Zvazuju letosniho Silvestra nekde mimo Evropu ,,Thajsko Karibik nebo treba Sri Lanka . Maledivy ,,, proste zkusit neco jineho nez Kanary termin 26-30/12 odlet nejen z Prahy navrat 6-7.1 tyden az 10 dnu cena do 50 tisic pro dva za vse ,,samozrejme cim mensi tim lepsi ..laka me treba Thajsko ale ne Bangkok ale ostrovy napr. Krabi , plaze priroda maji prednost , letecka spolecnost slusnejsi . ubytovani obycenejsi zadny luxus, jidlo bezne ceny v zapadni Evrope , hlavne mi jde o tip na letenku , ubytovani volim pres booking,com ,,termin ma prioritu ideal 27.12 -2. 1. (+1) Dik za tipy .

Silvestr mimo Evropu

Založil ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Zvazuju letosniho Silvestra nekde mimo Evropu ,,Thajsko Karibik nebo treba Sri Lanka . Maledivy ,,, proste zkusit neco jineho nez Kanary
termin 26-30/12 odlet nejen z Prahy navrat 6-7.1 tyden az 10 dnu cena do 50 tisic pro dva za vse ,,samozrejme cim mensi tim lepsi ..laka me treba Thajsko ale ne Bangkok ale ostrovy napr. Krabi , plaze priroda maji prednost , letecka spolecnost slusnejsi . ubytovani obycenejsi zadny luxus, jidlo bezne ceny v zapadni Evrope , hlavne mi jde o tip na letenku , ubytovani volim pres booking,com ,,termin ma prioritu ideal 27.12 -2. 1. (+1) Dik za tipy

0

Nejdražší období roku na letenky. Počítej 20+ na jednoho.

0 Citovat

Co takhle Egypt - Marsa Alam - teplé moře a dá se tam i potápět, nebo Dubaj, SAE, Omán.
Cestovat na tak krátkou dobu do JV Asie mi přijde únavné.

0
2 reakce