Poskytne nekdo porovnani mezi Fly Dubai , Omam air a Sviss air ? Jedna se o let z Dubaje do Muscatu za podobne ceny .

Oman Air

Založil ve fóru Letecké společnosti

Poskytne nekdo porovnani mezi Fly Dubai , Omam air a Sviss air ? Jedna se o let z Dubaje do Muscatu za podobne ceny

0

Co chceš řešit na hodinovým letu kromě ceny? Některý Tvoje dotazy jsou otázka několika minut u google. Pokud máš takovej problém s naplánováním takových běžných věcí jako půjčení auta nebo přejezdů/přeletů navíc v zemi kde se dá info v pohodě dohledat, tak být Tebou pro blaho Tvé i všech tady jedu s cestovkou.

0 Citovat

Na Lipno smiley

0 Citovat

flydubai je prostý lowcost pro dělníky.

0 Citovat

Nezlob se na mě, když založíš několik vláken ohledně cesty do země o níž je tady nedávno hozených několik kvalitních cestopisů a na internetu všude najdeš mraky informací, tak tomu příliš nerozumím. Flydubai je lowcost a Oman a Swiss jsou standardní aerolinky, co víc na tom chceš řešit než cenu, co myslíš, že bude na hodinovém přeletu tak zásadního, že kvůli tomu potřebuješ zakládat speciální vlákno? Kvůli tomu, jestli Ti nalijou vodu nebo vodu a juice + 10g pytlík chipsů nebo co?
To samý s tím autem, když zadáš do google, tak Ti vyskočí x stránek odkazů na různý diskuze, informace nebo přímo autopůjčovny, kde si můžeš vše přečíst, pochybuju, že je tu někdo, kdo zná ceníky jednotlivých půjčoven nebo si pamatuje z hlavy kolik platil za to pojištění, takže bude muset, aby Ti poradil, udělat to samý co Ty, hodit to do vyhledávače.
Pochopil bych, kdyby Tě zajímaly nějaké specifické info ohledně konkrétních míst, který se těžko dohledává, asi tak...

0 Citovat

na ten let DXB - MCT je to myslim uplne jedno. Tu v europe sa vsetci rozvazaju Easyjetmi kupenym za svajciarske franky aby usetrili 25 CZK, s Ryanarom tlieskaju po prilete, s Wizzairom maju oblecenych 10 vrstiev oblecenia kvoli batozine a zrazu na hodinovom lete z Dubaja sa rozhoduje ako keby slo o vyber noveho auta smiley

0 Citovat

smiley smiley smiley Já teď zažil v UIA, že tleskají i po vzletu. Možná vědí proč smiley

0 Citovat

na ukrajincov mi nesahajte:) zatial vsetko ok, aj ked davaju len vodu, lietadla v pohode.
@norbic, kedy letis? my letime 8-18/2 smiley

0 Citovat

No vida ,jak se tu rozproudila plodna diskuze , uz doslo i na Ukrajince smiley

0 Citovat

tak smerom do Dubaja je to castokrat najvyhodnejsia cesta - lietaju kazdy den, batozina v cene a ceny okolo 200 euro skoro stale:) Ale pravdu mas, do Oman air to nepatri

0 Citovat

Tak let s Oman air  dobry ,dokonce i ceska letuska ,ovsem zklamali z hotelem nebo alespon salonek ., predpokladal jsem, ze kdyz  je prilet do Muscatu v 6 vecer a odlet ve 2.30 rano  ,ze  narok je automaticky , zrejme to ale neplati  pro akcni letenku v ekonomicke tride , ptal jsem, se na to uz pri letu z Amstrdamu , jenze to byl prilet v 10 vecer a odlet taky ve 2.30 ,tak jsem si rikal , ze neco daji ,alespon u te delsi doby zkusili jsme to jak v servisnim centru u Oman airu , tak i rovnou v hotelu , bohuzel bez uspechu

0 Citovat

Fungoval online check-in pro lety Oman Air ? Pokud ano, bylo možné zacheckovat 48 hodin před odletem? Děkuji

0 Citovat

jj, zkušenost teď z února.

0 Citovat

Na tomhle seznamu je Oman air  uvedeny , tak zvazuju stiznost  ze odmitli poskytnout  zdarma  nocleh , mozna by se dalo z nich neco vyrazit 

https://www.cestujlevne.com/blog...i-prestupu


0 Citovat

mikir napsal(a):

Na tomhle seznamu je Oman air  uvedeny , tak zvazuju stiznost  ze odmitli poskytnout  zdarma  nocleh , mozna by se dalo z nich neco vyrazit 

https://www.cestujlevne.com/blog...i-prestupu


A zkousel sis ho rezervovat dopredu? To je totiz podminkou...

0 Citovat

Myslím, že už tu niekto písal že hotel zdarma odmietli z dôvodu že šlo o "error" akciu, takže na tom nie je nič nepochopiteľné. V minulosti aj iné spoločnosti odmietli dávať takého hotely keď šlo o FD či error.

0 Citovat

mikir napsal(a):

Na tomhle seznamu je Oman air  uvedeny , tak zvazuju stiznost  ze odmitli poskytnout  zdarma  nocleh , mozna by se dalo z nich neco vyrazit 

https://www.cestujlevne.com/blog...i-prestupu



Napiš jim, že na cestujlevne je to napsané v seznamu a že proto požadujete odškodnění. To určitě zabere.

0 Citovat

Petr76:🤣👍

0 Citovat

Ten seznam jsem nasel az  pozeji , mel jsem za to , ze  to je automaticky , tak jsem  to nijak neresil , mozna  ma pravdu Marek , ze jsem to mel resit dopredu  a ne az  na letisti ,na tom servisnim  ceentru  se dival na letenky a pak do nejakeho seznamu , error fare to nebyla  akorat letenky v akci za 7500 Kc , coz je podle me  uz i tak vyborna cena na Thajsko v  hlavni sezone , Muscat je hodne dobre letiste  a kdyby na to prislo , mohl jsem  taky  vyridit viza  a jeste na ten vecer  vyrazit  do mesta , ale v Muscatu jsme bydleli  tyden  ,meli pujcene auto a tak nas ten vecer uz  nelakal ,myslel jsem, ze narok na hotel je limitovany  casem ktery je  pri prestupu ,proto jsem to dopredu neresil , nic az tak hroznehp se  nestalo , pro priste budu chytrejsi 

0 Citovat

mikir napsal(a):

error fare to nebyla  akorat letenky v akci za 7500 Kc

To nie je pravda, chýbala tam časť paliva v cene

0 Citovat

To tezko , bylo to cele v rezii Oman airu  i kdyz prvni cast letu operovalo KLM a  a posledni cast letu byla  Lufthansou , error fare si predstavuju  trosku jinak ,navic koupeno u student agency

0 Citovat

mikir napsal(a):

To tezko , bylo to cele v rezii Oman airu  i kdyz prvni cast letu operovalo KLM a  a posledni cast letu byla  Lufthansou , error fare si predstavuju  trosku jinak ,navic koupeno u student agency

A jas si predstavujete trosku jinak error fare? Levnejsi? ,neco jako 20eur za r/t letenku do bangkoku s legacy aerolinkou + s ubytovanim zdarma v Omanu pocas transitu..

0 Citovat

Ano  error fare  je podle meho hlavne chybova cena  takoveho druhu , ze se pak uz jen ceka  zda spolecnost  si vcas  vsimne a tech par letenek pusti, nebo to cele zrusi a vraci penize ,mozna muze byt i error fare mene napadna ,ale porad to bude o neobvyke cene letenek , netrvrdim , ze 7500 Kc  v hlavni sezone je pro Bangkok obvykla cena ,ale rozhodne neni  zase uplne  ojedinela , napriklad jsem si vcera vsimnul nabidky letenek  Oslo - Krabi  za   220 euro zpatecni  1.-16.3 s TUI primy let, to by uz mohlo error fare zavanet , ovsem zase je to charter  a zrejme na last minute

0 Citovat

Ale Oman Air není TUI. No, alespoň ses nebál, že ti to zruší;-)

0 Citovat

Čauves má někdo zkušenosti se změnou itineráře že strany letecké společnosti,  když už jsme proletěli část letenky ?  Jsme nyní v Malajsii koupili jsme letenku PRG-FRA-MCT-KUL a zpět za 3 měsíce KUL - MCT -  FRA -  VIE.  Dneska mi napsali z Pelikána,  že mi změnili inerář a to tak že poslední segment z prvního letu prehodili do letu zpět na začátek.  Takže druhý let vypadá takto MCT-KUL (mezipristani na 3 měsíce) - MCT - FRA - VIE.... Problém je v tom že tu část z MCT -  KUL už máme zasebou.. Jak se tedy můžu odbavit na druhý let? Nemá s tím někdo zkušenosti? Díky 

0