1. Fórum
  2. Hledám letenku
  3. Platnost nabídky letenek

Platnost nabídky letenek

Napsal Veronika-Rosova 2016-10-23T18:12:08+02:00 ve fóru Hledám letenku
9 odpovědí

Dobrý den,

může mi prosím někdo vysvětlit, proč se na této stránce nabízejí letenky, které vlastně ani ve skutečnosti rezervovat nejdou? Nebo dělám snad něco špatně?
Děkuju.

Verča

Tak většina akcí má dost omezenou platnost. Obzvláště pokud se nejedná o správnou cenu, která bývá rychle opravena. Další věc je, že to platí vždy jen na určité termíny.

jenže mě to vykopává až při placení...potom, co vyplním všechny údaje atd. Člověk s tím ztrácí čas a nakonec napíšou, že smůla..

Možná by bylo vhodné říct, o kterou letenku se jedná smiley a kde ji kupuješ.

no kupuju je tady na těch stránkách a společnosti jsou různé podle toho, jak hledám místa odletu a příletu. Jedná se o letenky do Sao Paula/Ria z Prahy/Vídně a zpět do Köln...

V tom pripade je chyba nekde na tve strane , napis co presne kupujes u koho platis cim atd ,,nektere karty nemusi byt akceptovatelne , u low costu se ti muze stat, ze bylo posledni misto za tu cenu , a ono ti to pak hodi tu vyssi cenu i kdyz tam to 1 misto porad je, pokud kupujes pro vice lidi ,nebo tam plati ruzna omezeni a ty nektere porusis v te rezervaci , pokud kupujes pres nekoho a ne primo u letecke spolecnosti, taky muze nastat to , ze ti to nabidne jinou cenu ,vetsinou se ale na te strance ukaze , ze se cenu nepodarilo zjistit

Jakou chybu to vyhodí? Že není nabídka dostupná či něco jiného?

něco ve smyslu: letecký dopravce rezervaci nepotvrdil, vyberte jinou nabídku.

s kartou nic není, nestihnu dát ani číslo, jen osobní údaje...

To se jedná o tzv. offline tarify, kdy k finální kontrole dostupnosti dochází až při odeslání dotazu na server aerolinky. Děje se to zejména u Delta Airlines a Turkish Airlines u nejlevnějších tarifů.

Jo děkuju, už jsem si všimla noo smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!