Ahoj, chystam se do Thajska na Koh Samui. 16-17.-12. - 30.31.-12.2016 Poradi mi nekdo letenku, pripadne nechce se nekdo pridat?  .

Jak na letenky na Koh Samui

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Ahoj,
chystam se do Thajska na Koh Samui. 16-17.-12. - 30.31.-12.2016
Poradi mi nekdo letenku, pripadne nechce se nekdo pridat? smiley

Diky!

0

lepsie datumy asi ani nie su smiley tak pozeram ze ak neletis z Kambodze, alebo z Bolivie, tak z prahy s Fly Dubai do 14000 CZK - Bangkok. Odtial napr. Nok Air, alebo to dat po zemi.
http://flights.flydubai.com/en/results/ ... gle-flight

0 Citovat

no pozeraj aj odlety z DMK, nie len z BKK smiley hlavne v tychto terminoch to uz je o kompromisoch.

0 Citovat

Z Bangkoku na Koh Samui se dostaneš s Airasia.com za pomocí let+loď. Mají to jako komplet balíček. Buď chceš radu na levnější cestu nebo ne, letenku co stojí 25 tis. ti tu na 15 tis. nezměníme smiley

0 Citovat

Len taka otazka vseobecne o Thajsku. je potreba medzinarodni ridicak na skuter? smiley

0 Citovat

Není potřeba to nijak dramatizovat, 2 dny navíc na cestě rozhodně nestrávíš. Celá ta anabáze z Bangkoku (DMK) zabere 6 hodin. Pokud k tomu přičtu nějaký čas další na cestě, tak by ses měl dostat pod +10h s mega rezervou na přestup. A to už mi jako úspora přijde vhodné smiley

Lety Praha – Koh Samui najdeš klasicky ve vyhledávači jakéhokoliv systému co pracuje s GDS a tam už si můžeš filtrovat nabídky dle libosti. Nikdo jiný nemá šanci ti najít něco, co bys neodhalil ty sám smiley

0
5 reakcí