Rezervace na letuska.cz/letenky Cestovní období: květen – září Odlety v pondělí nebo čtvrtky, návraty v úterý nebo pátek Zakládám toto vlákno pro dotazy / rady / tipy a vývoj situace! .

[OK] Praha - Bangkok za 6.750 kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Rezervace na letuska.cz/letenky
Cestovní období: květen – září
Odlety v pondělí nebo čtvrtky, návraty v úterý nebo pátek

Zakládám toto vlákno pro dotazy / rady / tipy a vývoj situace!

0

Ahoj Dejve,

vůbec se mi nedaří nic najít. Hledám na Letušce a i tvůj termín 2.5. - 10.5. mi to dává za 33k.

Dělám něco špatně, nebo jsem jen přišel s křížkem?

Díky,
Kamil

0 Citovat

Letenky sa vypredali už o 15tej, slovenský aj český pelikán už akciu stiahol.

0 Citovat

Letenky rezervovane pro platbu prevodem jsou jiz zruseny. Jak to vypada s temi, kteri platili kartou online?

0 Citovat

To netuším, ja som to bohužiaľ nestihla, kým som sa preklikala, už bolo neskoro.

0 Citovat

i zaplacene letenky byly zrušeny!

0 Citovat

A pelikán odpovídal, dokud nezjistil o co jde... Ted uz mi neodepisujou. A dovolat se tam je nemožný...

0 Citovat

Jaký je uveden důvod?.. Copak je tak hrozný pochopit, že vyhazovat miliony za nesmyslný bigboardy je k ničemu, nechat proletět pár desítek lidí na tuto cenu je vyjde finančně mnohem lépe. Marketingový efekt k nezaplacení. Ach jo smiley zlatá Alitalia!

0 Citovat

Zas nëjaký fake.
Na vašem rezervacnim systemu zadám odlet Praha, přílet Bangkok 18.7 - 6.8, dva dospeli a jeden mladeznik a cena cca 54 tis. To je asi o cca 20 tis vice.
Asi mam stary pocitac nebo si musim koupit win8, jinak to nemuzu pochopit.
Kdo ma podobne zkusenosti?
Fakt bych byl velice rad, kdyby ten co tu informaci vyvesil, aby svou informaci potvrdil nebo se omluvil.
Tomáš

0 Citovat

V současne době tam je vyvesena cena 11800. Ta je take zrusena? Mate tam prece napsano 'můžete objednavat za tuto cenu pres nas portal'. Dodrzel jsem termin kveten az zari, odlet po a ct a prilet ut a pa.
At mi to nekdo vysvetli.
Tomáš

0 Citovat

Aha ... V tomto případě se omlouvám a máš pravdu - zapomněl jsem stáhnout i tuto cenu.

Již je opraveno a děkuji za upozornění.

V tuto chvíli jsou letenky znovu na standardní ceně okolo 15k. Proto doporučuji vyčkat na lepší ceny.

0 Citovat

psal jsem Pelikanovi a požádal o vyjádření. I proto, že mi nikdo neodepisuje. Jak mi odepíšou, dám vědět. Nepřijde mi uplne košer, že jim zaplatim, oni to zruší a už se neozvou...

0 Citovat

Dneska volali z pelikana, že to čsa ruší, že už s tím nemůžou nic dělat.

0 Citovat

OK, a jak to vypadá s vrácením peněz od pelikána? K tomu se nějak vyjadřovali?

0
13 reakcí