Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost se zakoupením letenky přes MyTrip.com? Moc jsem tu o nich nenašel. Děkuji Lukáš .

MyTrip.com nějaké zkušenosti?

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

Já si právě myslím, že tou "flexibilní letenkou" si akorát koupil u MyTrip "možnost změny letenky". To znamená, že za případnou změnu by si MyTrip nenaúčtoval svůj poplatek za vyřízení, ale samozřejmě by mu naúčtovali poplatek, který by požadovala aerolinka. To že ho pak ignorovali dává smysl, protože peníze z něj už vytáhli.

0 Citovat

matej15 napsal(a):

To že ho pak ignorovali dává smysl, protože peníze z něj už vytáhli.


Přesně tak

0 Citovat

Příplatek za tu jejich flexibilní letenku u mytrip.com si kupuješ jen jejich technickou podporu. Takže pokud koupíš u nich letenku v nízkém tarifu, tak ti stejně nijak nepomůžou k lepší ceně. Je to jen vytahování dalších peněz a způsob, kde oni vydělávají. Nabízí levné letenky a pak různýma poplatkama si to doženou. Naopak pokud si to nezaplatíš a potřeboval by si něco řešit, tak pak budeš platit za každý úkon. Každopádně je zábavné, že když už jim člověk peníze dá, tak mu nepomůžou :-D.

Tahle situace neměla stejně řešení a kdyby jste chtěli letět dříve, tak by jste zaplatili minimálně cenu co Vám nabídla aerolinka.

0 Citovat

koupil jsem si letenku do Ria  po zadání  dat z plat. karty  mně portál sdělil , že mi nyní nemůžou zajistit dostupnost  mích dvou letenek . 

Letenky jsem koupil do pěti minut na jiném portálu  kde mně obratem došlo potvrzení letenek a místenek .

Po zjištění ,že mám na jeden let místo dvou letenek čtyři /z účtu/,jsem se pokoušel dovolat na všechny možné čísla na internetu ,marně. 

KLM mě ubezpečilo ,že by se mně finance měli vrátit . bohužel My Trip byl jiného názoru a i přesto , že mé letenky se prodali mně odpovědéli, že mám smůlu a tak jsem přišel 0 třicet tisíc . 

0 Citovat

Chargeback - reklamace platby kartou u své banky, tedy že jsi nedostal objednanou/zaplacenou službu/zboží. A oprav si ten post, ty hrubky bijí do očí...

0 Citovat

brenko napsal(a):

koupil jsem si letenku do Ria  po zadání  dat z plat. karty  mně portál sdělil , že mi nyní nemůžou zajistit dostupnost  mích dvou letenek . 

Letenky jsem koupil do pěti minut na jiném portálu  kde mně obratem došlo potvrzení letenek a místenek .

Po zjištění ,že mám na jeden let místo dvou letenek čtyři /z účtu/,jsem se pokoušel dovolat na všechny možné čísla na internetu ,marně. 

KLM mě ubezpečilo ,že by se mně finance měli vrátit . bohužel My Trip byl jiného názoru a i přesto , že mé letenky se prodali mně odpovědéli, že mám smůlu a tak jsem přišel 0 třicet tisíc . 

Tak to se vám ta úspora přes MyTrip bohatě vyplatila, doporučuji opakovat. 

0 Citovat

cali napsal(a):

Chargeback - reklamace platby kartou u své banky, tedy že jsi nedostal objednanou/zaplacenou službu/zboží. A oprav si ten post, ty hrubky bijí do očí...

Ale on ji dostal, ne? Že je zbrklý a kupuje letenky pár minut po sobě je asi především jeho problém. Ale hlavně, že s mytrip.com ušetřil. To je důležité. Příště bych pro jistotu zkusil gotogate.


0 Citovat

Aha, jsem chápal, že mu letenky od mytrip nepřišly a jen se strhly peníze.  No pokud máš etixy na 2 různé rezervace, tak proč by ti mytrip vracel peníze? Objednal jsi letenky, ty ti přišly. To tedy opravdu vidím na skoro prohranou bitvu.

0 Citovat

při koupi letenky od Mytrip.com si dejte opravdu velký pozor .Nejlepší bude když se této společnosti vyhnete obloukem a ušetříte si mnoho starostí a času. My koupili letenky ,zaplatili a začal kolotoč změn .Neseděli čísla letu a to už z Prahy -zjištěno až u odbavení v den odletu .Air Berlín nám to dal do pořádku aby jsem mohli nastoupit na palubu jak v Praze tak v Berlíně. Stálé změny ,když potvrdíte změnu je to v pořádku, ale když odmítnete změnu u vámi nasmlouvaných a zaplacených letenek tak máte velký problém, protože nemusíte ani nikam letět.

0 Citovat

Levné letenky - http://tonzes.com/flycz.htm Profesionální a proklientský přístup, ochota a rozumné ceny. 

0 Citovat

google.com a najdite stranky aerolinky, kde budu kontaktne udaje ako telefonne cislo alebo email/formular

0 Citovat

Dobrý den, chtěl bych letět z Porta na Azorský ostrov (Sao Jorge) My trip vychází nejlevněji - za 1400 Kč tam i zpět. Kdybych to bookoval na strankach společnosti, tak by to stálo od 2000 výše, Ryanairem letět nemohu. Riskli byste koupi letenky přes Mytrip.com v tomto případě?? Díky

0 Citovat

Já bych do toho nešel, za ty nervy mně těch pár stovek nestojí.

0 Citovat

Já bych to koupil. Jednosměrná letenka bez přestupu, tam je minimální šance na nějaké problémy. 

1 Citovat

matej15 napsal(a):

Já bych to koupil. Jednosměrná letenka bez přestupu, tam je minimální šance na nějaké problémy. 

Souhlas!

0 Citovat

Dobře, díky :-)

0 Citovat

Dobry den. Prosim viete mi povedat ci ste sa cez mytrip dopracovali k fakture za letenky? Mne sa to nejak nedari. Sice som postupovala podla instruckii a dala som si vytlacit obchodny doklad ALE to co sa vytvori neni ani len pomenovane ako faktura alebo nieco podobne skor to posobi ako  iba reklama s informaciou ze eviduju moju platbu. 

PS let v pohode len sa neviem dopravovat k fakture aby mi preplatili naklady. Vdaka za rady

0 Citovat

intro: letenka koupena prostrednictvim “mytrip.com” 

Prosim o radu: kamaradi leteli do Mexika z Prahy a chteji se vratit domu. Zpatecny let byl zruseny a posunuty na jiny termin, ale ten byl opet zruseny. Volalo se na zakaznickou linku, mytrip vystavilo “open ticket” platny 1 rok, ale chteji si uctovat poplatky za zmeny na letence, tj. 1.325czk za assistant fee a pak dalsi...

Kdyz jsem se zeptal proc, tak proto ze oni jako spolecnost lety nezrusili, ale letecka spolecnost. Zeptal jsem se, ktera spolecnost letenky vystavila kdyz Mex-Ams meli letet s AeroMexico. Jejich odpoved byla CSA. Takze ted musim volat do CSA zda mi budou schopni vystavit nove letenky MEX-AMS-PRG, aby kamaradi neplatili nesmyslne poplatky. 


Prosim jak z toho ven?


 Diky moc za nasmerovani

0 Citovat

V dnešní době bych asi tyhle peníze vysolil bez mrknutí oka, abych byl doma... Časy jsou zlé, Kamile;-)

0 Citovat

Dobrý den. Se společností MyTrip mám koupenou letenku do Španělska a potřebovala bych si změnit datum odletu a Brussel airlines, se kterými letím, to umožňuje. Na stránkách MyTrip však nemohu nalézt žadný formulář ani email, který ovšem píšou, že mají v záhlaví, které tam ovšem není. Telefonicky se k ním také není možné dostat, akorát pořád čekám na spojení. Mám i storno pojištění, ovšem nikde nepíšou, na jaký email ho poslat...  

Nemáte někdo zkušenost s kontaktováním téhle společnosti? Jejich email by se mi opravdu hodil..

0 Citovat

mytrip.com/contact


Changes - Cancellations

Airline Schedule Change

Message to customer service



0 Citovat

Nevidím to moc nadějné...


We are not able to answer general travel related questions via any media at this time. If you have already made a claim or raised an issue with our customer service out may rest assured that we are processing your claim and that you do not need to reach out to us again. The waiting time is much longer than usual. In many cases you will have to allow for several months of handling time.To find information about your flight or the airline terms please visit the airlines website.

0 Citovat

Myslíte, že mám zkusit zažádat o přebukování nebo spíš rovnou storno.. Se stornem u nich budu asi úspěšnější... 

0 Citovat

Zkusila jste to přímo na rezervaci u Brussles Airlines? (nejspíš to nepůjde, ale co kdyby) Nebo zavolat přímo k nim? (nejspíš odkážou na MyTrip, ale malinká šance tu je).

MyTrip kontaktovat, jak radí kolegové. Se stornem bych si to rozmyslel. Je nutné mít na paměti, jaké jsou storno podmínky dané letenky (u většiny nižších tarifů to nelze) a kolik si za to vezme MyTrip (obvykle si OTA nechávají zaplatit i nos mezi očima, kór takovéhle jako MyTrip).

0 Citovat

Brussel airlines jsem už kontaktovala, ti mi však řekli, že s tím nemůžou nic udělat, jelikož to mám koupené přes společnost a že mám kontaktovat ji.. 

Na storno jsem už koukala, účtují si kolem 1600,- tuším. A při koupi nové letenky, by se mi to furt vyplatilo víc, než žádat o přebukování, o kterém nevím, jestli mi vůbec umožní nebo jestli se ke mně vůbec do té doby dostanou, letenku mám koupenou na 20. června..

Ale jak radíte vy, tak jim zkusím napsat a když se nic nevyřeší do odletu, tak zkusím storno..

0