Ma nekdo nahozenou udicku? .

New York s TAP business

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Ma nekdo nahozenou udicku?

0

Oujeee smiley Vyticketovano & zaplaceno (1200euro pro 2).. Pres ORY.. 3.7. tam, 9.7. zpatky s jednim dnem v Portu.. A po ceste tam asi este dame 2dny Paris smiley

Melo by to hodit navic golda u A3 (s tim co uz mam nalitano).. smiley

Dam vedet jestli to dopadlo (a jestli sem si nechal zabalit cestovni igelitku do folie) smiley smiley smiley smiley

Byla to celkem honka, obevil sem to na mobilu kdyz sem bezel z Menzies lounge na gate, je to hezkej zacatek tripu A380 do DXB.. smiley

0 Citovat

ej keby to bolo niekde odtialto, Pariz je uz zbytocna ostara.. Ale uz som tak zhyckany, ze ked ja aj NYC za 300 economy, zda sa mi to moc smiley

0 Citovat

Tak jsem to tam taky poslal na 12-15.12. Vanocni New York v business class, to by nemuselo byt marny smiley

0 Citovat

Tak uz sem vymekl a poslal sem tam prave pripoj do Parize.. Srdce mi krvacelo.. 5k s kufrem smiley Za to litam pres ocean smiley

Tak sem zvedavy jestli TAP zkusi nejakou kulisarnu, ale podle reakci na FT to vypada ze to zavreli docela brzo (par desitek letenek max)..

0 Citovat

TAP ma novy business class - zatim na routes LIS - JFK a LIS - BOS - takze se me to bohuzel netyka (LIS - EWR), nicmene ti co nakoupili na konec roku se mozna dockaji flat lie sedadel smiley

onemileatatime.boardingarea.com/2016/06/11/tap-portugal-fully-flat-business-class/

0 Citovat

Dobra zprava smiley Doufam, ze se v prosinci tehle nove konfigurace dockam, ale moc v to nedoufam, podle toho, co jsem nasel na netu. Na zbytek US letu se ma nasazovat az 1Q 2017 smiley

0 Citovat

Koukal sem ze u Germanu se ted intenzivne resi ruseni letenek z tehle akce kvuli zrusene lince ORY - OPO..

0 Citovat

Akorat jsem to dneska zjistil a volal na ceskou linku TAPu. Slecna byla pomerne ochotna a rekla mi, ze se mi podiva na prebookovani letu pres Lisabon. Tak sem zvedavej, jak to dopadne. Ty jsi to uz proletel?

0
8 reakcí