[QR] Káhira – Bangkok v F za 30.815 Kč

Napsal David Eiselt 2016-11-03T17:47:29+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky

A je někde teď nějaká rozumná cena? Momentálně je eg.edreams.com od soboty zablokovaný. Myslím tím cena odpovídající těm cca 16 tisícům.

Jen ofiko 25 tis.

Jako i tak je to dobrá cena, ale teď mi to časově moc nesedí. No a letět potřetí za poslední rok do Thajska taky ne.

Mě to nedalo, jsem in na začátek dubna. Jen mě štve, že zájem je celkem velkej (na letu tam vyprodáno, zpátky zatim 6 sedadel volných). Chtěl jsem konec března ale už nebyla jednička v 380. Jen business v 777. Přemýšlel jsem nazpátek o delším layoveru, abych si užil salonek, ale asi budou stačit 2 kratší návštěvy.

ach, takze treba premysliet do dnesnej, alebo zajtrajsej polnoci? nahlodany som poriadne, ale ked pozriem kalendar na prvu polovicu buduceho roka tak to uz mam docela plne smiley

UNLESS OTHERWISE SPECIFIED TICKETS MUST BE ISSUED ON/AFTER 24OCT 16 AND ON/BEFORE 08NOV 16.

čili do zítřejších 23:30, cesty do 14.6.2017.

Jde i CGK s ještě lepší cenovkou než BKK, akorát to bohužel není v A380 smiley

ako bolo pisane, aj ta CGK je iba taka F v uvodzovkach, v podstate sa jedna o C triedu.

ale z CAI to hadze v F zaujimave ceny na vsetky lety ktore lieta Qatar s A380, teda CAI-DOH-SYD/BKK/CAN/LHR/CDG

Za tyhle peníze nemá cenu moc řešit osekané F u Qatar z CAI podle mě. To už jdou najít i lepší letenky v business z evropy. Qatar má akce na 1+1. Takže jen trasy, kde je v obou směrech A380.

Loni nám u jednoho letu do BKK změnili letadlo na 777. Změnil jsem to i za cenu nechání propadnutí jedné letenky z DXB a cesty zpět sám. Aspoň jsem si prodloužil dovolenou.

Update: 23.689 Kč přes CL

Ještě včera tam bylo 25800, i když kurz byl o 0,1 níž...asi neaktualizovali kurzový rozdíl. Sakra práce.....dvojka by se využila na přelet smiley

Ja to jdu koupit.. smiley Nechce nekdo letet v lednu na tyden ? smiley Tohle uz je super cena.. smiley

Oman Air vystrelil dalsi akci z CAI do BKK v jejich C (ktere mimochodem vypada fakt moc hezky) za 10k smiley

Ten Oman air je na tý ceně od pátku. Ale přes Skyscanner jsem to viděl jen na Mytripu za tu cenu.

a momentalne Sydney s QR v F za cca 2000€

Tak jsem neodolal a koupil a když koukám na email i rezervaci u Qatar airways tak mi druhý let v A380 spadl do businessu.
Co teď s tím?

Můžeš hodit screen? Zdá se mi to trochu nereálné, preference přes link byla na first a je divné, že by se booknul byznys. Každopádně pokud jsi to kupoval přes StudentAgency, dá se do půlnoci rezervace, i zaplacená, zrušit a provést znovu správně.

Chápu, tam to právě bylo občas namixované. No, leda tak zkusit stejnou taktiku s expedií - zavolat, zrušit, koupit nově. Nebo bohužel proletět byznys zpět.

no, když jsem to kontroloval tak tam byla first, jdu volat

Let z BKK máš v 777 a tam Fko není.

Tak si dej ještě 10.-13.1. smiley

V E- ticketu mám jako travel class: first class discounted, jsou tam nějaká jiná omezení než zpoplatnění storna a změn oproti plnohodnotné "first class"?

Ne, je to jen údaj o tom, že se jedná o promo tarif, tedy cenově zvýhodněný. Ve službách bit nebudeš smiley

Pokud máš lety QR830 a QR831, které jsou uvedeny v mailu, tak oba jsou v B777.

Podívej se na checkmytrip.com. Případně mi pošli více info do SZ a podívám se ti.

Ale já to všechno vidím, je to let 831 a je to s A380. Omylem jim to spadlo do businessu, omluvili se a opravili, teď je vše ve first class

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!