V prodeji již letenky na období do března 2014 ! Informace ke společnosti easyJet .

Letenky - easyJet

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ale je tam doplatek rozdilu v cene.

0 Citovat

Neni tam doplatek, lze to zmenit i na mnohem drazsi destinaci, alespon mne to tak soo 

0 Citovat

děkuji všem za zajímavé odpovědi, ale tentokrát mi radost neděláte :/

Mám Madeiru z Berlína a vzhledem k včerejšímu rozhodnutí německé vlády tak nějak čekám zrušení. Doufala jsem, že to půjde přehodit právě na Gran Canaria, ale asi smolík.

0 Citovat

Mám také Madeiru z Berlína na konec února. Proč by to Němci měli rušit?

0 Citovat

protože včera zakázali vstup do země z Portugalska do Německa (včetně všech autonomních regionů) :/

0 Citovat

Portugalci od zítřka zavádějí povinnou 14 denní karanténu. Nevíte jestli se to nebude vztahovat i na Madeiru?

0 Citovat

Marek Sourak napsal(a):

Neni tam doplatek, lze to zmenit i na mnohem drazsi destinaci, alespon mne to tak soo 

Přes co jste to prosím dělal? Infolinka? Mně dřív napsali e-mail, že je možné měnit o den posunutý let na jakoukoliv letenku zdarma (mimo asi 3 destinací), před cca týdnem ten let zrušili úplně a už mi psali, že jen v rámci stejné země. Přes web to jde změnit také jen na tu samou zemi. :(

0 Citovat

Ano , musi se splnit podminka te same zeme, ale ja mel Spanelsko - takze tam byl vyber velky zvlast z Nemecka 

0 Citovat

Zdravím mám koupeny letenky u Easyjet na květen BER-FNC. Vypadá to ale, že květen nebude asi cestám ještě moc přát. Easyjet umožňuje změnit let 14 dní před odletem. Můžu změnit letenku na později na jinou trasu, třeba BER-FAO, nebo se může změnit zakoupená trasa, jen na později. Díky za info.

0 Citovat

Můžete změnit na jakýkoliv jiný let, řeší se jen cenový rozdíl. Pouze když Vám EasyJet sám let zruší, jste při změně omezeni stejným státem odletu i příletu, zato ale neřešíte cenový rozdíl.

 

0 Citovat

FC Baník Ostrava napsal(a):

Zdravím mám koupeny letenky u Easyjet na květen BER-FNC. Vypadá to ale, že květen nebude asi cestám ještě moc přát. Easyjet umožňuje změnit let 14 dní před odletem. Můžu změnit letenku na později na jinou trasu, třeba BER-FAO, nebo se může změnit zakoupená trasa, jen na později. Díky za info.

Jen pozor na jejich balkánské počty. V rámci dané trasy na jindy může být cena občas nižší než cena nové letenky, ale když změníš trasu, bývá tak o půlku vyšší než u nové.

0 Citovat

A jak lze tuto změnu provést. Mají e-mailovou adresu nebo jen po telefonu?

0 Citovat

Tuhle změnu by mělo jít provést přes menu u letenky.

0 Citovat

OK, díky za zprávu. Zkusím to.

0 Citovat

A ještě jeden dotaz. U původní letenky mám ještě příruční zavazadlo zdarma. Zůstanou mi u této letenky výhody i po změně na pozdější odlet?

0 Citovat

Zdravím,

chtěl bych se zeptat zda nevíte jak moc funguje EasyJet z Prahy. Potřebuji se zakoupit na léto letenky do Milán a ještě jeden přelet v Itálii. Minulý rok mi EasyJet let z Prahy zrušil a peníze nevrátil tak bych to nechtěl řešit znovu. Jedná se o docela důležitý let.

Předem děkuji za odpověď :).

0 Citovat

Ahoj, nevím co si mám představit pod pojmem funguje. Letá podle letového řádu...

Je dost možný, že lety se budou ještě měnit a tak bych byl opatrný s nějakými negarantovanými přestupy. Na druhou stranu, změnou získáš flexibilitu a možnost hýbat s termínem. 

Záleží pak kam přesně letíš, jestli nezvolit přímý let z okolních letišť, to pak bude více na jistotu, že do cílové destinace dorazíš.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Ahoj, nevím co si mám představit pod pojmem funguje. Letá podle letového řádu...

Je dost možný, že lety se budou ještě měnit a tak bych byl opatrný s nějakými negarantovanými přestupy. Na druhou stranu, změnou získáš flexibilitu a možnost hýbat s termínem. 

Záleží pak kam přesně letíš, jestli nezvolit přímí let z okolních letišť, to pak bude více na jistotu, že do cílové destinace dorazíš.

 

Dobře, děkuji za odpověď. :)

0 Citovat

Easyjet sluzba Hands Free- nezkousel jste nekdo v praxi?? Pro 3 az 6 lidi na 1 rezervaci stoji 16£/ow, kazdy si pak muze vzit svuj klasicky prirucak 56/40/25cm a odevzdat ho dolu,  ten meli driv v cene. Ale... koupit se to da az 30 a mene dni do odletu.

Zarazi me, ze tam pri nakupu pisou vetu: zadejte cislo letu a overte, zda je tato sluzba pro Vas let dostupna.
Jestli se vubc da spolehnout na to, ze si budeme moci koupit takto klasicky prirucak (velka zavazadla jsou cenove mimo), protoze na lehko si s detma teda nevystacime.

0 Citovat

zatím jsem neměla šanci vyzkoušet, ale do budoucna počítám, že to budu potřebovat, tak podej hlášení. Na jejich stránkách píšou, že se to dá koupit i na letišti a je fakt, že na SXF měli vždycky přepážku s cedulí Hands Free

0 Citovat

To jsem si pred tim nevsimala, kdyz byly prirucaky zadarmo.🙄 Ted bych nerada kupovala plnou palbu. 500,- za 1 smer pro nas 4 jsem ochotna priplatit.

0 Citovat

Myslela jsem, že si vezmu vouchery a hned je uplatním, ale ouha, vouchery uplatnit nejdou, proože byly vydané v jiné měně! Vouchery jsou na let z Prahy, teď bookuju z Berlína. Neřešili jste to někdo? Nevidím na stránkách možnost přepnout na CZK, aby to ladilo.

0 Citovat

V appce normalne nahore vymenim Eura za Kc a funguje mi to.

0 Citovat

Loni byl problém, že šly uplatnit jen po lince. Není to tím?

0 Citovat

Vouchery mají kód na zadání online, ale zkusím teda přepnout v appce, v pc tu možnost prost nevidím. Dík.

Vím, že už jsem problém s měnama na jejich stránkách řešila - Praha s přestupem v Miláně a jim se to zbláznilo a místo výsledné ceny asi 10 000 CZK to chtělo 10 000 EUR

0