Vueling

Napsal David Eiselt 2013-03-19 16:18:05 ve fóru Letecké společnosti
19 odpovědí

Březnový výprodej letenek od 30€ - vstup na nabídku

20€ promo kód na nové linky - seznam i kód najdete na vueling.com/cestujlevne

Vueling přidává na léto (20.6.-14.9.) 2014 linku do BUD. Točit bude 3x týdne.

BUD-BCN v středu, sobotu a neděli
BCN-BUD v středu, pátek a neděli

Dear David Eiselt:
We inform you that thare are available New Vueling Voucher codes for all countries.
Spain: VYESOYZ1
Italy: VYITEWR6
Germany: VYDE2Q2K
Netherlands: VYNLGZ8F
Belgium: VYBEYI5Y
UK: VYUK86NL
US: VYUSAMO
France: VYX8XL
RU: RUS35IX4

T&C
- Voucher 10 euros off
- Round Trip mandatory
- 21 days in advance
- Available from 12/11/14 until 18/03/15
- Except: 05/12 to 09/12 and 18/09/14 to 07/01/15
- 2000 vouchers per country

This is the list with all the available vouchers:
Spain:VYESPAC6GA1NJ
Italy:VYITEWR6
Germany:VYDE2Q2K
Netherlands:VYNLGZ8F
Belgium:VYBEYI5Y
UK:VYUK86NL
US:VYUSAMO
France:VYX8XL
RU:RUS35IX4

- Voucher 10 Euros off
- RT mandatory
- 21 days in advance
- Vueling from 08/01/15 until 18/03/15
- 2000 vouchers

PS: platí i na trasu Praha - Řím, Praha - Barcelona.. Ale ceny do půlky března jsou nic moc.

Vueling zacina od juna 2015 lietat Barcelona - Sal (Kapverdy) ceny zatial nad 300 eur, uvidime ci budu aj nejake "akcie" smiley

Dave není teď nějakej aktuální promo code na Vueling? Dík.

Nic nepřišlo.. Takže zřejmě ne.

škoda, já taky nic nenašel, dík.

Dobrý den. Chci se zeptat, co si nemůžu vzít do letadla? Letím poprvé, navíc s Vuelingem, kdy budu mít jen příruční zavazadlo 55x40x10cm, max 10kg.

Zbraně, napodobeniny zbraní, výbušniny, tekutiny nad 100 ml, radioaktivní látky, nebezpečné biologické látky a žíraviny.

Ahoj, letím z Prahy do Barcelony a zpět, poradí mi někdo jestli musím provést on-line check-in a nebo je možné ho provést až na letišti v Praze a zpět i
v Barceloně s Vueling (samozřejmě myslím bez poplatku). Webové stránky vuelingu jsou pro mě dost nepřehledné a nikde jsem tam informaci nenašla. Děkuji!!!

Vueling má check-in na letišti zdarma.

tak maju to aj na stranke, len trochu schovane vo FAQ, asi kvoli tomu ze chcu ludi "prinutit" robit vsetko online:)

inak odporucam aj ich appku na mobile boarding pass ak ma clovek smartphone, pride mi zbytocne cakat na checkine

Ahojte,
je nějaký platný promo kód pro Vueling? Našel jsem ESP131W7K, ale ten byl platný jen z kraje roku. Případně je nějaká šance srazit cenu mezi PRG <-> BCN pro >5 lidí?
A druhý dotaz - kolik stojí dokoupení odbaveného zavazadla? Našel jsem jen obecné info, že 10 až 29 EUR na každý směr. Upgrade z Basic na Optima fare mi to nyní ukazuje za 34 EUR celkem za oba směry. Jenže v tuto chvíli ale nevím, kolik těch checked baggage budu potřebovat. Tak jestli pak bude možné dokoupení za srovnatelnou cenou nebo na tom pak prodělám...

Od června 2017 nová linka Praha – Curych! smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!