Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

So spacebagom ta velkost prirucnej batoziny nie je az taka strasna, v teplejsich destinaciach si clovek vpohode postaci aj s tym smiley Ja som aj tak skor typ, co destinaciu precestuje krizom krazom, takze pobehovanie s kufrom by mi bolo skor na pritaz. Mne osobne je wizz sympaticky ... ma tu spravnu kombinaciu zaujimavych destinacii, cien a odlety z Budapesti su pre mna tiez vyhoda. Som zvedavy co za destinacie este vymyslia, v EU uz asi nic zaujimave, ale v minulosti boli nejake reci o indii a to by bola pecka smiley

0 Citovat

Ja som tiez nikdy este necestoval s kufrom tiez len zoberiem ruksak a pobeham co najviac kolko sa da a ani som si este nikdy nemusel u Wizzaira priplatit za tu vacsiu batozinu len ked beriem zrkadlovku + prislusenstvo tak je potom problem zbalit este nieco viac do toho maleho ruksaku smiley ... No s tou Indiou uvidime to malo z Dubaja pokracovat dalej do Indie. Ja som zvedavy ako to bude s Kazachstanom na ktory zevraj uz dostali aj povolenie lietat z Budapesti no zatial o otvarani linky nic smiley

0 Citovat

Tak a Baku mame spet, som zvedavy dokedy ... tu je cast z udajne zjednodusenych podmienok pre ziskanie turistickych viz

Na základe dohody podpísanej medzi EÚ a Azerbajdžanskou republikou v septembri 2014 sa vydávanie víz občanom EÚ s výnimkou Veľkej Británie, Írska a Dánska riadi zjednodušenými pravidlami, ktoré nájdete v prílohe Dohoda

- 1 biometrická fotografia pasového formátu nie staršia ako 6 mesiacov
- rezervácia hotela (s podpisom a pečiatkou) alebo súkromné pozvanie od azerbajdžanského občana overené notárom s kópiou preukazu totožnosti jeho osoby
- potvrdenie od zamestnávateľa o zamestnaní

toto ma odradilo, ale wizz asi vie co robi smiley

0 Citovat

Od 28. 3. nová linka Wizzairu z Bratislavy do makedonské Skopje, průlety v BTS vždy v pondělí a pátek. Letenky od 9,99 € OW
https://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizzen368

Pěkná víkendovka v dubnu bez členství za 20 €

0 Citovat

Nice smiley v Macedónsku som už síce dávnejšie bol, ale preletieť sa tam za takú cenu, to beriem smiley

0 Citovat

Od 18. června nová linka z katovického letiště na Sardinii. Lety jsou plánovány s týdenní frekvencí, s průletem v Algheru každou sobotu. Linka bude v provozu jen v letní sezóně.
Ceny jednosměrně od 249 zlotých, resp. 204 s WDC.
Zdroj: https://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizzen389

0 Citovat

Wizzair spusti 7 novych liniek z Kutaisi: https://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizzen396 + baza v Kutaisi. Najzaujimavejsie asi vyzera linka Kutaisi - Berlin.

0 Citovat

Z Budapesti Sofia od. 1.11. by mohla byt zaujimava trasa.

0 Citovat

pekne, tak vidim ze sa vratili na tuto linku. S Bukurestou sa tam daju carovat zaujimave vylety. Prip. Zo Sofie do Skopje busom a naspat do BA. Som velmi rad ze Balkan (spolu s Rumunskom) sa takto pomaly otvara, lebo spolu s Kaukazom (kedze lokalita je diskutabilna smiley) mi to pride ako najzaujimavejsi kut Europy a pomer cena/vykon je paradny.

0 Citovat

Tak zase Turku uz asi nevratia, tam len cez Gdansk. Ale s Bukurestou a Sofiou by sa mohla vycarovat neskor zaujimava cesta a cena na Dubai.

0 Citovat

https://wizzair.com/en-GB/about_us/news/wizzen415
Katovice-Dubaj od 31/10

0 Citovat

Jak už tady někdo psal, myslím, že TS bude moct tu svoji linku Ostrava - Dubaj zase potichu ukončit smiley

0 Citovat

oni tam kurna boli vikendove terminy za 228PLN RT, teraz je vsetko od 850 OW. ono tie sedadla naozaj tak rychlo posli, alebo to bol error fixnuty za 15minut?

0 Citovat

Hrají si s cenama.. Než jsem dopsal příspěvek, bylo vše zase zpět smiley takže budu refreshovat každých 5 minut než znovu nahodí klasické tarify.

ps: Dubaj za 950 Kč jsme už jednou viděli z BUD smiley , ale tyhle ceny prostě neomrzí.

0 Citovat

boha, som sa zapikal na calle v praci a uz zase draho smiley

0 Citovat

Potvrzuji, že si hrají s cenami, než jsem došla k platbě, tak jsem měla letenky za 2,5 v erroru smiley a nyní vidím letenky na 31.10. sold out

0 Citovat

Ceny nahozeny - min 308 pln rt.

0 Citovat

Šuška se, že Wizzair bude letat od října z Katovic na Kanarské ostrovy to je Tenerife a Lanzarote, potešilo by velice.

0 Citovat

Predvcerom v spravach bolo o kosickom letisku, ze sa im podarilo pritiahnut TA (momentalne promo aj letne mesiace Istanbul spiatocna za 95€) a radi by resp. dlhodobejsie pracuju na linke do Irska, Rim, Pariz ci Madrid ... vzhladom na hladovu dolinu a blizkost Budapesti, by som skor videl uzivitelnu nejaku linku od Ryanu BA-KE , ale ako cestovatel nepohrdnem ziadnou destinaciou kde som este nebol a snad sa niecoho z toho (najskor Dublin) wizz chyti smiley Linky mu rastu ako huby po dazdi, tak drzme palce smiley

0 Citovat

cez kayak aj za 80 euro:) ale BA-KE by bolo luxusne smiley

0 Citovat

Já neříkám, že ta linka nemá budoucnost - myslím ta Wizzairu, ale asi není náhoda že ji spustili 14 dní poté, co ohlásil TS linku z Ostravy i s ohledem na to, že zřejmě se snaží nepustit je do Ostravy, protože by jim přišel výraznej konkurent pro charterové lety. Ale obecně fakt si neumím představit 6 hodinovej lowcost let jako feedovací na další x hodinovej lowcost let třeba do Indie, to už teda na mě je dost hardcore a osobně bych v případě fantastické ceny byl ochoten absolvovat lowcostem tak ten let do Dubaje.

0 Citovat

U nas na vychode preziju popri Budapesti len destinacie kde chodia nasi pracovat, a to by pri neexistujucej linke z BP Dublin mohol byt, vsetko ostatne podla mna skonci ako Milano, nie som zo zrusenia tejto linky nadseny, ale sam ju neuzivim smiley Z Milana sa neliata snad len na mesiac smiley ,takze je to skoda, ale tak to tu je. Nechapem ,ze sa este nikto nevrhol na tie Kosice-Bratislava ... podobna trasa v Portugalsku Lisabon-Porto sa lieta 3x denne a za 9,99 az 18€, tych co idu autom alebo regiojetom je neurekom, potencial tam vidim obrovsky... mozno sa boja pripravovanej leteckej spolocnosti FicoSocialAir, na letenky zadarmo nemaju sancu smiley . Snad sa niecoho zaujimaveho od nich coskoro dockam, treba nejako minut kredit ktory mi poslali za booking promo smiley Aj Dubai by padol vhod, mne 5,5 h v lietadle zbehlo ako voda, ani 8,5 h let s Cebupacificom nebola ziadna tragedia, za dobry peniaz preco nie? smiley

0 Citovat

presne, ludia su rozmaznani, pred 10 rokmi este busom do Bulharska a Spanielska chodili a teraz su nestastni, ked za 100 euro do Dubaja im nedaju oschnuty croissant smiley

0 Citovat

Od listopadu nové linky z Katovic na Kanárské ostrovy, 2x týdně Tenerife a jednou týdně Lanzarote. Letenky jsou již v prodeji od 249 zł, resp. 204 s členstvím v jednom směru.

0 Citovat

Tohle mi udelalo radost, zcela urcite vyuzije, neuveritelne jak ty Katovice posledni dobou rostou....

0