Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Bude stacit ked si normalne urobis check in a ulozis pdf do mobilu... potom len pipnes ten qr kod co je na tom pdf z displeja mobilu pripadne ukazes pracovnikovy na gate... nikde som s tym nemal takto problem napriek tomu, ze wizzair tvrdil nieco ine...

0 Citovat

Pozadat v nejakem hotelu, vytisknou to, kdyztak zaplatit nejake €, rozhodne levnejsi jak na checkinu.

0 Citovat

Netřeba nic tisknout. Na konci června jsem letěl tuto trasu a bohatě stačilo mít BP v mobilu jako PDF. Nikdo nechtěl mít něco vytisknutý i když to na stránkách Wizzu píšou. 

0 Citovat

Nová linka Wiz Airu z Prahy do Tbilisi, která neexistuje

Wizz Air nabízí novou linku do Tbilisi, kterou oznařuje jako PRG-TBS. S uvedením poznámky pod čarou, že letadlo přilétá/odlétá z Kutaisi. Takže rozhodně nejde o let do Tbilisi vzdáleného z Kutaisi asi čtyři hodiny jízdy, ani o další let do Kutaisi. Podrobnosti zde  https://www.planes.cz/cs/article...-gruzie. 

 

0 Citovat

V Kutaisi budou opravovat dráhu, takže proto TBS a skutečně se tam později bude i létat. Toto je zbytečně démonizující vyjádření

1 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

V Kutaisi budou opravovat dráhu, takže proto TBS a skutečně se tam později bude i létat. Toto je zbytečně démonizující vyjádření

Hmm, to je pro mě zajímavé, protože Tbilisi je pro mě jako první výlet do Gruzie rozhodně vhodnější. Nejdřív ale příští jaro. Ví se, jak dlouho bude Wizz lítat do Tbilisi, prosím? 

0 Citovat

https://bm.ge/en/article/wizz-ai...rt/113676/

Tak jenom na 14 dní v říjnu.

0 Citovat

Pokud nejedeš do Gruzie na 4 dny, tak přiletět do Kutaisi není žádná pohroma. 

0 Citovat

Já vím, že čtyři hodiny přesunu se dají přežít, ale holt ta pohoda přímého spojení, úplně jsem se zasnila :D 

0 Citovat

Tak sa rychlo vrat do reality :) Neviem, ci sa tu uz postrehlo, ze najlacnejsie letenky zacinaju od 15 € (s WDC), ale ten nastrel novych cien od Aprila ... tak to by som sa uz neodvazil Wizz nazvat low costom. Takmer cela ich ponuka 200+ Eur jednym smerom.

0 Citovat

Takhle dopředu bývají nahrány dost ambiciózní ceny vždy. Posléze klesají.

0 Citovat

Nepametam si, aby klasika ako Berlin, ci Brusel boli niekedy ako pociatocny nastrel za 245 €. Ale pravdepodobne to zatial budu len vseobecne hrube ceny, a za niekolko dni to nacenia do normalnych hodnot.

0 Citovat

Vypada to, ze W6 zrusil linku z Vidne na Gran Canarii. 

1 Citovat

A Wizz Abu Dhabi bude lítat do Moskvy. O důvod víc se jim vyhýbat. 

2 Citovat

Ivo napsal(a):

Vypada to, ze W6 zrusil linku z Vidne na Gran Canarii. 

Ano, ano… bohužel, po dlouhé době jsem od nich něco koupila a už je to zrušeno.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

A Wizz Abu Dhabi bude lítat do Moskvy. O důvod víc se jim vyhýbat. 

Aj ruskemu plynu sa vyhybas?

Fakt nepochopim tuto rusofoliu. Najlepsie asi tento narod zniest zo zeme

6 Citovat

nie narod, stacilo by len vedenie "denacifikovat" - ved to je ich popularny novotvar :)

ale na druhu stranu Wizz sa snazi, treba uznat .. ved je to madar ako Orban .. tiez naslubuje toho kopec ... niekto nove linky, iny lacny plyn, benzin a pod. ... a nakoniec to dopadne tak po rusky

Хотели как лучше, а получилось как всегда
Chceli sme to najlepšie a dopadlo to ako vždy

4 Citovat

Mně se líbí ta jejich logika. Každý, kdo s námi (ruskou vládou) nesouhlasí, je rusofob.

7 Citovat

baca12 napsal(a):

Aj ruskemu plynu sa vyhybas?

Fakt nepochopim tuto rusofoliu. Najlepsie asi tento narod zniest zo zeme

[/citace]

Ano, at si vezmou svuj plyn a odjebou se do pice. Za me bych jim uzavrel hranice… za 30 let az krachnou, tak jak SSSR, tak prilezou sami a po ctyrech

10 Citovat

Já neodpovídal, aby se to tady nezaplevilo... Marná snaha 🥲

3 Citovat

Tak, tak, zadne plevenie. Nazad k wizzu a na vecer pivecko a Habermannův mlýn

1 Citovat

Náhodou jsem přišel na tip, jak prodloužit Wizz kredit.

Včera, někdy po poledni, jsem kupoval letenku. Úhrada kreditem, doplatek platební kartou. Vyplnil jsem údaje karty, potvrdil je, ale stejně jsem pro jistotu před potvrzením transakce bankovní identitou (verifikací u banky) zkontroloval, jestli mám všechno v pořádku. Ejhle, neměl. Kredit byl sice stržen. Transakce kartou logicky neprošla, protože jsem ji nepotvrdil.

Je zajímavé, že mi ve 22:36 přišel e-mail, že mám 60 minut na doplacení rezervace, jinak ji budou stornovat. Hodinu nečekali, už ve 22:54 mi přišel e-mail, že je rezervaci stornovaná. S informací, že kredit dostanu zpět do 6ti hodin. Ještě včera mi zpět připsali zpět kredit s platností do 8.8.2023.

Někomu se může hodit ;-)

13 Citovat

Pro odvážné nebo skalní fanoušky Wizz, nová linka z Vídně na Madeiru od prosince.

1 Citovat

Wizz má fajn ceny na přístí leto. Počítám teda se změnama, ale to mi nějak nevadí, zvládnu se přizpusobit změně časů, popřípadě i změně dnů. Přes celou příští sezónu je Palermo z Prahy za 1500/zpáteční nebo třeba 1000/zpáteční za Varnu. Ja Bulharsko v srpnu a Krétu za 1000/zpáteční v červnu riskla, tak uvidime, jestli budu litovat :D

1 Citovat

"Riskla"? :) Parkrat to pocas roka pomenia (aspon si to clovek napasuje podla potreby), no a v drvivej vecsine 2 mesiace pred odletom sa uz nic vazne nezmeni. 9. dovolenka v rade s Wizz, a nebol ziaden problem (odlety z BUD). Bulharsko som kupil tiez a na Krete prave som :D

0