Oman Air

Založil mikir před rokem ve fóru Letecké společnosti
10 odpovědí

Poskytne nekdo porovnani mezi Fly Dubai , Omam air a Sviss air ? Jedna se o let z Dubaje do Muscatu za podobne ceny

Co chceš řešit na hodinovým letu kromě ceny? Některý Tvoje dotazy jsou otázka několika minut u google. Pokud máš takovej problém s naplánováním takových běžných věcí jako půjčení auta nebo přejezdů/přeletů navíc v zemi kde se dá info v pohodě dohledat, tak být Tebou pro blaho Tvé i všech tady jedu s cestovkou.

Na Lipno smiley

flydubai je prostý lowcost pro dělníky.

Nezlob se na mě, když založíš několik vláken ohledně cesty do země o níž je tady nedávno hozených několik kvalitních cestopisů a na internetu všude najdeš mraky informací, tak tomu příliš nerozumím. Flydubai je lowcost a Oman a Swiss jsou standardní aerolinky, co víc na tom chceš řešit než cenu, co myslíš, že bude na hodinovém přeletu tak zásadního, že kvůli tomu potřebuješ zakládat speciální vlákno? Kvůli tomu, jestli Ti nalijou vodu nebo vodu a juice + 10g pytlík chipsů nebo co?
To samý s tím autem, když zadáš do google, tak Ti vyskočí x stránek odkazů na různý diskuze, informace nebo přímo autopůjčovny, kde si můžeš vše přečíst, pochybuju, že je tu někdo, kdo zná ceníky jednotlivých půjčoven nebo si pamatuje z hlavy kolik platil za to pojištění, takže bude muset, aby Ti poradil, udělat to samý co Ty, hodit to do vyhledávače.
Pochopil bych, kdyby Tě zajímaly nějaké specifické info ohledně konkrétních míst, který se těžko dohledává, asi tak...

na ten let DXB - MCT je to myslim uplne jedno. Tu v europe sa vsetci rozvazaju Easyjetmi kupenym za svajciarske franky aby usetrili 25 CZK, s Ryanarom tlieskaju po prilete, s Wizzairom maju oblecenych 10 vrstiev oblecenia kvoli batozine a zrazu na hodinovom lete z Dubaja sa rozhoduje ako keby slo o vyber noveho auta smiley

smiley smiley smiley Já teď zažil v UIA, že tleskají i po vzletu. Možná vědí proč smiley

na ukrajincov mi nesahajte:) zatial vsetko ok, aj ked davaju len vodu, lietadla v pohode.
@norbic, kedy letis? my letime 8-18/2 smiley

No vida ,jak se tu rozproudila plodna diskuze , uz doslo i na Ukrajince smiley

tak smerom do Dubaja je to castokrat najvyhodnejsia cesta - lietaju kazdy den, batozina v cene a ceny okolo 200 euro skoro stale:) Ale pravdu mas, do Oman air to nepatri

Přihlášení a registrace