eDreams

Založil wiki před rokem ve fóru Vyhledávače letenek
13 odpovědí

no, urobil som si naň svoj názor....majú momentálne akciu na 10€ zľavu z cien leteniek...ale ! vami vyhľadané lety stoja v priemere o 13€ viac ako keď si ich nájdete priamo cez web stránky konkrétnych leteckých spoločností. u eDreams keď teda by ste využili tu ich "úžasnú" zľavu 10€ tak stále by ste kúpili letenku drahšie ako priamo cez leteckú spoločnosť. Takže mňa tieto vyhľadávače teda nepresvedčili...

edreams je dobry cenovo ak vies s nim nakupovat smiley inak nie

neiekdy sa daju najst lepsie kupony, alebo je zvyhodnena platba specifickou kartou..ale kto nema skusenosti, aj tak neodporucam, velka sanca, ze sa clovek popali (legendarne historky ako clovek si myslel ze ma Maestro, ale zaplatil Mastercard (vsak logo skoro rovnake) a usetril na letenke +50 euro smiley)
viewtopic.php?f=52&t=2918&p=17205&hilit=proc+nechci#p17205

odrby s MC vs Maestro su legendarne, ale ze mi eDreams 2x za 4dni zneuzije kartu, som vazne necakal :) jedna platba blokovana, aj ked letenka nepresla, a druhykrat ma chargli aj oni, aj Ryanair (co uplne netusim, ako je mozne). no nic, usetrenych 16eur vs navsteva pobocky a ziadost o novu kartu ... ktoru samozrejme otestujem znova :D

that's the spirit! :D

jasne, nedam sa odradit jednym neuspechom, ked som uz cez tieto pofiderne sluzby usetril minimalne 200 eciek :)
.. co samozrejme nic nemeni na veci, ze nebyt ich, aspon polovicu z tychto leteniek nekupim a usetrim omnoho viac :D

uplne nahodou neviete ako momentalne vybabrat s eDreamsom ? vzdy sa mi podarilo najst sposob ako sa vyhnut poplatkom za kartu, ale teraz su bez poplatku len nejake "divne" karty

Jetcost.it a potom.na edreams.it s Visou credit

existuje ich viac a na rozne karty ..

existuje ich viac a na rozne karty ..

ahoj. někde jsem tu četl (už to nemůžu najít), že jetcost.sg a pak edreams.sg a visa entropay
- použil jste to někdo? Entropay založil, nabil a zaplatil na edreams.
Ovšem mam jen pending rezervaci, a že prý problém s kartou a že budou kontaktovat banku atd a pokud to bude ok, že si to ztrhnou a vystaví letenku
Jenže odlet je za pár hodin (cca 12 hodin) a já ted nevím jestli čekat jestli si to ztrhnou nebo koupit jinak. Nerad bych to koupil jinde a oni si to pak znova ztrhli a vystavili na edreams. Jinak entropay zůstatek se nehnul, ani o cent..
čekal jsem, že bud to projde nebo prostě to bude decline rovnou..tady ta varianta mě zaskočila :)
tak to bylo rychlý:
We are sorry to inform you that we have experienced problems with the operating airline’s server. We cannot confirm your flight.

Přitom na webu dopravce ta rezervace vytvořená je..stačí aby jí edreams zaplatilo..to je zas kšeft :)
Přihlášení a registrace