Ahoj, dneska se mi otevřel early check-in u Ryanairu. Co přesně tato placená služba zahrnuje? Hlavně mě zajímá zda je v tom obsažen i výběr sedadel. Radši si připlatím aby jsme měli jistotu, že budeme sedět vedle sebe. O prioritní nástup do letadla apod mi nejde, jen chceme sedět vedle sebe. Momentálně mi to ukazuje early check in a nákup sedadel samostatně stojí stejně tak nevím co je lepší nebo v čem bude vlastně rozdíl. Mohl by mi to prosím někdo celý ten proces objasnit? Návod i zde na cestujlevne jsem četl, ale chtěl bych si bát jistý jak to vlastně celý funguje. Děkuju! .

Ryanair checkin/sedadla apod.

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ahoj,
dneska se mi otevřel early check-in u Ryanairu. Co přesně tato placená služba zahrnuje? Hlavně mě zajímá zda je v tom obsažen i výběr sedadel. Radši si připlatím aby jsme měli jistotu, že budeme sedět vedle sebe. O prioritní nástup do letadla apod mi nejde, jen chceme sedět vedle sebe.
Momentálně mi to ukazuje early check in a nákup sedadel samostatně stojí stejně tak nevím co je lepší nebo v čem bude vlastně rozdíl.

Mohl by mi to prosím někdo celý ten proces objasnit?
Návod i zde na cestujlevne jsem četl, ale chtěl bych si bát jistý jak to vlastně celý funguje.

Děkuju!

0

Ahoj, my dělali u Ryanairu check in těch 7 dní před a obě dvě cesty jsme seděli vedle sebe (kdyby sme seděli přes uličku, tak by to taky nebylo takový terno, nemá 3 metry smiley )

0 Citovat

Cau
zacatkem kvetna sem mel let BRQ-STN a check-in pro vsech 12 lidi sem delal 5 dni predem...hodilo nam to komplet radu na exitu nad kridlem (ktera je normalne placena kdykoliv smiley coz bylo fajn) a druhou 6tici lidi to posadilo o 5 rad dal opet kemplet rada...
Pokud mas vse v ramci jedne rezervace vykaslal bych se na placeni a pockal si na free....
Nikdy se me nestalo ze by nas to rozhodilo po letadle

0 Citovat

ahoj,

a je stále nutné tisk boarding passu nebo stačí v mobilu?

0 Citovat

Smejdi a v tiger air boarding pass v mobilu neberou -_-


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

takze od 1. novembra k horsiemu - online checkin zdarma (zdarma pridelena sedacka) namiesto 7 dni od odletu uz len 4 dni. Prave mi to prislo mailom, na stranke vo FAQ maju stale 7 dni.

0 Citovat

ja myslim ze faq upravia od 1.11. ked to zacne platit

0 Citovat

v tomto vyhrava Wizz smiley ale zase v dobe smartphonov to nie je az take zle, aj ked vzdy preferujem papierovy backup.

0 Citovat

pouzivam tel, ale zatial mam stale aj papierove zo sebou, predsa istota

0 Citovat

tema je Ryanair, tak Ryan smiley

0 Citovat

Já bych teda řekl, že Ryanair nikdy neměl žádné ne že zlaté ale ani dobré stránky, vždycky to byl větší nebo menší průser.

0 Citovat

Zdravim,
potřebuji RADU. Zarezervoval jsem letenky u Ryanair Wroclaw-Waršava. Koupil jsem to jako 4 dospělé letenky - poletíme 2dospělí +2děti(8 a 11let). Nyní při online checkin vyvvstal problém, že rok narození se nabízí až od ročníku 2001 tzn rok narození dětí tam prostě nezadám (2005 a 2009). Setkal jste se s tím někdo????
Nevím co dělat. Odlet v úterý. Díky za radu

0 Citovat

Ahoj, odbavuji se u Ryanairu a nepustí mě to přes sedadlo, Mám tam tučně vytištěné placené sedadlo a u toho koužek na zakliknutí a potom kroužek na odbavení později. Střední část, kde je náhodné sedadlo zdarma je zamlžená stejně jako pokračovat.

Co dělám špatně? Děkuji za radu

0 Citovat

V první řadě zkusit jiný prohlížeč.

0 Citovat

Není to tím, že ještě check-in zdarma není k dispozici? tzn více než 48h do odletu? 

0 Citovat

Je to víc než 48 hod, je to 54 hod., ale kamarádka se odbavila a už má letenku vytištěnou

Prohlížeč jiný jsem zkusila.......a nejde to

Jde pouze placené sedadlo a....................odbavení později

0 Citovat

................................48 hodin a potom zdarma..........kamaratka ak ma inu rezervaciu si uz sedacku mozno kupila pri rezervaci letenky........

0 Citovat

@tonic pekne tonic ............ :-)


0 Citovat

ano presne tak, ked si zaplatite sedadlo da sa spravit check in skor. inak az 48hod pred odletom. Tak uz tu chvilu pockajte

0 Citovat

kamarádka si sedadlo nekoupila..............má taky náhodný výběr zdarma

letíme ve čtvrtek v 16,50

kamrádka se odbavila se zavazadlem náhodným a zdarma dnes v 9 hod.

0 Citovat

chod si dat slofika a ked sa po 6 hod zobudis vklude spravis check in zdarma :)

0 Citovat

děkuji za  rady, moc mi pomohly

0 Citovat

Někdy to opravdu funguje, že je to dříve než 48 hodin, zpravidla v daný den na 48 hodin před odletem.

Stalo se mi to už několikrát, ale nějaký systém jsem v tom nenašel.

0 Citovat

Tak jejich webová stránka je legendární svou (ne)kvalitou. Občas asi nějaký bug dovolí dřívější odbavení. Nic víc bych v tom nehledal.

0 Citovat

Jj dokonce i mikir ji kritizuje (tu webovku)!

0