Cebu nabízí v aktuální akci /21.-22. května filipínského času/ vnitrostátní letenky od 201 pesos na období od 1. ledna do 31. března 2017 http://bit.ly/fb05212016 Namátkově - jednosměrky: Manila - Puerto Princesa za 383 PHP (198 Kč)Puerto Princesa - Cebu za 201 PHP (104 Kč)Cebu - Caticlan (Boracay) za 501 PHP (259 Kč)Caticlan - Manila za 401 PHP (207 Kč) Na některých letištích se platí hotově tzv. terminal fee 100-200 PHP  .

AKCE: Cebu Pacific Air - letenky od 201 PHP / 104 Kč OW

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

Cebu nabízí v aktuální akci /21.-22. května filipínského času/ vnitrostátní letenky od 201 pesos na období od 1. ledna do 31. března 2017
http://bit.ly/fb05212016

Namátkově - jednosměrky:

  • Manila - Puerto Princesa za 383 PHP (198 Kč)
  • Puerto Princesa - Cebu za 201 PHP (104 Kč)
  • Cebu - Caticlan (Boracay) za 501 PHP (259 Kč)
  • Caticlan - Manila za 401 PHP (207 Kč)


Na některých letištích se platí hotově tzv. terminal fee 100-200 PHP

0

super diky moc, nakupil som "backupovu" letenku, keby nahodou prilet z Dubaja do Manily meskal

0 Citovat

No peknych cen Cebu Pacifik jsem si vsimnul uz drive ,,, napriklad z Dubaje na Filipiny to byla uzasna cena ,,, jen si nejsem jisty jestli bych jim dal tolik duvery...bohuzel nehledali v mori jen jedno letadlo...nerikam i renomovane spolecnosti maji sve spatne dny,,,,ale vim ze tady uz s nimi lidi leteli a celkem v pohode ,,,

0 Citovat

@mikir, to fakt myslis vazne? v tom pripade dufam ze nelietas ani Air France, ani Air Asia, ani Germanwings, ani Malaysian..mali len jednu nehodu s fatalnymi nasledkami a to pred 18 rokmi. je to low cost najvacsi (este aj na DXB-MNL dobre pustia klimu, nech mozu predavat deky...), ale zase s bezpecnostou by som to tragicky nebral

0 Citovat

Ok tak beru zpet , neletel jsem s nimi nikdy ale nejak mi utkvely v podvedomi ty jejich dve nehody a spadly mi tim do mene bezpecnych aerolonii i kdyz v tomto asi neni logika pouzitelna jelikoz kazda ta nehoda treba prave Germanwings , Malaysia Airlines . ci Air France ma jine priciny ..vseobecne bych ale asi reknul ze v Evrope jsou urcite tvrdsi bezpecnostni predpisy nez v Asii , Africe,nebo na tech Filipinach
Nakonec je prece seznam letecky spolecnosti co maji Evropu zakazanou...

0 Citovat

nepomylil si to nahodou s Lion Air? Ti padaju stale smiley Ako pozeram, tak pomaly kazdy rok maju nieco.

0
5 reakcí