Sorry ak sa to tu už riešilo, nepodarilo sa mi to nájsť. Mám platné členstvo vo Wizz Discount Club. Som si vedomý toho, že ak by som chcel kúpiť letenky za WDC ceny, musím byť jedným z pasažierov. Lenže - potrebujem kúpiť letenky iba pre ostatných členov rodiny. Patrí medzi nich môj otec, ktorý sa volá rovnako ako ja. Rozmýšľam teda, či Wizzairu záleží iba na tom aby bolo na letenke rovnaké meno, alebo či sledujú aj zmenené číslo pasu/dátumu. Má s tým niekto skúsenosť?  .

WDC - kúpa letenky pre iného človeka s rovnakým menom?

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

10 reakcí

Sorry ak sa to tu už riešilo, nepodarilo sa mi to nájsť.

Mám platné členstvo vo Wizz Discount Club. Som si vedomý toho, že ak by som chcel kúpiť letenky za WDC ceny, musím byť jedným z pasažierov. Lenže - potrebujem kúpiť letenky iba pre ostatných členov rodiny. Patrí medzi nich môj otec, ktorý sa volá rovnako ako ja. Rozmýšľam teda, či Wizzairu záleží iba na tom aby bolo na letenke rovnaké meno, alebo či sledujú aj zmenené číslo pasu/dátumu. Má s tým niekto skúsenosť? smiley Ďakujem

0

Nevidím v tom zjistitelný problém smiley kontroluje se jen jméno, při letech po Evropě.

0 Citovat

díky, btw - ide o Dubaj smiley

0 Citovat

ved pri checkine zadas jeho udaje pasu a pod., tak ziadny problem:)

0 Citovat

Takove Sorry Jako smiley ,ale nejak nerozumim te duplicitni rezervaci , prece nakonec neleti dva se stejnym jmenem , nebo ano ?

0 Citovat

Nakoniec som to nerezervoval, teraz sa ale chystám a nastali ešte väčšie komplikácie, tak som sa chcel spýtať, čo si o tom myslíte :D

Mám WDC členstvo. Rezervoval som letenky do Dubaja pre seba a priateľku. Je možné cez rovnaký WDC účet rezervovať letenky na rovnaký let pre mojich rodičov? (otec sa volá rovnako ako ja)

Tým pádom to asi môže byť brané ako duplicitná rezervácia ako píše kolega vyššie, môže niekde nastať problém?

Wizzair sa ma snaží pri každej príležitosti obabrať, z morálneho hľadiska to teda neberiem ako prešľap :)

0 Citovat

Kupil som to rovnako, v pohode sme to preleteli ziadny problem nebol...

0 Citovat

nad tymto som nikdy nerozmyslal :)) dobre vediet, tatko sa tiez vola rovnako

0 Citovat

díky @janicek, len som sa chcel uistiť - jednalo sa o rovnaké lety? tzn. bol si s otcom na rovnakom lete zakúpenom na 2 rôzne rezervácie cez rovnaký WDC účet? snáď to neznie komplikovane neviem ako to jednoduchšie napísať :D

0 Citovat

Ano leteli sme spolu, akurat ked som robil checkin som samozrejme v jednej rezervacii zadal jeho udaje a v druhej moje inac bolo vsetko rovnake...

0 Citovat

Ráda bych se zeptala,může být WDC napsané na dítě? Když dělám rezervaci a WDC je na dítě, tak mi to u zadávání jmen u dítěte napíše dospělí. Je problém, když dítě bude cestovat na dospělého? Děkuji

0
10 reakcí