MyTrip.com nějaké zkušenosti?

Napsal lukas78 2016-06-29T18:25:47+02:00 ve fóru Vyhledávače letenek

Ahoj,

prosím vás, včera jsem koupila zpáteční  letenku na Karpathos (tam přímý let  s Austrian airlines a zpátky s přestupem ale vše u jedné leecké společnosti Aegean) přes Mytrip.com. A až následně jsem si přečetla recenze na Mytrip.com.  Je mi jasné, že tyto recenze píšou většinou lidé, kteří na nějaký problém narazí a ti, u nichž bylo vše OK nemají potřebu psát recenzi, ale stejně mne to trochu zneklidnilo. Existuje možnost, jak ověřit, jestli jsem u dané letecké spollečnosti na seznamu cestujících? Či máte nějaký jiný tip, jak si ověřit existenci těchto letenek? Jsem v tomto směru velmi nezkušená, cestuji sama s dětmi a tak chci mít po cestě co nejméně nechtěného dobrodružství. Ano, vím, příště budu kupovat letenky jinak, takže mne, prosím, ušetřete poznámek, že jsem koza :-)

Díky

Šárka 

Checkmytrip.com, alebo na stránke Aegean. Rezervačný kód určite máte.

Zkus checkmytrip.com, nebo primo web letecky spolecnosti. Rezervacni cislo predpokladam mas, ne?

tonic napsal(a):

Checkmytrip.com

+1 

Byl jsi rychlejsi :D

MyTrip je teď po krachu Tripsty černý kůň pro nákup letenek za dumpingové ceny.

[citace="tonic"]

Checkmytrip.com, alebo na stránke Aegean. Rezervačný kód určite máte.

Ano, ten mám. Jdu to zkusit a děkuji.

Problém mytripu není, že by vás podvedl na tom, že by vámi zaplacené letenky neexistovaly. Problém může nastat kvůli možným změnám v letenkách, klidně i ze strany aerolinky, kde se pak může projevit neochota prodejce cokoliv řešit, respektive, že si řekne o tučný poplatek za to, že bude ochoten to řešit. Nicméně já osobně jsem byl nucený koupit u mytripu error letenky na Kubu s Aeromexico pro známé (solidní prodejci měli přetížené weby). Později tam byly nějaké změny ze strany aerolinky, kdy mě mytrip o všem informoval a pak provedl s mým souhlasem změnu itineráře zadarmo a bez problému. Pak jsem ještě po nich žádal zadání FF čísla Aeroflotu, což přes web Aeromexico nešlo. To taky mytrip provedl bez problému a nic za to nechtěl a dokonce mě i překvapilo, že reagovali v řádu hodin.

Takže mytrip beru spíše jako takové menší zlo, který je snad přeci jenom o trochu výš, než dno prodejců typu eDreams.

matej15 napsal(a):

Problém mytripu není, že by vás podvedl na tom, že by vámi zaplacené letenky neexistovaly. Problém může nastat kvůli možným změnám v letenkách, klidně i ze strany aerolinky, kde se pak může projevit neochota prodejce cokoliv řešit, respektive, že si řekne o tučný poplatek za to, že bude ochoten to řešit. Nicméně já osobně jsem byl nucený koupit u mytripu error letenky na Kubu s Aeromexico pro známé (solidní prodejci měli přetížené weby). Později tam byly nějaké změny ze strany aerolinky, kdy mě mytrip o všem informoval a pak provedl s mým souhlasem změnu itineráře zadarmo a bez problému. Pak jsem ještě po nich žádal zadání FF čísla Aeroflotu, což přes web Aeromexico nešlo. To taky mytrip provedl bez problému a nic za to nechtěl a dokonce mě i překvapilo, že reagovali v řádu hodin.

Takže mytrip beru spíše jako takové menší zlo, který je snad přeci jenom o trochu výš, než dno prodejců typu eDreams.

Děkuji za upozornění. Tak doufám, že v případě přímého letu nebudou hrozit žádné změny. 

Na "Checkmytrip" jsem své letenky našla potvrzené.  Budu to v nadcházejících dnech sledovat a přát si ať je vše OK.

Díky za podporu všem.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!