od Air Berli mam 3500 bonusovych bodov za lietanie, ktore mi ale v marci 2017 prepadnu, viem ze to ani neni extra vela bodov...ale aj tak, daju sa tie body aj nejako inak vyuzit ako za nakup letenky ? .

topbonus – Air Berlin

Založil(a) ve fóru Frequent flyer programy

nic +20% je pořád nic... Jestli máš letenky jen v JustFly.

Ad toMas - status match jde od Aegean Miles+Bonus Gold na Topbonus Gold, obráceně nejde. Se stříbřenkou na max. Air New Zealand Airpoints Silver.

0 Citovat

upsss...tzn stříbřenka jde vymatchovat max na air new zealand?
nemusí to být ani upgrade - stačí zase jen stříbrná karta, ale na celý rok...

0 Citovat

Ad Mailand - jo, to by neměl být problém. Pokud jí udělají, bude od 1.11. byť třeba jen virtuální.

edit: Pokud máš odbavené zavazadlo, mělo by to být min. 125% mil.

0 Citovat

Na nic se neptej a udělej si tu kartu. Buď přijde nebo ne smiley

0 Citovat

to samé..podle mě jim to trvá trochu..uvidíme příští týden..

0 Citovat

ja tiez to iste. napriek vyuzitiu stale status bez zmeny.

pocujte, nejde niekto kupovat lenetnky cez Air Berlin teraz do konca roky ? Mam dva vouchre po 10€ ..platne len do konca roka. Neviem sice ci to je viazane nejak na meno alebo na cislo AB katry, nemam s tym skusenost. Mi to poslali len za to ze som si aktivoval zasielanie noviniek na mail. No keby som to vedel by som to urobil v case ked by som sa chystal s nimi letiet ...

0 Citovat

Jen pro info. Dnes mi prisel email, ze mam upgrade na silver smiley

0 Citovat

Taky mi přišel

0 Citovat

Mam k tomu jeden dotaz. Ten status mi platí do 31.3.2017 a na přelomu dubna/května nebo druhý týden v květnu chci letět do NY. Se Silver statusem můžu mít dva kufry. Co když si letenku objednám ještě v Březnu pod tim Silver statusem, ale poletim už s klasikem? Můžu i tak vzít ten druhej kufr zdarma? smiley smiley

0 Citovat

Bohužel ne.

0 Citovat

Škoda smiley

0 Citovat

Tak, tak, platí tady obě podmínky "Bitte beachten Sie, dass Ihre topbonus Service, Silver, Gold oder Platinum Card zum Buchungs- und Reisezeitpunkt gültig sein muss um die entsprechenden Gepäckvorteile nutzen zu können"

0 Citovat

Zdravim

mel bych dotaz ohledne prakticke vyuzitelnosti tohoto Silver statusu u AB.Dnes sem se registroval, nasledne acc aktivoval a proklikl na to ziskani statusu na te nemecke strance smiley

14.3 odletam se stejnou alianci (oneworld) na Havaj.Trasovani je VIE-LHR-LAX-OGG zpet 28.3 OGG-PHX-LHR-VIE.Jak lze maximalne vyuzit tuhle vyhodu SILVER statusu? Poradi nekdo ? v FFP se zatim bohuzel moc neorientuju.Pocitam ze by to mohlo hodit alespon nejake prednostni odbaveni popripade fast track.Salonek by nebyl smiley??

A jeste jeden dotazek...za jak dloho by se mel obyc status zmenit na silver??Alespon priblizne.

Diky moc za rady a pripadne odpovedi

0 Citovat

Za registraci vstup do salónku zdarma smiley https://topbonus.airberlin.com/web/tb/lounge_mail

Platí do 30.6., registrace do 31.3.

✈ Berlin Tegel: Weltbürger Lounge (Terminal C)*
✈ Düsseldorf: Hugo Junkers Lounge (Terminal B), airberlin Lounge (Terminal C)
✈ Frankfurt: Air France Lounge (Terminal 2)
✈ Hannover: Hannover Club (Terminal C)
✈ Hamburg: Airport Lounge (Airport Plaza, Ebene 3)
✈ München: Atlantic Lounge (Terminal 1)
✈ Saarbrücken: SCN Business Lounge
✈ Stuttgart: Executive Club Lounge (Terminal 1)
✈ Sylt: Sylt Lounge
✈ Wien: Jet Lounge (Terminal 1); AIR Lounge (Terminal 1)
✈ Zürich: Aspire Lounge (zwischen Terminal A&B)

0 Citovat

Psal již o tom ve vláknu o Air Berlin..
viewtopic.php?f=12&t=143&p=38550&hilit=Air+Berlin#p38498
Ale je to pouze pro nové registrace!

0 Citovat

ahoj Dejve, dikas za tip, v březnu letím do NY, tak se to bude hodit smiley měj se a užívej first class smiley

0 Citovat

Tak to mi uniklo smiley jak je to s tou německou poštovní adresou? Minule klasicky chodili i do ČR.

0 Citovat

Podle mě platí, co je psáno, to je dáno... O adrese tam nic není. Jasně napsané "mají bydliště v Německu nebo jiné zemi, kde se nabízí program topbonus.."

0 Citovat

dneska mi voucher dorazil, takze CZ adresa neni problem smiley

0 Citovat

Teď koukám Cali, že jsi to tam dával už 18.ledna ... Něco tu je špatně smiley

0 Citovat

V poho...
Jinak tedy když jsme u topbonus, dobrou volbou zužitkování mil jsou lety z Ruska, po Rusku a částečně i do Ruska s S7, lety jsou s klasickým zavazadlem a palubním servisem. Třeba let Moskva - Mnichov je za 10.000 mílí bez doplatku, mně láká v létě Soči-Moskva-Mnichov za doplatek 6,5 EUR. Blbé je, že ty 10t lety končí Uralem...

0 Citovat

ahoj.
předpokladam, že stříbřenka je kromě AUH na salonky k ničemu..??

0 Citovat

Předpokládáš správně smiley

0 Citovat

v tom případě ji potrebuju matchnout... aspon za listky na mhd smiley smiley

0 Citovat

Zdravím, je nutné letět s AirBerlin nebo je možnost vstupu do salonku i při letu s jinou aerolinkou ??

0