topbonus – Air Berlin

Napsal wiki 2016-09-10T20:59:24+02:00 ve fóru Frequent flyer programy

nic +20% je pořád nic... Jestli máš letenky jen v JustFly.

Ad toMas - status match jde od Aegean Miles+Bonus Gold na Topbonus Gold, obráceně nejde. Se stříbřenkou na max. Air New Zealand Airpoints Silver.

upsss...tzn stříbřenka jde vymatchovat max na air new zealand?
nemusí to být ani upgrade - stačí zase jen stříbrná karta, ale na celý rok...

Ad Mailand - jo, to by neměl být problém. Pokud jí udělají, bude od 1.11. byť třeba jen virtuální.

edit: Pokud máš odbavené zavazadlo, mělo by to být min. 125% mil.

Na nic se neptej a udělej si tu kartu. Buď přijde nebo ne smiley

to samé..podle mě jim to trvá trochu..uvidíme příští týden..

ja tiez to iste. napriek vyuzitiu stale status bez zmeny.

pocujte, nejde niekto kupovat lenetnky cez Air Berlin teraz do konca roky ? Mam dva vouchre po 10€ ..platne len do konca roka. Neviem sice ci to je viazane nejak na meno alebo na cislo AB katry, nemam s tym skusenost. Mi to poslali len za to ze som si aktivoval zasielanie noviniek na mail. No keby som to vedel by som to urobil v case ked by som sa chystal s nimi letiet ...

Jen pro info. Dnes mi prisel email, ze mam upgrade na silver smiley

Taky mi přišel

Mam k tomu jeden dotaz. Ten status mi platí do 31.3.2017 a na přelomu dubna/května nebo druhý týden v květnu chci letět do NY. Se Silver statusem můžu mít dva kufry. Co když si letenku objednám ještě v Březnu pod tim Silver statusem, ale poletim už s klasikem? Můžu i tak vzít ten druhej kufr zdarma? smiley smiley

Bohužel ne.

Škoda smiley

Tak, tak, platí tady obě podmínky "Bitte beachten Sie, dass Ihre topbonus Service, Silver, Gold oder Platinum Card zum Buchungs- und Reisezeitpunkt gültig sein muss um die entsprechenden Gepäckvorteile nutzen zu können"

Zdravim

mel bych dotaz ohledne prakticke vyuzitelnosti tohoto Silver statusu u AB.Dnes sem se registroval, nasledne acc aktivoval a proklikl na to ziskani statusu na te nemecke strance smiley

14.3 odletam se stejnou alianci (oneworld) na Havaj.Trasovani je VIE-LHR-LAX-OGG zpet 28.3 OGG-PHX-LHR-VIE.Jak lze maximalne vyuzit tuhle vyhodu SILVER statusu? Poradi nekdo ? v FFP se zatim bohuzel moc neorientuju.Pocitam ze by to mohlo hodit alespon nejake prednostni odbaveni popripade fast track.Salonek by nebyl smiley??

A jeste jeden dotazek...za jak dloho by se mel obyc status zmenit na silver??Alespon priblizne.

Diky moc za rady a pripadne odpovedi

Za registraci vstup do salónku zdarma smiley https://topbonus.airberlin.com/web/tb/lounge_mail

Platí do 30.6., registrace do 31.3.

✈ Berlin Tegel: Weltbürger Lounge (Terminal C)*
✈ Düsseldorf: Hugo Junkers Lounge (Terminal B), airberlin Lounge (Terminal C)
✈ Frankfurt: Air France Lounge (Terminal 2)
✈ Hannover: Hannover Club (Terminal C)
✈ Hamburg: Airport Lounge (Airport Plaza, Ebene 3)
✈ München: Atlantic Lounge (Terminal 1)
✈ Saarbrücken: SCN Business Lounge
✈ Stuttgart: Executive Club Lounge (Terminal 1)
✈ Sylt: Sylt Lounge
✈ Wien: Jet Lounge (Terminal 1); AIR Lounge (Terminal 1)
✈ Zürich: Aspire Lounge (zwischen Terminal A&B)

Psal již o tom ve vláknu o Air Berlin..
viewtopic.php?f=12&t=143&p=38550&hilit=Air+Berlin#p38498
Ale je to pouze pro nové registrace!

ahoj Dejve, dikas za tip, v březnu letím do NY, tak se to bude hodit smiley měj se a užívej first class smiley

Tak to mi uniklo smiley jak je to s tou německou poštovní adresou? Minule klasicky chodili i do ČR.

Podle mě platí, co je psáno, to je dáno... O adrese tam nic není. Jasně napsané "mají bydliště v Německu nebo jiné zemi, kde se nabízí program topbonus.."

dneska mi voucher dorazil, takze CZ adresa neni problem smiley

Teď koukám Cali, že jsi to tam dával už 18.ledna ... Něco tu je špatně smiley

V poho...
Jinak tedy když jsme u topbonus, dobrou volbou zužitkování mil jsou lety z Ruska, po Rusku a částečně i do Ruska s S7, lety jsou s klasickým zavazadlem a palubním servisem. Třeba let Moskva - Mnichov je za 10.000 mílí bez doplatku, mně láká v létě Soči-Moskva-Mnichov za doplatek 6,5 EUR. Blbé je, že ty 10t lety končí Uralem...

ahoj.
předpokladam, že stříbřenka je kromě AUH na salonky k ničemu..??

Předpokládáš správně smiley

v tom případě ji potrebuju matchnout... aspon za listky na mhd smiley smiley

Zdravím, je nutné letět s AirBerlin nebo je možnost vstupu do salonku i při letu s jinou aerolinkou ??

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!