 13510. Myslíte, že to ešte padne? Čo som sa pozeral na cestujlevne, moc to pod 12 nešlo. A čo termín? Čítal som, že sezona v listopadu práve začína, na selectiveasia sú polosmutné smajlíky, ale počase je zblaznené, takže to tak nemusí byť. Bojím sa ale, že bude celá sezóna posunutá a teda bude v listopadu napr. ešte stále zarijove počasie. Nejaké tipy, názory? Díky

0

ja som bol koncom novembra na severe (hanoi, halong a ninh binh) a pocasie uplne OK. v decembri sa uz aj celkom schladilo,
A cena mi pride ferova. Skus to este prehnat cez nejaky kayak, alebo momondo a moze este trosku padnut.

0
1 reakce