Dobrý den, nejde mi nahrat mile na deltu, poradte mi někdo prosim  .

Delta SkyMiles

Založil ve fóru Frequent flyer programy

12 reakcí

Dobrý den, nejde mi nahrat mile na deltu, poradte mi někdo prosim smiley

0

skusal si Ferric, Chrome, alebo Metal?

0 Citovat

Dělal sem to na google chrome. Ale to asi nebyla otazka jinak nevim na co se ptate.

0 Citovat

no ze na aku audiokazetu si to skusal... neviem, tvoja otazka je tak zle definovana, ze nevieme co ani chces. Ak uz mas ucet v Delte, tak chod sem:
https://www.delta.com/acctactvty/mileagecredit.action
Ak nemas, tak sa registruj https://www.delta.com/profile/enrolllanding.action

0 Citovat

Mě to tam prostě nejde nahrát. opisuju číslo letenky do formulaře co byl v odkaze a nic.

0 Citovat

A máš letenku vystavenou Deltou? Ty tuším začínají 006.

0 Citovat

nebyla kupovana přes deltu smiley jen sem snima letel

0 Citovat

A není to jedno?

0 Citovat

Včera jsem řešil něco podobného. Letenka s Air France, Delta dala míle pouze za 1/2 cesty.

Nafaxuj boarding pass na číslo +1 (404) 773-194.

Míle mi nečetli za 2 hodiny od doručení faxu.

Zdarma faxování do USA - http://www.myfax.com/

1 Citovat

Dobrý den, já prostě nevím ale ani mi to nejde nafaxovat. píšu vše dobře a přesto to nejde...

0 Citovat

SkyTeam využívám minimálně a proto míle za příležitostné cesty posílám do SkyMiles. Níže tip na jedno využití mil.

Jednosměrka DXB - PRG v C za 42.500 mil varianty jsou buď
- s AF a jedním přestupem v CDG (poplatky cca 1,5k CZK); a nebo
- s MEA a AF s dvěma přestupy v BEI a CDG (poplatky cca 3k CZK).

Vzal jsem samozřejmě tu složitější a dražší, protože čím víc letů v business a netradičních aerolinek, tím líp. Moc příležitostí, jak vyzkoušet libanonské MEA a jejich widebody zkrátka člověk ve střední Evropě nemá.

I) SkyTeam Lounge DXB T1

Na covid dobu docela obstojný lounge. Co vysloveně naštve je nabídka alkoholu, která byla hodně spíše ze spodních polic regálu.





II) MEA Dubaj - Bejrút v A330

Solidní business class zážitek. Tříchodové menu (tiramisu už jsem nevyfotil), dobrá libanonská vína a šampaňské Perrier. Sezení 2-2-2, ale měl jsem štěstí na volné místo vedle sebe. Velmi pozorná posádka a žádná covidová omezení v servise.





III) AF Bejrút - CDG - PRG

Air France mě zatím nikdy nezklamala. Úroveň nabízených vín šla sice hodně dolů (dříve se podávalo Margaux a ChdP) a nyní Languedoc a Cru Bourgeois. Jídlo vynikající, personál velmi pozorný. Vzhledem k pozdní noční hodině byl servis na vyžádání, ale každá sklenička vždy přinesena s úsměvem a navíc nějakými snacky.






Z Paříže do Prahy už to byl klasický business přískok v A320. Vyzkoušel jsem nový AF salonek na 2F (super) a potvrdil si, že po Evropě má AF o dvě třídy lepší business class, než LH Group.

Summary : Za tři tísice korun a 42,5k mil to byl moc příjemný letecký výlet.


dxb1.jpg
dxb5.jpg
dxb6.jpg
dxb3.jpg
dxb4.jpg
dxb2.jpg
mea1.jpg
mea2.jpg
mea5.jpg
mea3.jpg
mea4.jpg
af6.jpg
af4.jpg
af5.jpg
af1.jpg
af2.jpg
af3.jpg
af7.jpg

0 Citovat

Náhodou nemá někdo nějaké nevyužité míle u Delty?

0 Citovat

Aktuální akce na Havaj z LAX. 9000 mil a 11 USD za RT přímými lety je super.


screenshot916.jpg

1
12 reakcí