Cena letenek Praha - New York

Napsal Tender 2016-11-21T15:04:27+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
8 odpovědí

Ahoj,
plánujeme na přelomu května a června 2017 cestu po USA, kdy výchozím bodem bude New York. Aktuálně se ceny za přímou letenku z Prahy pohybují okolo 11 tisíc. Dá se čekat, že půjdou níž, nebo nemám váhat a vytáhnout kreditku... smiley

Slusna cena, ale jeste bych chvili pockal - v lednu / unoru by se este mohlo neco obevit - ale zadna zavratna sleva to asi nebude (pokud neprijde nejakej libovej error)..

za 400 euro priamy let na datumy ktore potrebujete..ja by som do toho siel, ale ako kickass spomina, vzdy je sanca erroru smiley

je to hodně slušná cena, neváhal bych ještě pokud letíte s prarodiči smiley

Súhlasím s Kubincakom, ak sa jedná o priamy let na vyhovujúce dátumy, tak by som v tejto situácii neváhal.

Možno ešte klesnú o 2 tisícky, a možno nie. Je to priamy let z Prahy, letíš s prarodičmi, dátumy Ti vyhovujú, tak neváhaj a ber.

To už opravdu moc neklesne. Pokud ano, tak to, co ušetříš, dáš pak za dva tři měsíce čekání stejně zaplatíš kvůli již menšímu výběru ubytování.

Jestli trvas na tom primym letu tak bych to asi koupil - nepamatuju si ze by Delta nekdy vyrazne zlevnila ten primy New York pod 11k jeste v tom obdobi kdy chces letet (kdyztak me nekdo opravte jestli kecam smiley )..

Nejsem zkušený cestovatel a v Tvém případě bych koupil. Cena slušná, datum sedí, vzhledem k prarodičům bych nechtěl přestupy. Čas do odletu bych strávil hledáním vhodného ubytka a ladění programu - a zde si osobně myslím, že díky včasnému nákupu je možná najít sleva, která kompenzuje neakční letenku.

Pokud se objeví error a nesedne ti na pevná data, je jen pro zlost smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!