Nízkonákladová společnost Wizzair v letošním roce zahájí spojení mezi Kyjevem a Dubají (DWC). Dle polských serverů lze rezervovat za 3.600 czk, ale systém zatím moc nereaguje  .

Nové destinace - Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Také chceme z BTS ._.

0 Citovat

Bomba! Teda v dnesni dobe spis “pecka”.. :-)

0 Citovat

tonic napsal(a):

Ooo, tak to paráda.

konecne duvod se podivat do Prahy, ne :D

0 Citovat

Kam se hrabe Ryan s celým Španělskem :D Zaplesalo srdíčko...

0 Citovat

Odlet z Prahy v sobotu večer prodlouženému víkendu v Gruzii teda moc nepřeje, ale lepší než drátem do oka, že. :)

0 Citovat

Tak si kup letenky na piatok Praha - Budapest (odlet 17:55) a potom 23:55 mas let do Kutaisi ... rano das redbull a na obed uz leziakujes v kupeloch v centre Tbilisi :D

0 Citovat

Hura, Ateny z Budapesti

0 Citovat

Tak Wizz přidal 5 nových linek z Londýna Lutonu do - Larnaca ( Kypr) , Tirana ( Albánie ), Tallinn ( Estonsko) , Lviv ( Ukrajina ) a bonbónek na závěr Bratislava ( Slovensko )

0 Citovat

ech skoda ze to nanadvazuje..nebolo by zle z Bratislavy cez Londyn do toho Tallinu :) alebo vlastne aj Lvov.

inak nevieme kedy cca Wizz uverejni Winter 2018/2019?

0 Citovat

Celé blackfriday a spol se může jít zahrabat před dnešní novinkou od Wizzu. Z Katowic do Charkova,Lvova, Porta, Malagy, Fara + další kombinace.

Tak po delší době asi zase koupím wizzdiscount :)

0 Citovat

jakob napsal(a):

Celé blackfriday a spol se může jít zahrabat před dnešní novinkou od Wizzu. Z Katowic do Charkova,Lvova, Porta, Malagy, Fara + další kombinace.

Tak po delší době asi zase koupím wizzdiscount :)

+Podgorica.Chybí ale Lanzarote.Já to ještě stihnul...

0 Citovat

jakob napsal(a):

Celé blackfriday a spol se může jít zahrabat před dnešní novinkou od Wizzu. Z Katowic do Charkova,Lvova, Porta, Malagy, Fara + další kombinace.

Tak po delší době asi zase koupím wizzdiscount :)

Ten Charkov nevypadá zle, i ty ceny od pětikila :D

0 Citovat

Někdo nějaké info o tom, že by měl Wizz jít do Vídně?

0 Citovat

Omlouvam se za "zert" nejspise je to pravda co jsem pogoogloval. Wizz by mel otevrit linku Vienna - Skopje od 25. Brezna a konkurovat tak Austrian.

0 Citovat

Tak aj Tuzla asi, uvidíme zajtra

0 Citovat

Nevim proc jsem psal Brezen, kdyz Feb je Unor :D Ja nasel uz jen Sofii jeste, Tuzlu vubec

0 Citovat

Snad to nebude na úkor Bratislavy. Z Rakouska mi nonstop chodí pokuty :D

0 Citovat

Snad ne :) Zítra tiskovka, jsem zvědav a jedna A320 bude tam jako doma :D

0 Citovat

A je to tady, 17 nových linek, 1 A320 a 2 A321 v Listopadu ve Vídni

https://wizzair.com/en-gb/inform...e-routes#/

0 Citovat

krása, toľko pekných spojení

0 Citovat

Tak to je slušný! :) Teď ještě vymyslet poblíž nějaký normální parkování..

0 Citovat

Z nových linek z Vídně mám samozřejmě radost :) Ale upřímně doufám, že Bratislavu nezruší. Přiznám se, že se v letištních poplatcích nevyznám, ale není pro Wizz levnější mít linky z Bratislavy než z Vídně?

0 Citovat

paráda :) vlak přímo na letiště to jistí!

0 Citovat

Super :)

0 Citovat

LuckyB napsal(a):

Z nových linek z Vídně mám samozřejmě radost :) Ale upřímně doufám, že Bratislavu nezruší. Přiznám se, že se v letištních poplatcích nevyznám, ale není pro Wizz levnější mít linky z Bratislavy než z Vídně?

Většina letišť nabízí slevy a věřím, že při takto masivní expanzi bude mít Wizz na 2 roky volno.

0