Koupil jsem si k pátečnímu příletu do Skopje transfer od Wizzu do centra z letiště, což je asi nejvýhodnější varianta. Poradí někdo ale, kde najdu jakékoliv informace k zakoupenýmu transferu? Žádný potvrzení jsem nedostal. .

Wizz - transfery na letiště

Založil ve fóru Letecké společnosti

14 reakcí

Koupil jsem si k pátečnímu příletu do Skopje transfer od Wizzu do centra z letiště, což je asi nejvýhodnější varianta.

Poradí někdo ale, kde najdu jakékoliv informace k zakoupenýmu transferu? Žádný potvrzení jsem nedostal.

0

no neviem ci to nie je nahodou ten vardarexpress, ktory stoji 175 dinarov a len wizz si prihodi 50 centov na viac

0 Citovat

Ale slibují hned po příletu odjezd... a vardar express v tu dobu nejede, tak nevím

0 Citovat

tak potom daj vediet, kedze my sme v maji isli taxikom, ale keby to slo hned po prilete tak by to bolo fajn.

0 Citovat

Tonic - jo, tak ve Wizzu jsou pěkný hazjlové.
Naslibujou transfer z letiště hned po příletu, tak já debil naletim a koupim si to.
Pak přijde e-ticket do mailu, jedná se o vardar express a odjezd z letiště až v 0.30.

Už jim mám fakt plný zuby, podvodníků!

Our dedicated buses run according to a timetable adapted to Wizz Air flights. Our buses only run if there is a booking for the given
transfer. You are only entitled to travel with the transfer at the given time. For the transfer start time, please check the timetable
below

0 Citovat

no to ma mrzi... ono aj tak nechapem ten vardar express, preco tam nedaju jeden spoj po prilete z BTS..vsak takto malokto tam bude "dobrovolne" cakat do pol jednej rana a teda radsej pojdu taxikmi. Aj som im pisal na FB s tymto napadom, ale bez odozvy. Myslim, ze urcite by jeden bus naplnili.

0 Citovat

JJ, určitě.
Ale Wizz nemusí z lidí dělat blbce

0 Citovat

Ahoj, momenalne jsme ve Skopje a priznam se, ze tento transfer jsem zkoumal a opravdu jsem nekde nasel, ze to je "skryty" vardar - takze byt je to trochu podraz, tak musim rict, ze jsi bohuzel malo/spatne hledal. My vzali v pondeli taxika - nic lepsiho jsem proste nevykoumal. Jen jsme prosli letiste hopem a tak nevim, zda je na letisti smenarna, nevis Tonic napr.? Dikes

0 Citovat

Porovnával som cestovný poriadok vardaru a autobusu wizz, Cestovné poriadky sú rovnaké.

0 Citovat

hele jo, ja nehledal skoro vubec.
Ale zaplatil jsem to z wizz kreditu, tak čert to vem...

0 Citovat

My sme platili taxik eurami a dinare tahali z bankomatu, takze zmenaren me ani nehladali

0 Citovat

Do Skopje letíme na konci března a taky jsem přemýšlel nad Wizz shuttle, ale při bližším zkoumání jsem zjistil, že je to Vadar, takže na letišti stejně budu čekat... takže jsem se jim na to vykašlal, nebudu je dotovat když si jízdenku můžu koupit i sám a navíc levněji.

0 Citovat

tak tak, to uz pri viacerych lepsie taxikom

0 Citovat

Jury napsal(a):

Tonic - jo, tak ve Wizzu jsou pěkný hazjlové.
Naslibujou transfer z letiště hned po příletu, tak já debil naletim a koupim si to.
Pak přijde e-ticket do mailu, jedná se o vardar express a odjezd z letiště až v 0.30.

Už jim mám fakt plný zuby, podvodníků!

Our dedicated buses run according to a timetable adapted to Wizz Air flights. Our buses only run if there is a booking for the given
transfer. You are only entitled to travel with the transfer at the given time. For the transfer start time, please check the timetable
below

Na tu hlášku jsem dnes koukal taky na webu Wizzairu, ale žádný timetable below se nekonal a na přiloženém odkazu jsem našel akorát rezervační formulář a jízdní řád ne. Na webu Vardaru je jízdní řád jen pro směr na letiště.

0 Citovat

skopje pozerat asi len cez web letiska

http://skp.airports.com.mk/defau...ItemID=491

0
14 reakcí