Z Káhiry do Bangkoku v první třídě s Qatarc Airways za lákavých 30 tis. Letí se 773 a pak A380.  .

[QR] Káhira – Bangkok v F za 30.815 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

A je někde teď nějaká rozumná cena? Momentálně je eg.edreams.com od soboty zablokovaný. Myslím tím cena odpovídající těm cca 16 tisícům.

0 Citovat

Jen ofiko 25 tis.

0 Citovat

Jako i tak je to dobrá cena, ale teď mi to časově moc nesedí. No a letět potřetí za poslední rok do Thajska taky ne.

0 Citovat

Mě to nedalo, jsem in na začátek dubna. Jen mě štve, že zájem je celkem velkej (na letu tam vyprodáno, zpátky zatim 6 sedadel volných). Chtěl jsem konec března ale už nebyla jednička v 380. Jen business v 777. Přemýšlel jsem nazpátek o delším layoveru, abych si užil salonek, ale asi budou stačit 2 kratší návštěvy.

0 Citovat

ach, takze treba premysliet do dnesnej, alebo zajtrajsej polnoci? nahlodany som poriadne, ale ked pozriem kalendar na prvu polovicu buduceho roka tak to uz mam docela plne smiley

0 Citovat

UNLESS OTHERWISE SPECIFIED TICKETS MUST BE ISSUED ON/AFTER 24OCT 16 AND ON/BEFORE 08NOV 16.

čili do zítřejších 23:30, cesty do 14.6.2017.

0 Citovat

Jde i CGK s ještě lepší cenovkou než BKK, akorát to bohužel není v A380 smiley

0 Citovat

ako bolo pisane, aj ta CGK je iba taka F v uvodzovkach, v podstate sa jedna o C triedu.

ale z CAI to hadze v F zaujimave ceny na vsetky lety ktore lieta Qatar s A380, teda CAI-DOH-SYD/BKK/CAN/LHR/CDG

0 Citovat

Za tyhle peníze nemá cenu moc řešit osekané F u Qatar z CAI podle mě. To už jdou najít i lepší letenky v business z evropy. Qatar má akce na 1+1. Takže jen trasy, kde je v obou směrech A380.

Loni nám u jednoho letu do BKK změnili letadlo na 777. Změnil jsem to i za cenu nechání propadnutí jedné letenky z DXB a cesty zpět sám. Aspoň jsem si prodloužil dovolenou.

0 Citovat

Update: 23.689 Kč přes CL

0 Citovat

Ještě včera tam bylo 25800, i když kurz byl o 0,1 níž...asi neaktualizovali kurzový rozdíl. Sakra práce.....dvojka by se využila na přelet smiley

0 Citovat

Ja to jdu koupit.. smiley Nechce nekdo letet v lednu na tyden ? smiley Tohle uz je super cena.. smiley

0 Citovat

Oman Air vystrelil dalsi akci z CAI do BKK v jejich C (ktere mimochodem vypada fakt moc hezky) za 10k smiley

0 Citovat

Ten Oman air je na tý ceně od pátku. Ale přes Skyscanner jsem to viděl jen na Mytripu za tu cenu.

0 Citovat

a momentalne Sydney s QR v F za cca 2000€

0 Citovat

Tak jsem neodolal a koupil a když koukám na email i rezervaci u Qatar airways tak mi druhý let v A380 spadl do businessu.
Co teď s tím?

0 Citovat

Můžeš hodit screen? Zdá se mi to trochu nereálné, preference přes link byla na first a je divné, že by se booknul byznys. Každopádně pokud jsi to kupoval přes StudentAgency, dá se do půlnoci rezervace, i zaplacená, zrušit a provést znovu správně.

0 Citovat

Chápu, tam to právě bylo občas namixované. No, leda tak zkusit stejnou taktiku s expedií - zavolat, zrušit, koupit nově. Nebo bohužel proletět byznys zpět.

0 Citovat

no, když jsem to kontroloval tak tam byla first, jdu volat

0 Citovat

Let z BKK máš v 777 a tam Fko není.

0 Citovat

Tak si dej ještě 10.-13.1. smiley

0 Citovat

V E- ticketu mám jako travel class: first class discounted, jsou tam nějaká jiná omezení než zpoplatnění storna a změn oproti plnohodnotné "first class"?

0 Citovat

Ne, je to jen údaj o tom, že se jedná o promo tarif, tedy cenově zvýhodněný. Ve službách bit nebudeš smiley

0 Citovat

Pokud máš lety QR830 a QR831, které jsou uvedeny v mailu, tak oba jsou v B777.

Podívej se na checkmytrip.com. Případně mi pošli více info do SZ a podívám se ti.

0 Citovat

Ale já to všechno vidím, je to let 831 a je to s A380. Omylem jim to spadlo do businessu, omluvili se a opravili, teď je vše ve first class

0