Ryanair checkin/sedadla apod.

Napsal Alan_ 2016-06-20 17:00:58 ve fóru Letecké společnosti
12 odpovědí

Ahoj,
dneska se mi otevřel early check-in u Ryanairu. Co přesně tato placená služba zahrnuje? Hlavně mě zajímá zda je v tom obsažen i výběr sedadel. Radši si připlatím aby jsme měli jistotu, že budeme sedět vedle sebe. O prioritní nástup do letadla apod mi nejde, jen chceme sedět vedle sebe.
Momentálně mi to ukazuje early check in a nákup sedadel samostatně stojí stejně tak nevím co je lepší nebo v čem bude vlastně rozdíl.

Mohl by mi to prosím někdo celý ten proces objasnit?
Návod i zde na cestujlevne jsem četl, ale chtěl bych si bát jistý jak to vlastně celý funguje.

Děkuju!

Ahoj, my dělali u Ryanairu check in těch 7 dní před a obě dvě cesty jsme seděli vedle sebe (kdyby sme seděli přes uličku, tak by to taky nebylo takový terno, nemá 3 metry smiley )

Cau
zacatkem kvetna sem mel let BRQ-STN a check-in pro vsech 12 lidi sem delal 5 dni predem...hodilo nam to komplet radu na exitu nad kridlem (ktera je normalne placena kdykoliv smiley coz bylo fajn) a druhou 6tici lidi to posadilo o 5 rad dal opet kemplet rada...
Pokud mas vse v ramci jedne rezervace vykaslal bych se na placeni a pockal si na free....
Nikdy se me nestalo ze by nas to rozhodilo po letadle

ahoj,

a je stále nutné tisk boarding passu nebo stačí v mobilu?

Smejdi a v tiger air boarding pass v mobilu neberou -_-

Sent from my iPhone using Tapatalk

takze od 1. novembra k horsiemu - online checkin zdarma (zdarma pridelena sedacka) namiesto 7 dni od odletu uz len 4 dni. Prave mi to prislo mailom, na stranke vo FAQ maju stale 7 dni.

ja myslim ze faq upravia od 1.11. ked to zacne platit

v tomto vyhrava Wizz smiley ale zase v dobe smartphonov to nie je az take zle, aj ked vzdy preferujem papierovy backup.

pouzivam tel, ale zatial mam stale aj papierove zo sebou, predsa istota

tema je Ryanair, tak Ryan smiley

Já bych teda řekl, že Ryanair nikdy neměl žádné ne že zlaté ale ani dobré stránky, vždycky to byl větší nebo menší průser.

Zdravim,
potřebuji RADU. Zarezervoval jsem letenky u Ryanair Wroclaw-Waršava. Koupil jsem to jako 4 dospělé letenky - poletíme 2dospělí +2děti(8 a 11let). Nyní při online checkin vyvvstal problém, že rok narození se nabízí až od ročníku 2001 tzn rok narození dětí tam prostě nezadám (2005 a 2009). Setkal jste se s tím někdo????
Nevím co dělat. Odlet v úterý. Díky za radu

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!