Kyjev Borispol

Napsal Jiri Sindelar 2016-06-06T08:00:45+02:00 ve fóru Letiště
13 odpovědí

Dobry den,

prosim poradite mi jak se dostat nejrychleji z letiste na Majdan?:)
dekuji
Jirka

Airport bus na hlavnu stanicu a potom metrom

Zeleznicnu, som na mobile, vygoogli si "skybus borispyl". Dalsia moznost je taxik a ten z letiska je dost drahy na ukrajinske pomery. Ak je vas viacej, tak taxikom naspat to z majdanu bolo okolo 500 hrivien, co nie je zly deal.

Skybus je za 50 hřiven, příjezd na stanici metra Kharkivsa (musíš projít skrz vlakové nádraží, jak píše tonic).

https://kbp.aero/en/transport/sky-bus/

dekuji obema:)

@dave, kharkivksa je prva zastavka na okraji kyjeva, odtial sa da tiez zobrat metro, ale treba potom aj tak prestupit na ďalšiu linku smerom Majdan. Skybus konci potom pri hlavnej zeleznicnej. Ak clovek vystupi na kharkivskej, tak to je asi o euro lacnejšie, casovo podobne. Ale ak ide prvýkrát clovek do kyjeva, lepsie na tu hlavnu zeleznicnu az ist.

Ups, máš pravdu.. Metro je Vokzalna smiley

Jak to vypadá na Borispolu s možnostmi nějaké stravy a pití? Bohužel nebudeme mít čas odjet do města:( Máte tam něco vyzkoušené, doporučeníhodné...

Onehdá jsem tam snídal v nějaké pěkné kavárničce, pannini a dobré kafe; ceny klasicky západní. Je to poměrně nové a pěkné letiště.

Cali, kolko mas casu? Za 100 uah a par minut v Boryspole.

Teoreticky 18:15 přílet 20:05 odlet...

aha tak to nic teda:) vodka za 4 eura liter..to je hlavna strava smiley ale ceny az tak zapadne ako na inych letiskach mi neprisli, je to viac stravitelne

Přece jenom tu vodku budeme muset něčím zakousnout:-) Nejsem sovětský člověk, který první, ani druhou sklenici vodky nikdy nezajídá...(Pro neznalé Osud člověka od Bondarčuka). Ceny mně až tak nevadí, pokud je tedy kde a hlavně co.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!