Ahoj, nejdříve chci poděkovat za skvělé stránky, které tvoříte. Jen tak dál!  .

Letenky do Vietnamu

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

10 reakcí

Ahoj,
nejdříve chci poděkovat za skvělé stránky, které tvoříte. Jen tak dál! smiley

A teď k mému problému. Hledám nějaké cenově výhodné letenky do Vietnamu pro dva. Odlet 29.6 a víc až cca 20.7.

Nevíte o něčem? Klidně bych bral i multi-city řešení, ala Praha - Hanoi, Ho chi ming - Praha. Nebo i návrat jinám Londýn - Praha je taky za babku.

Předem moc děkuji za info.

J.

0

Ahoj, můžeš vyzkoušet například Praha - Hanoj - Budapešť s Finnairem za příjemných 14,5 - 15,5k
3,4,5 - 14,16,19.července
Rezervovat můžeš na cestujlevne.com/letenky nebo přímo na Finnair.com

Na Finnair.com lze dosáhnout nejnižší ceny na 5.-16.července - 14.607 Kč

0 Citovat

Hezký den, 

chtěla bych se zeptat, zda mi někdo poradí která společnost má nějaké lety do Hanoje. Mám možnost letět z Katovic, Varšavy, Vídně, Prahy.....letenku potřebuji na co nejbližší datum, klidně jednosměrnou. Je zde prosím někdo, kdo by mi dokázal poradit? zkouším různé portály na vyhledávání letenek, ale nikde nic není. Na stránkách ministerstva moc informací taky není, akorát, že se měly obnovovat lety v půlce února. Pokud třeba víte i o letech s dvěma a více přestupy, dejte taky prosím vědět. 

Předem moc díky.

0 Citovat

Prý lety pořádá jedině vietnamská vláda a stojí šestimístnou sumu (ústní info ze včerejška od místních Vietnamců).

0 Citovat

[citace="miskabuckova"]

Tak těžko koupíte letenku do Vietnamu, když jsou hranice zavřené pro cizince. To znamená, že tam jaksi letadla neletají. Troufám si hádat, že min. do léta to tak zůstane, ale třeba se pletu. Pokud teda nesplňujete jednu z výjimek, kterou uvádí ministerstvo. Pak lze doletět někam nejblíž, takže asi Kambodža, tam 14 dnů karanténu a pak pozemní cestou.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Prý lety pořádá jedině vietnamská vláda a stojí šestimístnou sumu (ústní info ze včerejška od místních Vietnamců).

Více infa prosím nemáte? kde můžu letenku sehnat? Z kama létají? případně co je potřeba pro let?

Děkuji.

0 Citovat

Víc infa nemám. Jen dodám, že pro její nákup musíte být Vietnamec nebo splňovat nějakou výjimku pro vstup, protože ta země je kompletně uzavřena pro vstup cizinců zvenku.

0 Citovat

Michal napsal(a):

Víc infa nemám. Jen dodám, že pro její nákup musíte být Vietnamec nebo splňovat nějakou výjimku pro vstup, protože ta země je kompletně uzavřena pro vstup cizinců zvenku.

Ano s tím počítám, otec je vietnamec a já mám vietnamské občanství. 

0 Citovat

No tak v tom případě bych volil ten let do Kambodže. Pokud teda z nějakých důvodů nespěcháte a peníze nejsou problém. Sice musíte absolvovat 14 dnů karanténu v Kambodži, ale je rozdíl dát za letenku 20 tis nebo sto tisíc a víc. Ale nevím, jak to vypadá na pozemní hranici Kambodža - Vietnam. Ted se ale dívám, že chtějí ještě 2 tis dolarů v Kambodži po příjezdu na úhradu ubytování, testů a podobně.  Tak to jsou v Thajsku ještě levní. Sice prý zbytek vrátí, otázkou je, jestli něco zbyde :-) Spíš asi jen drobné.  

 

0 Citovat

niemandos napsal(a):

No tak v tom případě bych volil ten let do Kambodže. Pokud teda z nějakých důvodů nespěcháte a peníze nejsou problém. Sice musíte absolvovat 14 dnů karanténu v Kambodži, ale je rozdíl dát za letenku 20 tis nebo sto tisíc a víc. Ale nevím, jak to vypadá na pozemní hranici Kambodža - Vietnam. Ted se ale dívám, že chtějí ještě 2 tis dolarů v Kambodži po příjezdu na úhradu ubytování, testů a podobně.  Tak to jsou v Thajsku ještě levní. Sice prý zbytek vrátí, otázkou je, jestli něco zbyde :-) Spíš asi jen drobné.  

 

Bohužel máme velice nemocnou babičku a do Vietnamu se potřebujeme dostat co nejdříve to půjde. Samozřejmě počítáme i se 14 denní karanténou, kterou ve VN musíme podstoupit. 

0 Citovat

[citace="miskabuckova"]

Tak pak nezbývá se obrátit na Vietnamské velvyslanectví v Praze. Pokud tam něco létá, tak tam to budou vědět.

0
10 reakcí