Ahoj, nevíte jak je to s nocováním na tomhle letišti? Letí mi to ráno a chci se tam dopravit vlakem..... Díky N. .

Berlín Tegel (TXL)

Založil ve fóru Letiště

andreko napsal(a):

Tak 15.6. na parkovisti u mostu cca 7 volnych mist rano ve 4h. A taky jedno novejsi BMW se 3 rozbityma okenkama😟. 


Jo, tak to dopadá, když se chce sockovat na parkovném.


0 Citovat

tmx... ještě jednou dík za info ohledně vstupů do salónku...tak snad to klapne  v Bratislavě....                                                                                                      toncek....nevím no......pro mne byl teda nejhorší zážitek  na   MJT....   TXL v klidu....

0 Citovat

Neříkám, že se na tom letišti nedá vyznat, jen když to člověk porovná s jinými letišti ať už v Německu nebo západní Evropě, tak je prostě vidět, že už něco pamatuje a bylo stavěno na jinou zátěž, než jaká je tam nyní.


Na MJT jsem byl taky, ale moc už si ho nevybavuju. Všechny letiště na řeckých ostrovech mi přijdou podobné. Prostě maličká stodola, ve které se mačkají stovky lidí, když se zrovna sejde odlet 2 a více letadel těsně po sobě. Záchody na Santorini byly taky zážitek :-D 

0 Citovat

Jasně.... přesně jak píšete.... souhlasím

0 Citovat

tmx napsal(a):

Equa by měla být MC GOLD

Equa má i dražší premium plus nebo jak se to jmenuje. V Praze vstup zdarma. 

0 Citovat

ahoj cestovatele, letime 11.2.2020 z TXL smer LHR, brzo rano a tak nevim zda je nejaka posledni zmena vzhledem k parkovani na Saatwinkler Damm. https://tinyurl.com/mapa-tegel ;

Nekdo posledni zkusenosti? Naposled jsem parkoval v centru na adrese Soviet War Memorial Tiergarten/ Straße des 17. Juni ale udejne je to jiz zpoplatneno (a to jsem tam byl 6/2019). Je tam super 3 prudovka v kazdem smeru a za memorialem jiz nebyl automat a bylo mozne tak auto nechat (3 dny, vse ok, krome naletu ptactva)

Diky za rady

0 Citovat

Dnes v noci jsem zaparkoval na Saat. u toho sjezdu na parkovišti. Asi 5 volných míst bylo a jedno nebo dvě podél silnice.

0